'Gepikt'?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:55 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ubuntu heeft zomaar iets van 400 gb van mijn 1 tb externe harde schijf gepikt. Nu wil ik Ubuntu verwijderen en mijn GB terug. Hoe doe ik dat?
En zijn dat partities of fysieke schijven? Je geeft wat weinig concrete informatiequote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:57 schreef Gtaboy107 het volgende:
Dat gaat wat moeilijk, heb maar 140 gig op mijn C en D schijf en ik heb al iets van 100 gb aan tv shows etc.
Klotezooi.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:12 schreef PiRANiA het volgende:
Hij heeft dus een partitie van 300GB aangemaakt. Dat ben je dus 'kwijt' (wat betreft wat je in Windows ziet). Hoe het kan dat die partitie nu 400GB is snap ik niet.
Maar niet onlogisch volgens mij. Je zou hem even in een liveomgeving kunnen opstarten, ubuntupartitie verwijderen, de partitie die er op staat vergroten, een nieuwe partitie maken voor ubuntu (kleiner, voor testen is 50 tot 100GB genoeg) en daar ubuntu op zetten.quote:
Ik zal eens kijken of het lukt.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:14 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Maar niet onlogisch volgens mij. Je zou hem even in een liveomgeving kunnen opstarten, ubuntupartitie verwijderen, de partitie die er op staat vergroten, een nieuwe partitie maken voor ubuntu (kleiner, voor testen is 50 tot 100GB genoeg) en daar ubuntu op zetten.
Ik hoop dat dat niet gebeurt.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:17 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Hou je hoofd er bij. Als je de verkeerde verwijdert ben je verder van huis.
Les voor de volgende keer: je hebt 3 opties bij het installerenquote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:24 schreef Gtaboy107 het volgende:
En als alles lukt, denk je dan dat de ruimte weer terug komt op mijn schijf?
Zet nu namelijk mijn tv-shows etc naar mijn pa zijn laptop over, die heeft nog wel schijfruimte.
Even voor de duidelijkheid: Je bent die ruimte niet kwijt. Die ruimte is gewoon vrij, en beschikbaar op je harde schijf. Alleen kan windows die ruimte niet lezen/beschrijven omdat windows alleen zijn eigen partitie-formaat snapt. Maar als je Ubuntu start is die ruimte gewoon vrij, en kun je ook je windows partities lezen. Ubuntu kan wél met verschillende partitieformaten omgaan.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:24 schreef Gtaboy107 het volgende:
En als alles lukt, denk je dan dat de ruimte weer terug komt op mijn schijf?
Zet nu namelijk mijn tv-shows etc naar mijn pa zijn laptop over, die heeft nog wel schijfruimte.
quote:Op maandag 23 mei 2011 22:58 schreef Kandijfijn het volgende:
Heb 11.4 en unity echt even een kans gegeven ook Gnome 3, maar het is het nog net niet.
Ik ben even terug op 10.10 over een half jaar nog maar een poging en hopen dan beiden zichzelf wat meer ontwikkeld hebben.
11.04 in 'classic ubuntu' mode (= gnome2) is ook prima te doen hoor.quote:Op maandag 23 mei 2011 22:58 schreef Kandijfijn het volgende:
Heb 11.4 en unity echt even een kans gegeven ook Gnome 3, maar het is het nog net niet.
Ik ben even terug op 10.10 over een half jaar nog maar een poging en hopen dan beiden zichzelf wat meer ontwikkeld hebben.
Classic is niet helemaal Gnome2, naar wat ik gelezen heb. Je kunt ook wachten tot Mint 11 uit is, dat is 11.04 met echt Gnome 2.8.x...quote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:06 schreef remlof het volgende:
[..]
11.04 in 'classic ubuntu' mode (= gnome2) is ook prima te doen hoor.
Huh, wat zou het dan moeten zijn?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 08:16 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Classic is niet helemaal Gnome2, naar wat ik gelezen heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |