Als vrouwen vechten is dat ook om de meest onnozele dingenquote:Op zondag 1 mei 2011 21:54 schreef Allure_ het volgende:
Als vrouwen vechten is dat met een reden. Mannen rossen er zo op los zonder reden. Alhoewel veel vrouwen niet echt 'vechten' natuurlijk.
Onder het asociale vrouwvolk vast, ja. Maar normaliter gaan vrouwen niet zonder reden op de vuist.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:56 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Als vrouwen vechten is dat ook om de meest onnozele dingen![]()
En het ziet er ook nog eens niet uit. Kunnen ze beter achterwege laten
Wat vindt jij, als vrouw-zijnde, een goede reden om met een andere vrouw te vechten dan?quote:Op zondag 1 mei 2011 21:57 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Onder het asociale vrouwvolk vast, ja. Maar normaliter gaan vrouwen niet zonder reden op de vuist.
Geen idee. Ik zal ook nooit de eerste zijn die slaat.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:58 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Wat vindt jij, als vrouw-zijnde, een goede reden om met een andere vrouw te vechten dan?
Onder mannen is "kop staat me niet aan" of "je kijkt mijn kant uit" natuurlijk een prima reden.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:57 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Onder het asociale vrouwvolk vast, ja. Maar normaliter gaan vrouwen niet zonder reden op de vuist.
Het zijn áltijd achterlijke redenen. Díe heeft over die geroddelt, of er is iets aan de hand met vriendjesquote:Op zondag 1 mei 2011 21:59 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Geen idee. Ik zal ook nooit de eerste zijn die slaat.
Ja, okay. Maar een chick gaat geen chick slaan omdat ze een halve seconde te lang kijktquote:Op zondag 1 mei 2011 22:00 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Het zijn áltijd achterlijke redenen. Díe heeft over die geroddelt, of er is iets aan de hand met vriendjesVrouwen die vechten is echt een no-go
Erbij betrokken? Tell us morequote:Op zondag 1 mei 2011 22:02 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Ja, okay. Maar een chick gaat geen chick slaan omdat ze een halve seconde te lang kijkt.
Al moet ik toegeven dat ik vorige week wel bij een ordinaire vechtpartij betrokken was. En dat ging ook nergens over. Iets met jaloerse meisjes e.d.
. Vrouwen onder elkaar zijn zo gemeen
.
Een vriendin van me was in een ander cafe en die kreeg problemen met een meisje en haar aanhang. Toen werd ze uit het cafe gegooid samen met die andere chicks. Vervolgens werd zij door welgeteld 5 chicks in elkaar geslagen en toen moest ik wel tussenbeide komen.quote:
Dat is meer iets voor Michielos. Dat is de Fok!-vechtersbaasquote:Op zondag 1 mei 2011 22:08 schreef Vengerr het volgende:
Mensen die niet iedere dag vechten.
Er zal geen plek zijn in Walhalla voor jullie.
Openlijk homo doen en mij daarmee lastigvallen / betasten ga je zwaar oplopenquote:Op zondag 1 mei 2011 21:50 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Zoals wat? Iemand die tegen je aan beukt of je uitscheldt? Boeiend
Dat kun je verwachten bij zulke drukte
Dat is minder. Maar gelukkig richten vrouwen doorgaans niet al te veel schade aan behalve een paar kale plekken op je hoofdquote:Op zondag 1 mei 2011 22:06 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Een vriendin van me was in een ander cafe en die kreeg problemen met een meisje en haar aanhang. Toen werd ze uit het cafe gegooid samen met die andere chicks. Vervolgens werd zij door welgeteld 5 chicks in elkaar geslagen en toen moest ik wel tussenbeide komen.
Nouja, ik ben alleen gebeten en gekrastquote:Op zondag 1 mei 2011 22:12 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Dat is minder. Maar gelukkig richten vrouwen doorgaans niet al te veel schade aan behalve een paar kale plekken op je hoofd
GEBETEN???????????quote:Op zondag 1 mei 2011 22:14 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Nouja, ik ben alleen gebeten en gekrast. En misschien heb ik zelf bij iemand een mat er uit getrokken
. Was meer even om aan te tonen, dat het haar toch niet goed stond.
Michielos heeft vikingbloed en is een voorbeeld voor velen.quote:Op zondag 1 mei 2011 22:09 schreef ForzaScuderiaFerrari het volgende:
[..]
Dat is meer iets voor Michielos. Dat is de Fok!-vechtersbaas
Dat je er iets van zegt, oké. Maar vechten, en daarbij heel de crowd betrekken, is zo ongelofelijk onnodig.quote:Op zondag 1 mei 2011 22:26 schreef Muscle.N3rd het volgende:
Jammer van je sandaaltjes. Wel enigszins een terechte klacht. Knokpartijen tijdens het uitgaan horen nu eenmaal bijelkaar. Alleen doet men helaas niet meer aan mano é mano.
Maar goed, dergelijke bijeenkomsten waar je werkelijk schouder aan schouder staat/ loopt weet je dat er altijd scheve lui zijn die op je voeten gaan staan.
Hmm.. gelukkig werden er gisteren bij ons alleen plastic bekertjes verkocht. Dat werd ook wel de menigte ingegooid maar zo'n flesje moet wel ongelofelijk pijn doen!quote:Op zondag 1 mei 2011 22:30 schreef zijle het volgende:
Nog erger: kansloze idioten die bierflesjes de menigte in gooien zodat ik ze vol op mijn neus krijg godverdommeMaar terechte klacht verder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |