quote:
quote:Ga je zo ook nog met je voetjes stampen? Wat gênant dit.
Maar met een beetje fatsoenlijk redeneren moet je al snel tot de conclusie kunnen komen dat het hoogstwaarschijnlijk niet om een andere substantie gaat.quote:Op maandag 9 mei 2011 19:15 schreef Roces18 het volgende:
Er staat nergens dat het cannabis is kneus. En tweede ik ging ook keihard offtopic so what? En ik ben niet eens met jou in discussie maar met anderen dus get lost
Jij.quote:
Ik verwacht helemaal niets van jou, domme druiloor dat je bent. Je hebt al ruimschoots geëtaleerd dat je een debiel bent, ik spring slechts op de stronthoop.quote:Ga gewoon fietsen ofzo. Je komt hier dit topic binnen walsen met een grote bek en je verwacht dat ik je met open armen ontvang ofzo. Ga huilen gefrustreerde nerd in je zolderkamer![]()
quote:Op maandag 9 mei 2011 16:37 schreef Roces18 het volgende:
Het topic gaat inderdaad over softdrugs ``hash-wiet; Maar daar ben ik niet over aan het praten, ik ben aan het praten over hard-drugs. Dus ga eerst eens lezen voordat je wat zegt.
quote:Op maandag 9 mei 2011 13:35 schreef Roces18 het volgende:
Waar staat dat het wiet is? Er staat alleen softdrugs
Obvious troll...quote:Op maandag 9 mei 2011 16:30 schreef Roces18 het volgende:
Gozer ik refereer helemaal niet aan softdrugs. Ik weet niet waar je het over hebt, maar ga eerst lezen en daarna een jointje roken ipv andersom, want zo schiet het niet op.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |