Wie zegt er nou dat-ie in Helmond woontquote:Op zaterdag 30 april 2011 11:53 schreef Bos81 het volgende:
Maar waarom zeg je dat Mierlo bij Eindhoven ligt? Helmond is dichterbij. Al hebben we dat vandeweek al een beetje besproken
Omdat ik niet weet of Helmond 'bekend' is. Ik ben dan ook import en in België zeg ik altijd Eindhoven. Als ik daar Mierlo of Helmond zeg, weten ze het niet. Dus ik zeg vaker dat ik bij Eindhoven woon dan bij Helmondquote:Op zaterdag 30 april 2011 11:53 schreef Bos81 het volgende:
Maar waarom zeg je dat Mierlo bij Eindhoven ligt? Helmond is dichterbij. Al hebben we dat vandeweek al een beetje besproken
En dat jaquote:Op zaterdag 30 april 2011 11:59 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Wie zegt er nou dat-ie in Helmond woont
Dan zeg je gewoon 'ik woon in Brandevoort'quote:Op zaterdag 30 april 2011 12:10 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
En dat ja
Kuch.. Alhoewel we ook hebben zitten kijken voor een huisje in brandevoortMaar iets met te duur en geen tuin hebben enzo
Helmond dusquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:23 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Dan zeg je gewoon 'ik woon in Brandevoort'
Nouja, boeiend ook allemaal, ik woon er nietquote:
Branden in de helquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:23 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Dan zeg je gewoon 'ik woon in Brandevoort'
In Helmond staat een flat die de 'Helveste' heet of zoquote:
En ze hebben vast ook wel een wijk die vagevuur heetquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:31 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
In Helmond staat een flat die de 'Helveste' heet of zo
quote:Op zaterdag 30 april 2011 12:30 schreef Pheno het volgende:
Gewoonz eggen dat je in Noord Brabant woont. En dan zijn al die mensen boven de rivieren al lost.
Dat dan weer nietquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:32 schreef DaMart het volgende:
[..]
En ze hebben vast ook wel een wijk die vagevuur heet.
Okee. De meeste Nederlanders kennen Helmond wel, verwacht ik. Maar niet iedereen zal weten waar het op de kaart aan valt te wijzen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 12:09 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Omdat ik niet weet of Helmond 'bekend' is. Ik ben dan ook import en in België zeg ik altijd Eindhoven. Als ik daar Mierlo of Helmond zeg, weten ze het niet. Dus ik zeg vaker dat ik bij Eindhoven woon dan bij Helmond
De sfeer opsnuivenquote:
Dus... Dan zeg ik Eindhoven aangezien de meesten wel weten waar dat ongeveer ligtquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:41 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Okee. De meeste Nederlanders kennen Helmond wel, verwacht ik. Maar niet iedereen zal weten waar het op de kaart aan valt te wijzen.
Was het niet het programma: de vakantie man waar mensen moesten aanwijzen waar ze op vakantie warenquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:41 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Okee. De meeste Nederlanders kennen Helmond wel, verwacht ik. Maar niet iedereen zal weten waar het op de kaart aan valt te wijzen.
Ja kloptquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:43 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Was het niet het programma: de vakantie man waar mensen moesten aanwijzen waar ze op vakantie waren
Ik vond dat altijd zo leuk om te zien hoe mensen geen benul hebben van topografie
Jaquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:43 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Was het niet het programma: de vakantie man waar mensen moesten aanwijzen waar ze op vakantie waren
Ik vond dat altijd zo leuk om te zien hoe mensen geen benul hebben van topografie
Echt ik zag er laatst nog een stukje van op tv, ik lag echt dubbelquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:44 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja klopt
Waren ze op vakantie in Brazilie of zo, MOesten ze het aanwijzen op de kaart. Wezen ze Finland aan ofzo![]()
Ja of Australie aanwijzen omdat dat een eiland isquote:Op zaterdag 30 april 2011 12:44 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ja.
"Wijst u Mallorca eens aan op de kaart."
"Nou, dat is hier, die grote blauwe vlek"
En dan de Noordzee aanwijzen of zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |