Om de OP van de vorige maar even te quotenquote:Op maandag 2 mei 2011 18:31 schreef mandatory het volgende:
De ex van Martijn Krabbé, Tessa van Leijenhorst, heeft maandag haar blauwe plekken getoond. Deze moeten volgens haar aantonen dat zij wel degelijk door de presentator is mishandeld.
[ afbeelding ]
De foto's, in handen van weekblad Story, laten blauwe plekken zien op de benen en armen van Van Leijenhorst. Ze beweert dat ze is aangevallen door Krabbé. Volgens Van Leijenhorst was de presentator onder invloed van harddrugs en drank toen hij haar bij de keel greep.
Krabbé liet maandagochtend bij monde van zijn advocaat weten dat het verhaal van geen kanten klopt. De presentator beweert dat hij juist is aangevallen door Van Leijenhorst. Krabbé heeft bij de politie aangifte gedaan tegen zijn ex.
Aangifte
Van Leijenhorst heeft geen aangifte gedaan. Wel heeft ze van het voorval melding gemaakt bij de politie.
De twee leerden elkaar kennen via het realityprogramma De Bus. Van Leijenhorst was een van de kandidaten van het programma, dat door Krabbé werd gepresenteerd. Tien jaar geleden had het stel een kortstondige relatie met elkaar.
[ afbeelding ]
Ohwjee.
[quote:Op vrijdag 6 mei 2011 10:45 schreef NouMooiNiet het volgende:
Waar blijft eigenlijk de reactie van de (ex-?) vrouw van Martijn? Of heb ik dat gemist..
quote:Martijns dilemma AMSTERDAM - Tot nu toe zwijgt Martijn Krabbé over de niet mis te verstane beschuldigingen aan zijn adres door vriendin Tessa. Overal lees ik 'ex-vriendin'. Maar het lijkt erop dat Martijn haar in elk geval tot en met vorige donderdagnacht, toen hij met haar aan de wodka zat, tot zijn vriendinkring rekende.
Daarna moet er iets zijn voorgevallen dat, volgens Tessa in SBS Shownieuws, "geen poging, geen aanranding, maar ver-krách-ting" was.
Het zal over je gezegd worden, als je een populaire tv-ster met - dank zij TVOH - grote kans op de Gouden Televizierring bent.
Tot nu toe heeft Martijn gezwegen, ongetwijfeld op aanraden van zijn advocaat, gespecialiseerd in mediazaken. Maar je moet de put niet dempen als het Kalff verdronken is. Martijn heeft immers de pech geen partij tegenover zich te hebben die de aandacht schuwt. Gewillig poseerde Tessa al met haar blauwe plekken, en in de deuropening van haar advocaat Gerard Spong. Overal doet zij haar verhaal. En Martijn blijft koninklijk zijn mond houden.
Dat is knap. En knap onhandig tegelijk. Juist als populaire tv-ster met drie miljoen kijkers en zoon uit een bekende familie, zou hij toch zijn lezing eens moeten geven. Over wat hij daar die nacht deed. Hoe zijn omgang met Tessa doorgaans verliep. En hoe die laatste ontmoeting, volgens hem, zo uit de hand heeft kunnen lopen.
Voor Martijn staat er ongelooflijk veel op het spel.
quote:vr 06 mei 2011, 06:00
Situatie grijpt Johnny Kraaijkamp jr. aan„Ik voel mee met Martijn Krabbé” door Vanessa Bontje
AMSTERDAM - Johhny Kraaijkamp jr. voelt mee met Martijn Krabbé. „De hele situatie heeft mij bijzonder aangegrepen”, vertelt de 57-jarige acteur, die zelf werd beschuldigd van mishandeling maar daarvan werd vrijgesproken. „Zonder Martijn in bescherming te nemen: het is heel eenvoudig om iemand die in de belangstelling staat schade te berokkenen.”
Foto: Nick van Ormondt „Ik heb de afgelopen dagen meermaals aan Martijn gedacht”, vervolgt Johnny. „De aantijgingen aan zijn adres zijn serieus. Of het nu wel of niet zo is, het is in mijn optiek zo dat het té gemakkelijk is om iemand die bekend is, te beschadigen.”
De acteur had het jaren geleden met zijn toenmalige vriendin Sophia aan de stok. Zij beweerde dat ze door de acteur was geslagen. De zaak werd geseponeerd. Hoewel die periode hem niet in de koude kleren is gaan zitten, kan hij er goed over praten. „Ex rijmt op heks”, lacht hij schalks.
„Maar even zonder gekheid. Ik weet nog goed hoe ik door haar beschuldigingen in de rechtszaal zat. Ik zei: ’Meneer de rechter, als ik het had gedaan, zou ik hier met het schaamrood op de kaken zitten. Maar het is niet zo’.” Johnny werd vorige maand in hoger beroep vrijgesproken van een andere beschuldiging van mishandeling. Ex-vriendin Peggy Reiziger beweerde ook dat Kraaijkamp jr. haar had geslagen. „Mensen houden langere tijd iets van: waar rook is, is vuur. En het is heel moeilijk om dat weg te nemen.”
dat is een gate die ik me voor altijd zal heugenquote:Op vrijdag 6 mei 2011 10:27 schreef Ripley het volgende:
[..]
Oh, dat was hilarisch ja, bea! Maar ook dat ie een contract had moeten tekenen dat ie niet zoveel mocht boeren en scheten laten
Het stroomt weer ouderwetsch vol hierquote:
Donequote:Op vrijdag 6 mei 2011 13:19 schreef NouMooiNiet het volgende:
Oh en Ripley wil je even een link naar topic 1 in de OP zetten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |