Maar gelukkig staat dit los van elkander.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 04:59 schreef T.O.P het volgende:
Aan je Nederlandse spelling te zien denk ik dat jij uiteindelijk in het ongelijk wordt gesteld.
Dit is geen ONZ of KLB. Ga ergens ander leuk lopen doen met je kansloze gebagger.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 04:59 schreef T.O.P het volgende:
Aan je Nederlandse spelling te zien denk ik dat jij uiteindelijk in het ongelijk wordt gesteld.
Wannabee-moderator..quote:Op vrijdag 3 juni 2011 17:41 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Dit is geen ONZ of KLB. Ga ergens ander leuk lopen doen met je kansloze gebagger.
Wat snap jij niet aan het feit wat ik hierboven gezegd hebt?quote:
met 1-0 !!!!quote:
das niet zo mooi spot er maar meequote:Op zaterdag 28 april 2012 03:49 schreef Waaghals het volgende:
ik heb na het lezen van de op last van mijn hoofd, nek en schouders
Ben ooit 6 jaar bezig geweest met een letselschade zaak. Dus, ja, dat kan.quote:Op zaterdag 28 april 2012 03:24 schreef karo30 het volgende:
na 1,5 jaar is eindelijk het proces verbaal van de wederpartij binnen.
mag dit allemaal maar zo.
Geldt er hiervoor geen bepaalde temijn
ja dat kan met letsel schade afwikkeling, maar een pv moet toch veel eerder binnen zijn.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Ben ooit 6 jaar bezig geweest met een letselschade zaak. Dus, ja, dat kan.
Ging toch ook over letselschade, of niet? Laat je die rugklachten nu zitten?quote:Op zondag 29 april 2012 17:18 schreef karo30 het volgende:
[..]
ja dat kan met letsel schade afwikkeling, maar een pv moet toch veel eerder binnen zijn.
das wel waar.quote:Op zondag 29 april 2012 17:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Ging toch ook over letselschade, of niet? Laat je die rugklachten nu zitten?
Bij mij stond het letsel en de schuldvraag al vanaf dag 1 vast en toch duurde de afhandeling 6 jaar. Hoewel, was uiteindelijk een schikking, anders had het nog langer geduurd.quote:Op zondag 29 april 2012 17:39 schreef karo30 het volgende:
[..]
das wel waar.
maar de tegenpartij heeft er 1,5 jaar over gedaan om de pv op te sturen het letsel wordt al wel erkend.
er is door een arts whiplas klachten vast gesteld.quote:Op zondag 29 april 2012 17:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Bij mij stond het letsel en de schuldvraag al vanaf dag 1 vast en toch duurde de afhandeling 6 jaar. Hoewel, was uiteindelijk een schikking, anders had het nog langer geduurd.
Verzekeringsmaatschappijen rekken dit soort zaken zo lang mogelijk, om zo goedkoop mogelijk uit te zijn.
Uit het pv moet de schuldvraag blijken en die is niet 100% duidelijk, omdat voor beide verhalen wat te zeggen valt. Bewijs maar eens dat jij niet rechts inhaalde, maar normaal optrok. Beelden zijn er niet, dus men moet af gaan op beide verhalen.
En tja, wie draait er dan op voor die rugklachten? Wat is de werkelijke schade die jij geleden hebt door die rugklachten, wat niet al door je ziektekostenverzekering vergoed is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |