Waarom?quote:Op maandag 2 mei 2011 12:44 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Van stilte ga ik me juist enorm opgesloten en prikkelbaar voelen.
Xenofoobquote:
Belgenquote:
als ik geconcentreerd bezig ben dan heb ik het ook niet in de gaten als de muziek uit isquote:Op maandag 2 mei 2011 12:42 schreef L-E het volgende:
Ik luister nooit radio. Maar ik ben zo iemand die stilte erg kan waarderen, ik moet niet heel de dag geluid hebben, dan raak ik overprikkeld - hoe autistisch dat ook mag klinken
Ik heb dit alleen thuis hoor, maar als ik alleen ben dan valt de stilte echt als een betonblok en voel ik me ongemakkelijk. Ik heb graag een beetje geluid in huis, anders voelt het zo leeg.quote:
Net als dat Belgenquote:
Ik vind het toch een beetje een raar land hoor. Ik vind de belgen 1 op 1 wel vriendelijk opzich,maar het blijft een wazig volkjequote:
Ik vind StuBru wel echt een goede zender. Niet dat schreeuwerige van de Nederlandse radio en meestal gewoon goede muziekquote:Op maandag 2 mei 2011 12:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik vind het toch een beetje een raar land hoor. Ik vind de belgen 1 op 1 wel vriendelijk opzich,maar het blijft een wazig volkje.
Ik vind hun manier van spreken echt geweldigquote:Op maandag 2 mei 2011 12:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik vind het toch een beetje een raar land hoor. Ik vind de belgen 1 op 1 wel vriendelijk opzich,maar het blijft een wazig volkje.
Ik word echt gek als ik heel de dag muziek in mijn huis hoor. Maar ik verdraag geluiden sowieso slecht, een klapperende deur ofzo roept al moordneigingen bij mij op.quote:Op maandag 2 mei 2011 12:47 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik heb dit alleen thuis hoor, maar als ik alleen ben dan valt de stilte echt als een betonblok en voel ik me ongemakkelijk. Ik heb graag een beetje geluid in huis, anders voelt het zo leeg.
Buiten kan ik wel in stilte zijn
Ik vind kink niet zo schreeuwerig eigenlijk, er wordt sowieso niet al te veel geluld.quote:Op maandag 2 mei 2011 12:49 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ik vind StuBru wel echt een goede zender. Niet dat schreeuwerige van de Nederlandse radio en meestal gewoon goede muziek
Van een klapperende deur word ik ook moordzuchtig, zo irritant. Of een trillende koelkast ofzo.quote:Op maandag 2 mei 2011 12:50 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik word echt gek als ik heel de dag muziek in mijn huis hoor. Maar ik verdraag geluiden sowieso slecht, een klapperende deur ofzo roept al moordneigingen bij mij op.
Vlaams klinkt veel vriendelijker en rustiger vind ik. En oprechter, niet zo gemaaktquote:Op maandag 2 mei 2011 12:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik vind kink niet zo schreeuwerig eigenlijk, er wordt sowieso niet al te veel geluld.
Ach, het is maar achtergrondmuziek.
Of de klok van de buren die elk kwartier slaatquote:Op maandag 2 mei 2011 12:51 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Van een klapperende deur word ik ook moordzuchtig, zo irritant. Of een trillende koelkast ofzo.
Ik heb het niet zo op de zachte Gquote:Op maandag 2 mei 2011 12:52 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Vlaams klinkt veel vriendelijker en rustiger vind ik. En oprechter, niet zo gemaakt
Als het maar achtergrondmuziek is dan kan een zender met Rihanna dus ook prima
Monotone geluiden van huishoudelijke apparaten storen mij ook mateloos. Of een druppelende kraan.quote:Op maandag 2 mei 2011 12:50 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik word echt gek als ik heel de dag muziek in mijn huis hoor. Maar ik verdraag geluiden sowieso slecht, een klapperende deur ofzo roept al moordneigingen bij mij op.
Dus je spreekt jezelf tegenquote:Op maandag 2 mei 2011 12:53 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op de zachte G.
Nee, dat kan niet, al zou ik het niet eens horen zou het nog niet kunnen.
gggggoedemiddagggggquote:
Gezellig met de zachte Gay!quote:
quote:Op maandag 2 mei 2011 12:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gezellig met de zachte Gay!
Dat is onze slogan, van ons feest
Dat is echt te slecht jaquote:Op maandag 2 mei 2011 12:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gezellig met de zachte Gay!
Dat is onze slogan, van ons feest
kei bedankt hequote:
Ik werd helemaal week als mijn ex 'vliegtuig' zei. Hij had het ooit op mijn voicemail ingesproken (gewoon als onderdeel van het gesprek) en dat heb ik maanden bewaard en regelmatig beluisterd.quote:
En achthonderdachtentachtig.quote:Op maandag 2 mei 2011 12:58 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik werd helemaal week als mijn ex 'vliegtuig' zei. Hij had het ooit op mijn voicemail ingesproken (gewoon als onderdeel van het gesprek) en dat heb ik maanden bewaard en regelmatig beluisterd.
aghonderdaggentaggentigquote:
Wilde ik net iets over zeggen. Vind het heel irritant als die lui 'goedkoper' zeggen, want dan zeggen ze vaak 'goeiekoper'quote:
kutvolk is het...verminkte duitsersquote:
Alleen als ze boos zijn?quote:Op maandag 2 mei 2011 13:01 schreef rival het volgende:
[..]
ja een boze zuiderling kan je dan ook nooit serieus nemen
Ik zeg ook wel eens goeiekoper hoorquote:Op maandag 2 mei 2011 13:01 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Wilde ik net iets over zeggen. Vind het heel irritant als die lui 'goedkoper' zeggen, want dan zeggen ze vaak 'goeiekoper'
Verder geen problemen met hun accent hoor
Sommige dingen kan je beter stil houden.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik zeg ook wel eens goeiekoper hoor
Maar ik kom dan ook uit een plek tegen de Limburgse en Vlaamse grens aan.
-1 voor jouquote:Op maandag 2 mei 2011 13:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik zeg ook wel eens goeiekoper hoor
Maar ik kom dan ook uit een plek tegen de Limburgse en Vlaamse grens aan.
Ik heb liever dat mensen me niet altijd serieus nemen en dus onderschatten dan dat ze denken dat ik in een woonwagen woon en hun autoradio kom jattenquote:
Ik schaam me er niet voorquote:Op maandag 2 mei 2011 13:05 schreef Godtje het volgende:
[..]
Sommige dingen kan je beter stil houden.
En zie waarom je single bent.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik heb liever dat mensen me niet altijd serieus nemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |