MEN-slowchatquote:Op donderdag 28 april 2011 22:42 schreef Cobra4 het volgende:
Verontwaardige mensen in een andere sc omdat ik heb gezegd dat ze gewoon kunnen werken terwijl ze op zoek zijn naar een geschikte baan.
QFT!!quote:Op donderdag 28 april 2011 22:49 schreef Erasmo het volgende:
[..]
MEN-slowchat
Aan de ene kant valt er wel wat voor het standpunt van Kamp te zeggen, maar dan wel voor volgend seizoen. Je kan niet tijdens de wedstrijd de spelregels veranderen.
Dan krijgen ze een keer een sollicitatie gesprek, krijgen ze de vraag waarom er een hiaat is in hun CV...quote:Op donderdag 28 april 2011 22:49 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nee, ze verwachten een baan op hun vakgebied.
Waarom niet?quote:Op donderdag 28 april 2011 22:49 schreef Erasmo het volgende:
[..]
MEN-slowchat
Aan de ene kant valt er wel wat voor het standpunt van Kamp te zeggen, maar dan wel voor volgend seizoen. Je kan niet tijdens de wedstrijd de spelregels veranderen.
Die telers hebben reeds die Roemenen en Bulgaren in dienst, illegaal al niet legaal, en het oogstseizoen is er in 2 weken.quote:
Dat dus, je moet ze wel een redelijke kans geven om ander personeel in dienst te nemen. Snap ook niet waarom hij er nu opeens me op de proppen komt, had ie ook 4 maanden geleden kunnen doen.quote:Op donderdag 28 april 2011 22:54 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Die telers hebben reeds die Roemenen en Bulgaren in dienst, illegaal al niet legaal, en het oogstseizoen is er in 2 weken.
Dat kun je die telers niet aandoen, die lopen een fikse strop op.
Eens.quote:Op donderdag 28 april 2011 22:53 schreef Thaboel het volgende:
Pfff werk in je vakgebied... Werk godverdomme ook in een supermarkt omdat de autogarages hier in de buurt niemand nodig hadden. Er moet toch geld binnen komen he.
Het speelt al jaren. Alleen heeft de overheid nooit hard ingegrepen. Kamp wil dit nu wel doen.quote:Op donderdag 28 april 2011 22:58 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Dat dus, je moet ze wel een redelijke kans geven om ander personeel in dienst te nemen. Snap ook niet waarom hij er nu opeens me op de proppen komt, had ie ook 4 maanden geleden kunnen doen.
Idd. Laat het dit jaar nog door de vingers zien. Dan kunnen die telers het komende jaar uitkeringstrekkers opleiden en in dienst nemen. Al dan niet gedwongen indien men niet wilt.quote:Op donderdag 28 april 2011 22:58 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Dat dus, je moet ze wel een redelijke kans geven om ander personeel in dienst te nemen. Snap ook niet waarom hij er nu opeens me op de proppen komt, had ie ook 4 maanden geleden kunnen doen.
Uiteraard is het goekoper, die teler is ook niet van Lotje getikt.quote:Op donderdag 28 april 2011 23:00 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Het speelt al jaren. Alleen heeft de overheid nooit hard ingegrepen. Kamp wil dit nu wel doen.
En gelijk heeft hij. Er zitten 500.000 mensen thuis die dat werk kunnen doen. Waarom mensen uit het buitenland halen.
Ik weet natuurlijk het antwoord van de telers wel. Officieel; de overheid werkt niet mee. Officieus; het is goedkoper.
Ja, je moet die aardbeien uiteraard niet kapot knijpen maar juist plukken.quote:Op donderdag 28 april 2011 23:05 schreef Thaboel het volgende:
@er mensen opleiden om aardbeien te plukken?
Welterusten!quote:Op donderdag 28 april 2011 23:06 schreef Erasmo het volgende:
Ben ik ff blij dat ik hier zelf aardbeien in de tuin heb
And on this bombshell...
Daarbij, als postbode denkt men ook maar ff om die brief door de brievenbus te proppen. Maar er komt in mijn tak wel heel wat meer bij kijkenquote:Op donderdag 28 april 2011 23:05 schreef Thaboel het volgende:
@er mensen opleiden om aardbeien te plukken?
Nou nouquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |