Deel: #1, #2 en #3.quote:Vanaf donderdag 24 maart nieuw op de sterke donderdagavond van RTL 5 het reality-programma ‘Echte Meisjes in de Jungle’. In ‘Echte Meisjes in de Jungle’ doen de goedgebekte en opvallendste meisjes uit eerdere RTL 5 reality-programmas mee. Zo doen o.a. Amanda en Nadia mee uit de Gouden Kooi en Pauline en Leslie mee van Echte Gooische Meisjes.
In iedere aflevering van ‘Echte Meisjes in de Jungle’ staan twee opdrachten centraal. In deze opdrachten worden de meisjes op meerdere manieren getest. Hun uithoudingsvermogen. Hun kracht. Hun kennis van Suriname. Allemaal met als doel om te bepalen wie de sterkste en de slimste is.
Roddelen...quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:46 schreef miieejj het volgende:
heb ik iets gemist ? wat heeft nadia gedaan.?
Ik moest hardop lachenquote:Op donderdag 5 mei 2011 20:46 schreef Tim86 het volgende:
hahaha Britt dacht dat ze figurant zou zijn bij Vd Vorst ziet sterren
Iedereen die ademt deugt niet volgens Mycheala.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:46 schreef miieejj het volgende:
heb ik iets gemist ? wat heeft nadia gedaan.?
Ja en vergeet: " Bleeeeghhhhh" nietquote:Op donderdag 5 mei 2011 20:47 schreef King_Merc het volgende:
wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende,wat een ellende.
Ze heeft een lichte voedselvergiftiging van haar gestolen broodjes.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:48 schreef Cornelis83 het volgende:
Britt detoxing ziekteheel wat anders. Steek er een McDonalds hamburger in en ze is weer 100%
Het is tijd voor hamburgers met uienringetjes...quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:50 schreef Auti het volgende:
[..]
Ze heeft een lichte voedselvergiftiging van haar gestolen broodjes.
Vergeet Nadia niet, met haar vreselijke nep-accent.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:51 schreef Starlie het volgende:
Wat mij betreft is Leslie de ergste daar, vond ik al in de serie: Echte Gooische meisjes... Kan die ontevreden snollenkop van haar niet meer zien! Zij kijkt echt standaard alsof ze iets smerigs ruikt!
HAha, idd!quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:51 schreef Starlie het volgende:
Zij kijkt echt standaard alsof ze iets smerigs ruikt!
Dat denk ik dus ook de hele tijd. Die twee van de gooische meisjes zijn echt de ergste die er tussenlopen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:51 schreef Starlie het volgende:
Wat mij betreft is Leslie de ergste daar, vond ik al in de serie: Echte Gooische meisjes... Kan die ontevreden snollenkop van haar niet meer zien! Zij kijkt echt standaard alsof ze iets smerigs ruikt!
Ik zie Nadia hier regelmatig door het dorp lopen en hoor haar ook regelmatig praten maar in het echt komt ze heel anders over dus ik stoor me iets minder aan haar maar ik begrijp wat je bedoeld!quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:53 schreef CasB het volgende:
[..]
Vergeet Nadia niet, met haar vreselijke nep-accent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |