Natuurlijk wel....quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:37 schreef summer2bird het volgende:
maar ik ben toch niet zo'n grote aanvulling voor de meet
Wat denk je wel? Denk je dat ik sinterklaas ben?quote:Op donderdag 12 mei 2011 20:35 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Oke dan
Ga gewoon afwassen met de hand
![]()
![]()
quote:Op donderdag 12 mei 2011 23:04 schreef vogeltjesdans het volgende:
Wat denk je wel? Denk je dat ik sinterklaas ben?
Dan kom jij toch lekker afwassen?quote:Op donderdag 12 mei 2011 23:32 schreef -Engel- het volgende:
[..]....
Je kan wel zokijken, maar daar fix ik geen machine mee
ratelquote:
NIet? Dan zal ik wel een uitzondering zijn, want ik heb er totaal geen moeite mee hoor.quote:
Ik spaar het (afgespoeld) op in mn gootsteenkastje tot er niets meer bij kan, dan moet ik welquote:
Ik was het altijd meteen af, kan het meteen terug de kast in. Mag ook wel met 2000 jaar oud Ming serviesquote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:24 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Ik spaar het (afgespoeld) op in mn gootsteenkastje tot er niets meer bij kan, dan moet ik wel![]()
Het wil nog wel eens gebeuren dat er iets uit valt, in mn vorige huis was dat geen punt, zachte vloer. Toen ik hier net woonde vergat ik dat ik nu plavuizen heb.. tijd om naar de Action te gaan weer
Ik spaarde het ook maar nu heb ik een afwasmachine , ik ben nog nooit zo gelukkig geweestquote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:24 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Ik spaar het (afgespoeld) op in mn gootsteenkastje tot er niets meer bij kan, dan moet ik wel![]()
Het wil nog wel eens gebeuren dat er iets uit valt, in mn vorige huis was dat geen punt, zachte vloer. Toen ik hier net woonde vergat ik dat ik nu plavuizen heb.. tijd om naar de Action te gaan weer
Wow dat zal wat kostenquote:Op vrijdag 13 mei 2011 12:28 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik was het altijd meteen af, kan het meteen terug de kast in. Mag ook wel met 2000 jaar oud Ming servies
Afwasmachine voor mij alleen gaat me net even te ver, maar ik ben nu wel jaloers op jequote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:02 schreef Summers het volgende:
[..]
Ik spaarde het ook maar nu heb ik een afwasmachine , ik ben nog nooit zo gelukkig geweest
Woon jij in het Rijksmuseum dan?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 12:28 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik was het altijd meteen af, kan het meteen terug de kast in. Mag ook wel met 2000 jaar oud Ming servies
Vind het geweldig, een afwasmachine, vind het zó'n luxe, heerlijkquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:06 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Afwasmachine voor mij alleen gaat me net even te ver, maar ik ben nu wel jaloers op je
Alleen dat in en uit ladenquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Vind het geweldig, een afwasmachine, vind het zó'n luxe, heerlijk
Ik heb een walking dishwasher. AAAAAAAAHHHHH!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, daar moet ik nog iets op verzinnen, is idd vermoeiend
Heb of bent?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 16:51 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik heb een walking dishwasher. AAAAAAAAHHHHH!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |