Wel handig als de shag op is en de winkels dicht zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2011 12:58 schreef DarkElf het volgende:
Haar is niets mis mee, maar een beetje bijhouden is niets gays aan toch? beter dan van die vieze plukken onder je armen.
Ditquote:Op dinsdag 3 mei 2011 21:36 schreef Pan.da het volgende:
Mijn vriendin vind het onzin. Ik trim mijn schaamstreek, scheer mijn ballen, maar de rest laat ik lekker zitten. hou ik het onder de oksels wel wat bij, maar scheer t niet.
Dat is echt pure onzin.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:04 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Nee, het is gewoon vies. En bovendien verhindert het het lichaam schoonmaken. Je zweet onder je oksels. Blijft dan lekker in die haren vermenigvuldigen.
Geen biologie gehad?quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:47 schreef Dastan het volgende:
[..]
Dat is echt pure onzin.
Waarom zou haar per definitie vies zijn?Wat mankeert sommigen? Mensen zeiken steeds dat het zogenaamd onsmakelijk of onfris zou zijn, maar niemand onderbouwt ook maar iets. Is een kale man ook schoner dan een man met een mooi kapsel? Hoe komen jullie er in hemelsnaam bij dat haar iets viezigs is?
Nooit van gewoon wassen gehoord dan? Om het maar even in de biologie te houden...dat haar zit er niet voor niets....zeggen feromonen je iets?quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:52 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
[..]
Geen biologie gehad?
Zweetklieren zitten onder je arm en niet op je hoofd.
nee.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:57 schreef trovey het volgende:
[..]
Nooit van gewoon wassen gehoord dan? Om het maar even in de biologie te houden...dat haar zit er niet voor niets....zeggen feromonen je iets?
Google is your friend.quote:
Yep, die worden gebruikt om insecten te vangen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:57 schreef trovey het volgende:
[..]
Nooit van gewoon wassen gehoord dan? Om het maar even in de biologie te houden...dat haar zit er niet voor niets....zeggen feromonen je iets?
En nog wat meer.quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:00 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
[..]
Yep, die worden gebruikt om insecten te vangen.
Wordt in lippenstift verwerkt om vrouwen aantrekkelijker te doen lijken.quote:
Ik ga het niet uitleggen....je trolt maar lekker verder.quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:02 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
[..]
Wordt in lippenstift verwerkt om vrouwen aantrekkelijker te doen lijken.
http://www.nieuwsblad.be/(...)leid=DMF20110207_045
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |