City niet.. Die hebben nooit wat betekend in Europa dus die staan geloof ik niet zo hoog.. toch?quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:49 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Niet helemaal waar. Gezien de plaats van PSV op de UEFA ranglijst zullen we zulke teams kunnen ontlopen, maar ik denk dat we het er wel over eens zijn dat dat op dit moment helaas niet zo heel veel uit zal maken.
Dan zou je moeten hopen dat Arsenal nog van plek wisselt met Man CIty.quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:54 schreef Doublepain het volgende:
[..]
City niet.. Die hebben nooit wat betekend in Europa dus die staan geloof ik niet zo hoog.. toch?
Dat komt omdat die de EL totaal niet serieus namen. Met de CL zullen ze dat natuurlijk wel doen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:59 schreef Doublepain het volgende:
City verloor geloof ik nog tegen een onbekende club uit Roemenië..(EL) Dus die zijn wisselvallig..
PSV staat hoger dan ik dacht. (http://www.xs4all.nl/~kas(...)thod4/trank2010.html ), maar toch is het niet zeker.quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:49 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Niet helemaal waar. Gezien de plaats van PSV op de UEFA ranglijst zullen we zulke teams kunnen ontlopen, maar ik denk dat we het er wel over eens zijn dat dat op dit moment helaas niet zo heel veel uit zal maken.
Dinamo Kiev bedoel je? Die verloren door een rode kaart van Ballotelli in de 2de wedstrijd. Sowieso, met alle respect kunnen jullie City nooit verslaan (net als welke Nederlandse club dan ook)quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:59 schreef Doublepain het volgende:
City verloor geloof ik nog tegen een onbekende club uit Roemenië..(EL) Dus die zijn wisselvallig..
Ik snap je, maar je wilt je uiteindelijk gewoon plaatsen natuurlijk.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:02 schreef Chase_Utley het volgende:
Aan de andere kant kan je er beter tegen een Bayern Munchen uitvliegen in de voorronde dan tegen FC Kopenhagen of Slavia Praag ofzo. Dan heb je tenminste al een topaffiche gehad en je kan jezelf niet snel iets verwijten.
Inderdaad.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:04 schreef GGMM het volgende:
[..]
Oh, in de groepsfase toen ze al door waren...
Ook dat ja.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:06 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Inderdaad.
En als Manchester City voorronde haalt, dan wordt de club nog aantrekkelijker voor topspelers. En die Sjeik die trekt zijn beurs wel open hoor.
Apart om te zien zo zonder publiek.quote:
Bedankt! Mooie goalsquote:
Zo maak je goals iddquote:
Hengelaar kan de druk niet aanquote:Op vrijdag 6 mei 2011 02:27 schreef Geo3kant het volgende:
Zo heb ik ze de tweede helft van de competitie nooit zien spelen..
Scoort Engelaar een keer is er geen publiek bij..
Ik denk dat Berg het wel lekker vond zo in het stadion zonder publiekquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:18 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Apart om te zien zo zonder publiek.
Mooie goal van Mohktar.
En zelfs dan niet scoren..quote:Op vrijdag 6 mei 2011 09:00 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Ik denk dat Berg het wel lekker vond zo in het stadion zonder publiek
Mooie actie Nijland.quote:
Juist ,tegen groningen op de plek van doedelzak neerzetten.quote:
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:49 schreef PSVDEGEKSTE het volgende:
[..]
Juist ,tegen groningen op de plek van doedelzak neerzetten.
Deze gast verdiend een kans tegen groningen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |