Nee hoor, uit eigen ervaring, ik heb vorige week in doetinchem op een Gibson LP studio Faded gespeeld van 6zoveel en ik vond hem erg dunnetjes, de Vergelijkbare Epi LP was de Ultra II die was ook rond de 6 en die vond ik veel fijner qua sound en het sustain was ook beter, qua looks vond ik de gibson mooier.quote:Op zondag 8 mei 2011 20:39 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Dat laatste zeg je ook maar omdat dat hier gezegd werd
Die fipo hahahahaquote:
En dat terwijl de faded nauwelijks lak bevat, waardoor heel de gitaar een stuk resonanter wordt. Vorig topic zei je al dat je gehoor niet 100% is, dat bevestig je nu wel ja.quote:Op maandag 9 mei 2011 02:34 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nee hoor, uit eigen ervaring, ik heb vorige week in doetinchem op een Gibson LP studio Faded gespeeld van 6zoveel en ik vond hem erg dunnetjes, de Vergelijkbare Epi LP was de Ultra II die was ook rond de 6 en die vond ik veel fijner qua sound en het sustain was ook beter, qua looks vond ik de gibson mooier.
GFS pickups zijn super, dus inderdaad gewoon doen. En als het niet beter klinkt, dan gooi je ze mijn kant opquote:Op maandag 9 mei 2011 11:39 schreef Zorro het volgende:
Nou, dan doe ik ook even een plaatje van mijn Ibanez Telecaster Custom:
[ afbeelding ]
Binnenkort maar eens wat bij GFS bestellen, ik denk erover om een Dream90 neck en een Lil Puncher bridge pickup in te bouwen.
Even een toevoeging:
Zijn er mensen die hierover nog iets van een mening hebben?
Verwachte reacties:
"Ja cool!"
"Niet aan beginnen, de moeite niet waard"
"Ik zou andere pickups nemen"
"Boeien!"
Zo, reacties alvast voorgedefinieerd.
Dit zijn prima gitaren voor het geld! Vriend van me heeft precies deze, speelt en klinkt heel fijn. Maar dat soort dingen zijn erg persoonlijk, dus ik zou'm even checken in de muziekwinkel, veel zaken hebben deze serie wel hangen. Ze gaan voor ongeveer 800 euro nieuw, dus check even hoe de prijsverhouding is met tweedehands.quote:Op maandag 9 mei 2011 12:28 schreef dj0knuf het volgende:
Ola,
Na 2 jaar op zo'n cheap namaak tele gespeeld te hebben![]()
Ben ik nu opzoek naar wat beters! Een mooie fender strat.
M'n budget is niet super hoog (scholier) dus het wordt een 2e handse, wat ik totaal niet erg vind.
ik kwam deze tegen: http://link.marktplaats.nl/444834999 (Fender Road Worn 60s Stratocaster Olympic White RW). Is dit wat, of kan ik beter een iets duurdere kopen?
Fender Road Worns zijn voor het geld alles behalve slechte gitaren. Als je niet veel meer te besteden hebt zou ik dus zeker voor deze gaan.quote:Op maandag 9 mei 2011 12:28 schreef dj0knuf het volgende:
Ola,
Na 2 jaar op zo'n cheap namaak tele gespeeld te hebben![]()
Ben ik nu opzoek naar wat beters! Een mooie fender strat.
M'n budget is niet super hoog (scholier) dus het wordt een 2e handse, wat ik totaal niet erg vind.
ik kwam deze tegen: http://link.marktplaats.nl/444834999 (Fender Road Worn 60s Stratocaster Olympic White RW). Is dit wat, of kan ik beter een iets duurdere kopen?
Weet ik, ik heb al Fat PAT's in gebruik. Ik vroeg me af of deze combo in een Tele een beetje leuk lijkt. Maar ja voor die prijs is het allicht te proberen.quote:Op maandag 9 mei 2011 12:53 schreef The_Dean het volgende:
[..]
GFS pickups zijn super, dus inderdaad gewoon doen. En als het niet beter klinkt, dan gooi je ze mijn kant op
Budget ligt rond de 600-800 euro. Voor 600euro vind ik dit zeker een mooi ding! Alleen dat vintage effect aan de linker kant voor, misschien iets te... Maar wat zijn nou echt de grote verschillen tussen een squire en een echte fender? Het geluid, of dat ie minder snel ontstemt..of?quote:Op maandag 9 mei 2011 13:12 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
Fender Road Worns zijn voor het geld alles behalve slechte gitaren. Als je niet veel meer te besteden hebt zou ik dus zeker voor deze gaan.
De hardware is beter. Vaak stemvastere stemmechanieken, beter klinkende pickups, betere componenten (potmeters etc) en vaak beter afgewerkt en afgesteld.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:27 schreef dj0knuf het volgende:
[..]
Budget ligt rond de 600-800 euro. Voor 600euro vind ik dit zeker een mooi ding! Alleen dat vintage effect aan de linker kant voor, misschien iets te... Maar wat zijn nou echt de grote verschillen tussen een squire en een echte fender? Het geluid, of dat ie minder snel ontstemt..of?
Oke thanks! Dan wordt dit waarschijnlijk mn gitaar voor t leven haha! Voor 600 euro, heb ik dan wel echt een goed ding? Of betaal ik heel veel voor de naam.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:29 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
De hardware is beter. Vaak stemvastere stemmechanieken, beter klinkende pickups, betere componenten (potmeters etc) en vaak beter afgewerkt en afgesteld.
ander half uur rijden :pquote:Op maandag 9 mei 2011 13:56 schreef Dribbel_ het volgende:
Gewoon daarheen gaan en proberen. Speelt ie goed en klinkt ie zoals je wilt, en vind jij dan dat hij dat geld waard is. Dan is hij dat
simpel
Ja, superchill vak juist. Gewoon de syllabus downloaden en eens grondig doornemenquote:Op zondag 8 mei 2011 21:23 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Heb jij ook scheikunde? wat een kutvak
Biologie is voor mietjes! Maar ik zal die syllabus eens gaan doornemen, lijkt me wel handig idd :pquote:Op maandag 9 mei 2011 14:38 schreef KaMo het volgende:
[..]
Ja, superchill vak juist. Gewoon de syllabus downloaden en eens grondig doornemen
Biologie, dat is kut
Morgen komt mijn cadeau van mijn vriendin binnen, en het is gitaargerelateerd
Pfff. heb ook examen (vwo) vandaag ongeveer begonnen met echt leren, volgens mij wat te laat, als dat maar goed gaat.quote:Op maandag 9 mei 2011 14:57 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Biologie is voor mietjes! Maar ik zal die syllabus eens gaan doornemen, lijkt me wel handig idd :p
Mijn verjaardagscadeau bestaat uit een examen scheikunde... Wat fijn om in de examens jarig te zijn... Volgende dag wiskunde b, ook zo fijn...
Nederlands ben ik vandaag mee begonnen. Ik moet het samenvatten nog even bijschaven maar die tekstverklaring is zeer goed te doen lijkt me. Engels maak ik me ook geen zorgen over inderdaad. Duits heb ik niet, maar Latijn lijkt wel te gaan (maar ik heb dan ook hulp van 2 ouders die klassieke talen hebben gestudeerdquote:Op maandag 9 mei 2011 14:59 schreef Poumelie het volgende:
[..]
Pfff. heb ook examen (vwo) vandaag ongeveer begonnen met echt leren, volgens mij wat te laat, als dat maar goed gaat.
Over NL, engels en duits maak ik me iig geen zorgen, da's so simpel als wat, de rest wordt wel kut, echt geen zin in. Dit worden echt de 3 kutste weken van mijn leven tot nu toe, en dan nog wachten op de uitslag, wat een ramp! (tussendoor wel feesten in spanje, even wat afleiding)
Ja, met NL ben ik ook net vandaag begonnen.. ga de hele week niet naar school ze kunnen het schudden. Denk ook wel dat ik slaag... als ik nu eens begin met leren. Voor engels en duits sta ik een 8 dus dat zijn mijn compensatiepunten, kan dus hele lage cijfers halen voor andere dingen dus da's wel een fijn idee.quote:Op maandag 9 mei 2011 15:09 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Nederlands ben ik vandaag mee begonnen. Ik moet het samenvatten nog even bijschaven maar die tekstverklaring is zeer goed te doen lijkt me. Engels maak ik me ook geen zorgen over inderdaad. Duits heb ik niet, maar Latijn lijkt wel te gaan (maar ik heb dan ook hulp van 2 ouders die klassieke talen hebben gestudeerd). De rest min scheikunde en misschien wiskunde/natuurkunde gaat wel prima lukken. Ik kan ook nauwelijks meer zakken, of ik moet het wel heel gek maken haha
Op vakantie naar Spanje voor de uitslag? Een vriend van m'n neef heeft dat gedaan en is toen dronken van een balkon af gevallen, vanaf z'n navel naar beneden verlamd voor de rest van z'n leven. Al kan dat natuurlijk ook in Nederland gebeuren... Maargoed ik ga na de examens iig 3 leuke maanden tegemoet met veel zwembad, zon, bier, gitaar enzo![]()
Wat deed je?quote:Op maandag 9 mei 2011 15:12 schreef Muchachooo het volgende:
Eindexamens... Mijn examens waren 10x makkelijker dan mijn schoolexamens
Stond een 5,5 voor wiskunde, haal een 8 voor mijn eindexamen
Scheikunde 6,5 - eindexamen 8,5
Ukelele?quote:Op maandag 9 mei 2011 15:18 schreef Svyatagor het volgende:
GITAREN GDVRDMM!!!
anders voel ik me zo oud![]()
Ok ik ga lekker niet meer op je examenpraat reageren!quote:Op maandag 9 mei 2011 15:20 schreef Poumelie het volgende:
[..]
Ukelele?
Zeg, heeft iemand hier uberhaupt ooit wel eens op een ukelele gespeeld.
Ik weet, 't is geen GITAAR, of nouja, nee, maar wel interessant, ja toch? Wie?
Denk niet dat veel mensen dat hier wetenquote:Op maandag 9 mei 2011 14:56 schreef Poumelie het volgende:
Ja! Gitaristen, wellicht zit hier iemand tussen die mij kan helpen bij mijn keuze tussen een concert ukelele of een tenor ukelele?
Heb er een topic over gestart, meningen zijn welkom!
Ukelele (Concert of Tenor?)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |