Ja echt he zeggen dat ajax domineerdequote:Op zondag 8 mei 2011 20:51 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Welke wedstrijd heeft De Boer gekeken?
Tja, volgens mij was twente de hele verlenging nergens te zien op die onterechte overtreding naquote:Op zondag 8 mei 2011 20:51 schreef Geo3kant het volgende:
Gedomineerd.. zet je roze bril af![]()
.. twente was 100% de beste partij op de eerste verlenging na.. maar toen liet Twente het ook toe.
Jep, mijn man heeft zijn werk goed gedaan vandaagquote:Op zondag 8 mei 2011 20:50 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
is er al gekookt? Is de afwas al gedaan?
Wat een mietjequote:Op zondag 8 mei 2011 20:52 schreef MaLo het volgende:
[..]
Jep, mijn man heeft zijn werk goed gedaan vandaag.
quote:Op zondag 8 mei 2011 20:45 schreef onlogisch het volgende:
KNMI geeft weeralarm af! Regio Amsterdam. Huilbuien!
sorry, kon het niet laten
Dezelfde als Heitinga.quote:Op zondag 8 mei 2011 20:51 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Welke wedstrijd heeft De Boer gekeken?
dominantie?quote:Op zondag 8 mei 2011 20:51 schreef Friek_ het volgende:
Ah, daar is Frank de Boer om te zeggen dat ze het spel 'domineerden'. Van 2-0 naar 2-3 is inderdaad het toonbeeld van dominantie.
Ik ben voor ajax.. maar nu kreeg ik toch weer een glimlach op mijn gezicht..quote:Op zondag 8 mei 2011 20:45 schreef onlogisch het volgende:
KNMI geeft weeralarm af! Regio Amsterdam. Huilbuien!
sorry, kon het niet laten
Altijd smoesjes..quote:Op zondag 8 mei 2011 20:53 schreef MaLo het volgende:
Frank de Boer: volgende week de echte finale
Dat had hij écht niet gezegd als Ajax gewonnen had
Ze zijn afhankelijk van de scheidsrechter/knvbquote:Op zondag 8 mei 2011 20:51 schreef Geo3kant het volgende:
Kracht van twente.. ze zijn niet afhankelijk van 1 speler, Janssen speelde slecht vandaag.. en dan zo goed spelen
Onzin.. ja die vrije trap was onterecht, maar ik heb genoeg kaarten/overtredingen gezien in het voordeel van Ajax wat totaal niks was..quote:Op zondag 8 mei 2011 20:54 schreef JamFlava het volgende:
[..]
Ze zijn afhankelijk van de scheidsrechter/knvb
Hij moet het haast wel zeggen met zijn verleden bij Ajax.quote:Op zondag 8 mei 2011 20:57 schreef MaLo het volgende:
Johnny zet zijn geld op Ajax voor volgende week.
Ook totaal niet voorspelbaar die gast
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |