Nee hoor. Niet per definitie. Zoals ik al zei; als je relatie op dat moment goed zit, zul je vrijwel zeker niet in de verleiding komen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:41 schreef kingmob het volgende:
Je lijkt er van uit te gaan dat mensen die nooit zijn vreemdgegaan nooit in de verleiding komen.
Nee hoor.quote:Dat is ook logisch, je projecteerd je eigen gedrag op anderen.
Tuurlijk, en ook heb je een piemel van 20cm minimaal. Ik kan het niet controleren dus dat soort beweringen vind ik vrij inhoudsloos. Probleem is hier dat iedereen hier beweert een enorme casanova te zijn.quote:Voor jou is het iets dat je schijnbaar kan overkomen, dat geldt niet voor iedereen. Ik kom zo vaak in de situatie die je hier beschrijft (helaas). Toch ben ik nog nooit vreemdgegaan, zelfs niet met alleen zoenen.
Nee, ik denk dat alle kerels aandacht en bevestiging nodig hebben. Zolang je een lieve mooie vrouw hebt die je die dingen geeft, ga je niet op zoek op andere plekken. Ik zou best willen stellen dat de ene persoon meer aandacht en bevestiging nodig heeft dan een ander, maar waar het op neer komt is dat je zolang je daar genoeg van krijgt in je eigen relatie je het niet ergens anders gaat zoeken.quote:Het is een kwestie van jezelf in de hand hebben en vooral, denk ik, daadwerkelijk monogaam willen zijn. Ik denk dat de meeste vreemdgangers gewoon liever polygaam zouden zijn.
Weer zo'n rare opmerking, dat is gewoon pertinent onwaar. Er zijn massas mensen met lange relaties inclusief problemen die dit niet overkomt. Mensen zijn verschillend en sommigen zijn nou eenmaal egoistischer in relaties dan anderen. Net zoals sommigen verslavingsgevoelig zijn en anderen niet. Dat sommigen het snoepje kunnen laten liggen als ze er later 2 voor terug krijgen en anderen niet. etc. etc.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Mensen met een béétje langere relatie weten dat zulke dingen voorkomen. Dat hoeft niet precies te zijn wat in dit geval gebeurd is, maar wel dat partners fouten maken, dingen doen die ze niet eens van zichzelf verwacht hadden etcetera.
Wat mij persoonlijk het meest stoort zijn de disclaimers, en ook nog de twijfel betreft het vertellen of niet. 'Mensen maken fouten', 'dingen gebeuren', en 'het ging al langere tijd niet goed' vind ik echt bullshit. Doe daar dan iets aan, of kap er gewoon mee.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Het heeft domweg geen zin om de vreemdganger weg te zetten als een onmens, die zich kermend op de grond moet werpen en smeken om genade. TS hier zegt dat ze een fout begaan heeft. Reactie: dat mag ze niet zeggen want als ze donders goed wist dat het fout was, had ze het niet gedaan.
TS zegt dat ze op 2e date zoenen niks voor haar vindt. Dat mag ze niet zeggen, want al strookt het niet met wat ze in die 25 jaar gedaan heeft - ze heeft het deze keer wél gedaan en dús is ze een 2e-date-zoener. En een vreemdganger want ze heeft gezoend.
Etc etc.
Mensen met een béétje langere relatie weten dat zulke dingen voorkomen. Dat hoeft niet precies te zijn wat in dit geval gebeurd is, maar wel dat partners fouten maken, dingen doen die ze niet eens van zichzelf verwacht hadden etcetera.
Ik vind niet dat dit meelij opwekt, ik vind dat iemand die vind dat ze iets fout gedaan heeft, moet bedenken wat ermee te gaan doen. In dit geval zou ik deze TS adviseren om de fout te gebruiken als breekijzer voor het redden of definitief opgeven van de relatie.
Begrip hebben voor het zoenen vind ik totaal niet relevant. TS heeft er zelf al een oordeel over ("fout"), ik zie niet wat voor nut het heeft om TS te gaan vertellen dat het heus heel fout was.
Je stopt er een bijzin bij die ik niet gebruikte. Ik heb het specifiek over die verleiding als het niet zo goed gaat. Jij neemt het duidelijk als absolute waarheid aan dat het dan 'kan gebeuren'. Mensen die je vertellen dat dat bij hun niet gebeurd ontken je simpelweg.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:47 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nee hoor. Niet per definitie. Zoals ik al zei; als je relatie op dat moment goed zit, zul je vrijwel zeker niet in de verleiding komen.
Dat zeg ik toch niet? Mijn punt is dat als je vreemdgaat je de fout hebt gemaakt niet te onderkennen dat je relatie niet goed zit. DAT is de fout, niet het vreemdgaan an sich, dat is pas een volgende fout. Maar die eerste fout, daar speelt ook het gedrag van je partner in mee. "Niet vreemdgaan" is geen optie, dan ben je al te ver heen want kennelijk is die behoefte er dan al. Wat ze had moeten doen is eerder de knoop doorhakken dat het zo niet langer ging.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:46 schreef Dauntl3ss het volgende:
Waarom zou je ook? Vind je nou echt dat als zij/welke vreemdganger dan ook voor haar gevoel de schuld bij de partner kan leggen of kan zeggen dat ze zwak is, het oké is om het dan maar ergens anders te zoeken?
Tja, hoeveel mensen zitten wel niet in een relatie die opzich wel veilig en comfortabel is, maar waarin je niet echt blij bent met elkaar?quote:Ik zie ook nergens dat zij eerst ook maar voor haar relatie heeft geknokt voordat ze met die kerel aan de haal ging. Hoe kun je dat dan voor jezelf goedpraten?
Ik geloof dat bij mensen waar het goed gaat het niet gebeurt, en dat bij mensen waar het echt slecht gaat het vaak tot meestal wel gebeurt. Misschien ben jij een uitzondering. Uit onderzoek komen cijfers tussen de 35% en 75% naar voren al naargelang de orientatie van de onderzoeker. Misschien heb je wel gelijk en ben ik een uitzondering, maar zelf geloof ik daar niet in.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:50 schreef kingmob het volgende:
Je stopt er een bijzin bij die ik niet gebruikte. Ik heb het specifiek over die verleiding als het niet zo goed gaat. Jij neemt het duidelijk als absolute waarheid aan dat het dan 'kan gebeuren'. Mensen die je vertellen dat dat bij hun niet gebeurd ontken je simpelweg.
Nogmaals een indicatie van het werkelijke probleem hier. Jij kan niet geloven dat mensen uiteindelijk zich fundamenteel anders gedragen dan jij. Je denkt dat uiteindelijk iedereen is zoals jij, als het niet openlijk is dan is het wel heimelijk. Als ze zeggen van niet dan liegen ze.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:47 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nee hoor. Niet per definitie. Zoals ik al zei; als je relatie op dat moment g
Tuurlijk, en ook heb je een piemel van 20cm minimaal. Ik kan het niet controleren dus dat soort beweringen vind ik vrij inhoudsloos. Probleem is hier dat iedereen hier beweert een enorme casanova te zijn.
[..]
Nee, ik denk dat alle kerels aandacht en bevestiging nodig hebben. Zolang je een lieve mooie vrouw hebt die je die dingen geeft, ga je niet op zoek op andere plekken. Ik zou best willen stellen dat de ene persoon meer aandacht en bevestiging nodig heeft dan een ander, maar waar het op neer komt is dat je zolang je daar genoeg van krijgt in je eigen relatie je het niet ergens anders gaat zoeken.
Wat een kinderachtige instelling. Ik krijg het niet van jou, dus ik zoek het bij een ander? Dus het is per definitie de schuld of nalatigheid van de partner? En degene die voor het groenere gras kiest, heeft niet het hart en het verstand om, als het niet goed gaat, eens naar zichzelf en naar de relatie te kijken?quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:47 schreef Catbert het volgende:
Ik zou best willen stellen dat de ene persoon meer aandacht en bevestiging nodig heeft dan een ander, maar waar het op neer komt is dat je zolang je daar genoeg van krijgt in je eigen relatie je het niet ergens anders gaat zoeken.
Ga jij nooit wat drinken met een vriend(in)?quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:18 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
En daar gaan we weer....
[..]
Wat ik van jou niet begrijp is waarom je in godsnaam gaat daten met iemand anders terwijl je een vriend en dochter hebt.
De TS noemde het zelf daten he.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:53 schreef Keltie het volgende:
[..]
Ga jij nooit wat drinken met een vriend(in)?
Dat kan je daten noemen, maar ook even wat gaan drinken met een vriend(in).
Dus? Dan vind ik het nog erg overdreven om tegen iemand te zeggen dat je niet hoort te daten als je een vriend en dochtertje hebtquote:Op vrijdag 29 april 2011 14:54 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
De TS noemde het zelf daten he.
Jaja, hij heeft z'n oogkleppen nog steeds op, in maximale tunnelvisie.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:52 schreef kingmob het volgende:
[..]
Nogmaals een indicatie van het werkelijke probleem hier. Jij kan niet geloven dat mensen utieindelijk zich fundamenteel anders gedragen dan jij. Je denkt dat utieindelijk iedereen is zoals jij, als het niet openlijk is dan is het wel heimelijk. Als ze zeggen van niet dan liegen ze.
Zo heb je altijd gelijk, da's wel prettig.
Misschien dat we een andere definitie van daten hebben, maar een date is voor mij dat je iets gaat doen met een potentiële partner.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:55 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dus? Dan vind ik het nog erg overdreven om tegen iemand te zeggen dat je niet hoort te daten als je een vriend en dochtertje hebt
Mijn vriendin gaat zo vaak datenVeel plezier schat
Jullie zijn allebei 15? Daten of uitgaan kent een klein verschilletje, als je het volwassen leven in gaat...quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:55 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dus? Dan vind ik het nog erg overdreven om tegen iemand te zeggen dat je niet hoort te daten als je een vriend en dochtertje hebt
Mijn vriendin gaat zo vaak datenVeel plezier schat
Dus als je eenmaal de behoefte heb aan de aandacht van een ander, is er geen weg terug en moet je er maar voor gaan?quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:51 schreef Catbert het volgende:
Dat zeg ik toch niet? Mijn punt is dat als je vreemdgaat je de fout hebt gemaakt niet te onderkennen dat je relatie niet goed zit. DAT is de fout, niet het vreemdgaan an sich, dat is pas een volgende fout. Maar die eerste fout, daar speelt ook het gedrag van je partner in mee. "Niet vreemdgaan" is geen optie, dan ben je al te ver heen want kennelijk is die behoefte er dan al. Wat ze had moeten doen is eerder de knoop doorhakken dat het zo niet langer ging.
Wat wil je hiermee zeggen? Dus dan ga je maar vreemd? En daarbij, als dat van toepassing zou zijn op de situatie van TS, kan ze er beter maar gelijk mee stoppen.quote:Tja, hoeveel mensen zitten wel niet in een relatie die opzich wel veilig en comfortabel is, maar waarin je niet echt blij bent met elkaar?
Met mannen die ze zoent?quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:55 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dus? Dan vind ik het nog erg overdreven om tegen iemand te zeggen dat je niet hoort te daten als je een vriend en dochtertje hebt
Mijn vriendin gaat zo vaak datenVeel plezier schat
Hmm, ik dacht even dat we hier een fatsoenlijke discussie over konden voeren, maar kennelijk komen er toch te veel emoties bij kijken helaas.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:53 schreef Dauntl3ss het volgende:
Wat een kinderachtige instelling. Ik krijg het niet van jou, dus ik zoek het bij een ander? Dus het is per definitie de schuld of nalatigheid van de partner?
Tja. het zou nogal arrogant te stellen dat mijn interne klokje enorm anders tikt dan dat van andere mensen, en bovendien ik niet dezelfde emotionele behoeften heb als die waar andere mensen 'last' van hebben. Vergeef me dat ik er voor het gemak vanuit ga dat ik geen enorme quasimodo ben.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:52 schreef kingmob het volgende:
Nogmaals een indicatie van het werkelijke probleem hier. Jij kan niet geloven dat mensen uiteindelijk zich fundamenteel anders gedragen dan jij. Je denkt dat uiteindelijk iedereen is zoals jij, als het niet openlijk is dan is het wel heimelijk. Als ze zeggen van niet dan liegen ze.
Zo heb je altijd gelijk, da's wel prettig.
Nope, wat jij letterlijk zegt is:quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:00 schreef Catbert het volgende:
[..]
Hmm, ik dacht even dat we hier een fatsoenlijke discussie over konden voeren, maar kennelijk komen er toch te veel emoties bij kijken helaas.
Ik zeg letterlijk dat de eerste fout die de vreemdganger maakt de fout is dat ze geen actie ondernemen over dat het niet goed gaat in hun relatie.
quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:47 schreef Catbert het volgende:
Ik zou best willen stellen dat de ene persoon meer aandacht en bevestiging nodig heeft dan een ander, maar waar het op neer komt is dat je zolang je daar genoeg van krijgt in je eigen relatie je het niet ergens anders gaat zoeken.
Nee, je legt me continue woorden in de mond omdat je m'n ongelijk wil bewijzen. Ik geef aan waar ik denk dat dit soort gebeurtenissen vandaan komen, ook uit eigen ervaring. Als je het daar niet mee eens bent, prima.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:57 schreef Dauntl3ss het volgende:
Dus als je eenmaal de behoefte heb aan de aandacht van een ander, is er geen weg terug en moet je er maar voor gaan?
In dat soort situaties zouden mensen inderdaad beter de relatie kunnen verbreken, maar dat doen ze ook niet. Heb je wel eens gezien hoe druk het in een hoerenbuurt als bij de rooie brug in Utrecht is rond lunchtijd of rond een uur of 9? Staat vol Volvo's met daarin achterin een kinderzitje hoor. Pappa mag niet meer over mamma heen, dus gaat 'ie maar over Marcella heen.quote:Wat wil je hiermee zeggen? Dus dan ga je maar vreemd? En daarbij, als dat van toepassing zou zijn op de situatie van TS, kan ze er beter maar gelijk mee stoppen.
Waarvan de conclusie is dus dat je moet zorgen dat je dat in je eigen relatie vindt, lijkt me duidelijk.quote:
Inderdaad. Het is niet zo dat je niet na kunt denken. Ik snap heus wel dat zij aandacht kreeg toen ze het moeilijk had en dat dat goed voelde, maar dat ontslaat haar niet van verantwoordelijkheid wbt haar relatie. Het is niet zo dat het haar overkwam. Ze heeft tijd genoeg gehad om een afweging te maken want die dates met die gast vonden ook niet een uur binnen elkaar plaats.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:43 schreef Dauntl3ss het volgende:
[..]
Dit dus. Het is absoluut geen gegeven dat als je 'zwak' bent en iemand geeft je de aandacht die je voor je gevoel niet van je partner krijgt, je daar op in moet gaan. Het blijft een keuze.
Er stond volgens mij letterlijk 'niet vreemdgaan is geen optie'. Daar reageerde ik op, en dat heeft ook weinig te maken met wat ik persoonlijk vind.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:02 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nee, je legt me continue woorden in de mond omdat je m'n ongelijk wil bewijzen. Ik geef aan waar ik denk dat dit soort gebeurtenissen vandaan komen, ook uit eigen ervaring. Als je het daar niet mee eens bent, prima.
Dan zijn we het daar over eens.quote:Waarvan de conclusie is dus dat je moet zorgen dat je dat in je eigen relatie vindt, lijkt me duidelijk.
Geen idee, maak ik mij ook totaal niet druk om eigenlijk.quote:
Bijna, 26 (ik) en 29 (zij).quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:57 schreef NeNuntiumNecare het volgende:
[..]
Jullie zijn allebei 15? Daten of uitgaan kent een klein verschilletje, als je het volwassen leven in gaat...
Euhm.. Tjah, dan hebben we een andere definitie van datenquote:Op vrijdag 29 april 2011 14:56 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Misschien dat we een andere definitie van daten hebben, maar een date is voor mij dat je iets gaat doen met een potentiële partner.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |