Gegarandeerd zwangerquote:Hij vingert mij eerst, dan doe ik weer een broek aan en dan pas trek ik hem af.
Maakt niet uitquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:26 schreef motorcross95 het volgende:
Maar ik heb de dag erna een MAP ingenomen en ben 3 weken daarna ook nog ongesteld geweest.
Dan ben je zeker zwanger jaquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:26 schreef motorcross95 het volgende:
Maar ik heb de dag erna een MAP ingenomen en ben 3 weken daarna ook nog ongesteld geweest.
Dat kan wel zo wezen, maar alles lijkt erop dat je zwanger bent.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:26 schreef motorcross95 het volgende:
Maar ik heb de dag erna een MAP ingenomen en ben 3 weken daarna ook nog ongesteld geweest.
Weet je zeker dat je ongesteld was en dat het niet de baby is die je moederkoek eet ? dat het daarom ging bloeden ?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:26 schreef motorcross95 het volgende:
Maar ik heb de dag erna een MAP ingenomen en ben 3 weken daarna ook nog ongesteld geweest.
Op basis wat je ons verteld trek ik die conclusiequote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:29 schreef motorcross95 het volgende:
Mag ik vragen waarom jullie dit denken?
Dat maakt niks uit, daar gaat het niet omquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:31 schreef motorcross95 het volgende:
Mijn ongesteldheid zag er uit zoals altijd.
Dan ben je dus zeker zwanger. Want normaal gezien ziet je ongesteldheid er anders uit als je eenmaal de MAP hebt genomenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:31 schreef motorcross95 het volgende:
Mijn ongesteldheid zag er uit zoals altijd.
Nee het komt altijd op zijn buik terecht en daarna was ik goed mijn handen en doen we niks meer.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:36 schreef vampireDKC het volgende:
Als je hem trekt komt hij dan op je gezicht? want als er dan een beetje in je mond of oog komt kan je ook zwanger worden.
ze geven tegenwoordig toch voorligting hierover?
Yep, duidelijk punt hier.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:32 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dan ben je dus zeker zwanger. Want normaal gezien ziet je ongesteldheid er anders uit als je eenmaal de MAP hebt genomen
Hmm, spannend die variatie! Juist dan krijg je die lax-heid en sluipt zo'n foutje in de routine als dit er veeel sneller in! Maargoed, gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:37 schreef motorcross95 het volgende:
[..]
Nee het komt altijd op zijn buik terecht en daarna was ik goed mijn handen en doen we niks meer.
Met allebeiquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:37 schreef colty het volgende:
[..]
Yep, duidelijk punt hier.
Wat heb je liever een jongen of een meisje? Kun je zo weten als jij nog weet of hij je met links of met rechts gevingerd heeft.
Beter zorgen maken of zij haar kind geen aids geeftquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:41 schreef DuTank het volgende:
Wat zijn jullie toch gemeen zegZit dat meisje niet bang te maken dat ze zwanger is...
Ze kan zich beter zorgen maken of ze AIDS heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |