Nog gekker dat 2 lui hier even menen te bepalen wie er Christenen zijn en wie nietquote:Op maandag 9 mei 2011 17:23 schreef KoosVogels het volgende:
Het moet niet gekker worden. Gaat een christelijke partij eindelijk met de tijd mee, is het weer niet goed. FTS, als een christen de koers van het CDA niet bevalt dan kan hij of zij CU of SGP stemmen.
Hoho, een Christen interpreteert het woord van god altijd letterlijkquote:Op maandag 9 mei 2011 17:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nog gekker dat 2 lui hier even menen te bepalen wie er Christenen zijn en wie niet
Als het werkelijk zo'n issue is, waarom is homofilie dan niet een van de tien geboden? Trouwens, waarom ga ik in godsnaam nog met je in discussie? Jij bent een niet-gelovige die voor christenen wilt bepalen hoe zij moeten denken. Je bent een soort van atheistische inquisitiequote:Op maandag 9 mei 2011 17:25 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Je reageerde op mijn post, daar stond een lijst met TIG Bijbel boeken en verzen, ben je dat nu al vergeten? Dat zou niet best zijn...
Je wilt je onttrekken aan het gegeven van Christen zijn en diens leidraad de Bijbel. Als niet-Christelijke of losse-moraal eenling kan je dat doen, de rekening volgt later. (Of niet en het is 'gewoon' zwart beeld voor iedereen)quote:Op maandag 9 mei 2011 17:25 schreef Hexagon het volgende:
Nog gekker dat 2 lui hier even menen te bepalen wie er Christenen zijn en wie niet
atheistische inquisitie = leuk ! (echt)quote:Op maandag 9 mei 2011 17:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als het werkelijk zo'n issue is, waarom is homofilie dan niet een van de tien geboden? Trouwens, waarom ga ik in godsnaam nog met je in discussie? Jij bent een niet-gelovige die voor christenen wilt bepalen hoe zij moeten denken. Je bent een soort van atheistische inquisitie
Ook hier nuance, we zijn mensen he, een ieder naar diens kunnen en zo.quote:Op maandag 9 mei 2011 17:26 schreef Dutchnative het volgende:
Hoho, een Christen interpreteert het woord van god altijd letterlijk
Dat zal best.quote:Op maandag 9 mei 2011 17:33 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ook hier nuance, we zijn mensen he, een ieder naar diens kunnen en zo.
Niet voor niets zijn er tig aftakkingen van de eerste Christelijke kerk.
Mensen passen graag Zijn woord aan aan de eigen wensen en dus volgt interpretatie op interpretatie. Maar dat is al veel minder als we allerlei Bijbelkenners horen over homofilie en de Bijbel, daar is een grote meerderheid wel op 1 lijn te vinden.
Miljoenen christenen die er niet zo over denken maargoed.quote:Op maandag 9 mei 2011 17:29 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Je wilt je onttrekken aan het gegeven van Christen zijn en diens leidraad de Bijbel. Als niet-Christelijke of losse-moraal eenling kan je dat doen, de rekening volgt later. (Of niet en het is 'gewoon' zwart beeld voor iedereen)
Daarom zijn er de afscheidingen, op protestante scholen kan je zo maar een homofiele leraar tegen komen.quote:Op maandag 9 mei 2011 17:36 schreef Dutchnative het volgende:
Dat zal best.
Betekent nog niet dat je geen Christen kan zijn en homofilie goed vindt.
De Paus is dan ook katholiek.quote:Op maandag 9 mei 2011 17:41 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Daarom zijn er de afscheidingen, op protestante scholen kan je zo maar een homofiele leraar tegen komen.
Atheïsten vinden dat mooi. De paus wat minder.
Iets in meerderheid vinden maakt iets niet waar. Platte aarde rings a bell ?quote:Op maandag 9 mei 2011 17:36 schreef Hexagon het volgende:
Miljoenen christenen die er niet zo over denken maargoed.
Maar dat is het nu juist wel, het staat zwart op wit.quote:[q] Ik blijf het bizar vinden hoe je hier doet als of iedereen gek is behalve jij omdat er iets eens toevallig niet altijd zwart-wit is.
Een link naar de GayKrant waarin staat dat het CDA de meest open partij is voor holebi's.quote:Op maandag 9 mei 2011 12:27 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Wie vraag je een link, voor wat?
En stel er is een 'groep' met een site die 'dat' ondersteunt, dan is zeker de bron niet goed..?
bronroepertjes.....
http://www.statenvertaling.net/bijbel/levi/20.htmlquote:Op maandag 9 mei 2011 17:15 schreef Louis22 het volgende:
[..]
Leviticus 20:13:
Wie met een man het bed deelt als met een vrouw, begaat een gruweldaad. Beiden moeten ter dood gebracht worden en hebben hun dood aan zichzelf te wijten.
Er moeten gewoon wat passages uit de bijbel geschrapt worden dan loopt het CDA ook weer bij.quote:Op maandag 9 mei 2011 19:18 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
http://www.statenvertaling.net/bijbel/levi/20.html
Nou ja zeg.... wat een haat en oproepen tot geweld... dat die brave PVV nu niet een verbod van de bijbel naar voren brengen....
De claim nog wel, de claim....quote:Op maandag 9 mei 2011 18:06 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Een link naar de GayKrant waarin staat dat het CDA de meest open partij is voor holebi's.
Het is DE claim van je topic titel, dus het lijkt me nogal relevant om daar een bron voor te hebben.
ZIE OP.quote:Nogmaals, het lijkt me sterk dat de GayKrant zo'n claim zou publiceren.
Dat is al getracht, men noemt dat dan gewoon 'canonieke / apocriefe boeken'.quote:Op maandag 9 mei 2011 19:31 schreef Ryan3 het volgende:
Er moeten gewoon wat passages uit de bijbel geschrapt worden dan loopt het CDA ook weer bij.
Hoe filosofisch, ik heb dat ook wel eens. Echter waar het over gaat, tja, ehh, zie discussie.quote:Op maandag 9 mei 2011 19:57 schreef JoaC het volgende:
Ik vraag me af waar de discussie in dit topic over gaat/moet gaan
De reactie is kenmerkend voor het topic : iedereen een losse discussie voert waardoor het topic weinig richting heeftquote:Op maandag 9 mei 2011 20:00 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Hoe filosofisch, ik heb dat ook wel eens. Echter waar het over gaat, tja, ehh, zie discussie.
Welkom in de discussie, verlicht ons aub.quote:Op maandag 9 mei 2011 20:05 schreef JoaC het volgende:
De reactie is kenmerkend voor het topic : iedereen een losse discussie voert waardoor het topic weinig richting heeft
Allerlei verschillende interpretaties en misverstanden in dit topic.
over punt 5quote:Op maandag 9 mei 2011 20:24 schreef fokthesystem het volgende:
5. in hoeverre kan iemand nog verdedigen, alleen al gelet op partijen met namen als Cda, Cu, sGp, dat in NL scheiding van kerk en staat is?
Zo lust ik er nog wel een paar...quote:Op maandag 9 mei 2011 20:38 schreef Bluesdude het volgende:
over punt 5
er is geen scheiding van kerk en staat waar ook ter wereld als je het strikt bekijkt
Pakistan is een hardstikke religieus land.. dus politici hebben religieuse meningen of verenigen zich in politieke organisaties die religieus geinspireerd zijn...quote:Op maandag 9 mei 2011 20:44 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Zo lust ik er nog wel een paar...
Dit onderstaande zie ik echter in NL niet gebeuren, terwijl dat wel zou 'moeten':
Ja, en toen kwam je met o.a.:quote:Op maandag 9 mei 2011 20:52 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Pakistan is een hardstikke religieus land.. dus politici hebben religieuse meningen of verenigen zich in politieke organisaties die religieus geinspireerd zijn...
Dat is heel normaal in de meeste landen...
Maar we hadden het over Nederland.
Voor nu mogen we het in NL beide nog zo zien zoals we willen.quote:Politici mogen hier aan politiek doen vanuit religieuse denkwijzes, of zich daarop beroepen.
Voor mij hoeft dat niet...... maar om daar een punt van te maken in de zin van verboden instellen of beweren dat het in strijd is met het dogma van scheiding van kerk en staat....
nou... nee .... dan ben je met een dogma bezig..
Zo ver heen is men al, 'en ook nog uit de Bijbel'... Het cda is diens eigen bij-product aan het worden of zo.quote:Van der Molen: Heb uw naaste lief als uzelf. Eén zinnetje en ook nog uit de
Bijbel.
Is dat vies ?quote:Op maandag 9 mei 2011 21:17 schreef fokthesystem het volgende:
Echter in NL is men vies bezig, 'wij hebben het wel!', not.... in pakistan trachten ze het ten minste, die 'nog veel meer tot op de letter religieuzen'.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |