Mooie stijging weer Fannetje! Zal wel even pittig zijn elke dag werken!quote:Op woensdag 27 april 2011 11:43 schreef Vanyel het volgende:
Oh ja, dat lijstje. Merk dat ik best vaak ff opzoek hoe oud een kindje eigenlijk is, dus moet er zelf ook maar aan geloven.
Mag Dottir in de lijst? Ze is van 9 februari.
Ze is er nogquote:Op donderdag 28 april 2011 20:19 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Volgens mij had ik nog niet gezegd dat ik de foto's van Anne en Bientje zo leuk vond![]()
En wat geweldig dat Saffier op Amy gepast heeft vandaag. Was vast gezellig twee dametjes in huis.
En ik maar denken; zij heeft helemaal geen kindje van 3,5 jaar... of heb ik iets gemist, maar toen viel mijn kwartje pas.... er staat nergens 'jaar' alleen maar 'maand'.quote:Op donderdag 28 april 2011 20:52 schreef Claudia_x het volgende:
Ik volg het nieuws niet; jbz?
Ik blijf maar mensen tegenkomen die het werkelijk wonderlijk vinden dat ik twee kinderen heb van 3,5 en 17,5 maanden oud, alsof het een bovenmenselijke prestatie is. Best grappig, want ik sta zelf nooit stil bij het leeftijdsverschil. Het levert weinig onpraktische situaties op.
Oh, sterkte dan maarquote:Op donderdag 28 april 2011 20:54 schreef Saffier het volgende:
[..]
Ze is er nogen wil perse niet slapen
Tobias was 6 weken te vroeg en had met 3 maanden 2 tanden. Ja dat kan heel goed dusquote:Op donderdag 28 april 2011 21:19 schreef Vanyel het volgende:
Ik heb hier een meisje dat continu wil kauwen op vanalles en nog wat, kwijlt als een gek en al de hele dag (en gister ook een beetje) af en aan jengelig is. Daarbij heeft ze opeens weer iets van 6 poepbroeken per dag (en ze stinken voor het eerst). Maar ze is ook pas 11 weken!
Zou het dan toch misschien een tandje zijn?
Nou en of! We zijn wezen zwemmen bij CP de Kempervennen, en dat was heerlijk! Lekker blij kereltje. Het was alleen ook erg vermoeiend, en meneer wilde geen dutje doen daar, dus zijn we wel eerder dan gepland weer naar huis gegaan. (Gelukkig was er daar zoveel geroezemoes en herrie dat niemand last heeft gehad van Lars' gekrijsquote:Op donderdag 28 april 2011 20:45 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Lars, gefeliciteerd met je verjaardag! Hopelijk hebben jullie een fijne dag gehad!
Bij Lena hebben we precies hetzelfde gehad. Ik ben ook met haar naar de huisarts geweest, hoor! En het was volstrekt onschuldig.quote:Op vrijdag 29 april 2011 10:23 schreef MamaPurk het volgende:
Ik ga zo even naar de huisarts met Sarah, ze hoest erg en klinkt vol, heeft ietwat verhoging.. Maar toen jaël de eerste keer verkouden was zat het meteen op de longetjes dus ik wil gewoon dat ernaar geluistert word voor me eigen gemoedsrust. Helemaal zo voor het weekend, als ik het anders uitstel kan ik van het weekend naar de HAP voor mijn geruststelling en dat zou ik dan misschien weer onnodig achten..
Ze was ook gewoon heel gezellig hoor!quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:19 schreef Solagratia het volgende:
Zo ik ben weer in het land der levenden oftewel op mijn werk. Amy vond het zo leuk bij Saffier dat ze gewoon niet wilde slapenSorry Saffier
Gelukkig is ze bij mijn schoonouders wel gelijk gaan slapen en niet meer wakker geworden tot de volgende ochtend. J. heeft haar daar opgehaald en naar het kdv gebracht dus ik zit de uren af te tellen dat ik haar weer mag ophalen. Ik ga ook niet sporten want dan zou ik haar pas weer zien bij de fles van 23:00 en dan slaapt ze half. Dus lekker rustig knuffelen vanavond
Maar de bruiloft was leuk en nu ben ik aan het bijkomen op mijn werk.
Zo eens rustig bijlezen. Las al wel dat Anne mooie curves had! Fijn zeg Fannetje!
En Lars gefeliciteerd! Mooie foto's!
Goed zo meis, knap van je dat de beslissing hebt genomen!quote:Op vrijdag 29 april 2011 17:34 schreef As1981 het volgende:
oja, ik heb besloten om per 1 juli 24 uur te gaan werken i.p.v. 32 uur. Met 10-12 uur per week reistijd werd het me toch echt te veel. Heb de knoop doorgehakt en gekozen voor mijzelf.
*Ben best wel een beetje trots*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |