Ow.quote:Op donderdag 24 april 2014 21:18 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Federer was 28 toen hij vader werd niet 26
Waarom een trieste IPquote:
Omdat ik het fout had, maar de PI was een grap.quote:
eensquote:Op maandag 19 mei 2014 12:18 schreef tja77 het volgende:
Djokogod was gisteren echt goed in set 2 en 3. Als hij zo speelt op RG, kan niemand hem stoppen.
Klopt, zijn enige nadeel ten opzichte van Nadal is dat het dan best-of-five is. Hoop dat Nadal hem aankan.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:18 schreef tja77 het volgende:
Djokogod was gisteren echt goed in set 2 en 3. Als hij zo speelt op RG, kan niemand hem stoppen.
een andere nadeel is federer, djokovic heeft altijd moeite om hem te verslaan zelfs in 2011, verloor bijna de us open en verloor RGquote:Op maandag 19 mei 2014 13:45 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Klopt, zijn enige nadeel ten opzichte van Nadal is dat het dan best-of-five is. Hoop dat Nadal hem aankan.
sinds miami bedoel je, hij won de iw maar ik vond hem wel matig spelenquote:Op maandag 19 mei 2014 13:23 schreef Norrage het volgende:
Hij is al sinds IW eindelijk weer bijna op zijn 2011 niveau. Zijn pols was een kink in de kabel, maar het lijkt weer opgelost te zijn. Vet om te zien. Ben benieuwd of ie RG eindelijk kan verzilveren.
Gewaagd.quote:Op maandag 19 mei 2014 14:27 schreef Norrage het volgende:
Maar Federer op gravel gaat echt geen potten breken. Zal me verbazen als die de halve finale haalt.
ja dat was erg knapquote:Op zondag 6 juli 2014 23:04 schreef Norrage het volgende:
Djokovic![]()
Ik had liever dat ie RG had gewonnen, maar Wimbledon zo episch winnen op zijn slechtste ondergrond verdient een
Een van zijn beste graspotten ja. Maar je moet dan wel 2011 even wegstrepen, toen was ie gewoon zo fucking goed. Hij had op ijs of met ogen dicht nog alles gewonnen.quote:Op maandag 7 juli 2014 03:44 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
ja dat was erg knapzijn beste wedstrijd op gras?
hopelijk wint hij ooit RG in de toekomst hij verdient het
wel apart he hij heeft 2 wimby's en slechts 1 us openquote:Op maandag 7 juli 2014 08:29 schreef Norrage het volgende:
[..]
Een van zijn beste graspotten ja. Maar je moet dan wel 2011 even wegstrepen, toen was ie gewoon zo fucking goed. Hij had op ijs of met ogen dicht nog alles gewonnen.
Probleem is Rafa. Op gras heeft hij van Rafa niet veel te duchten, op HC welquote:Op maandag 7 juli 2014 08:48 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
wel apart he hij heeft 2 wimby's en slechts 1 us open
hij is toch een HC specialist
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 23:09 schreef PippenScottie het volgende:
Gefeliciteerd Novak!!
Roger-Rafael lijkt me wel een mooie naam!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |