HEt is goed te vergelijken met DotA, maar hier zit geen creep denying in.quote:Op donderdag 9 juni 2011 16:51 schreef Driepink het volgende:
Eerst keer dat ik kijk in dit topic, maar dit is gewoon een DotA, Aeon of 6 gods (van warcraft III)?
Hm, keer 1v1 doen? Ben wel benieuwd wat beter speelt.quote:Op donderdag 9 juni 2011 13:02 schreef Monolith het volgende:
[..]
FH is ook een item. Boots kun je beter gewoon magic penetration nemen.
DE Ryze build is Tear, CDR Boots, BV, FH, RoA, Void Staff, Archangels.quote:Op donderdag 9 juni 2011 16:54 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hm, keer 1v1 doen? Ben wel benieuwd wat beter speelt.
Mjah en ze heeft met tumble + ult een hele goede escape en kan mensen ook nog eens knockbacken met E. Lastige champ om tegen te spelen.quote:Op donderdag 9 juni 2011 23:19 schreef ems. het volgende:
Ik heb zelf nooit met vayne gespeeld dus ik kan er geen final oordeel over geven, maar ik herinner me wel een recente game waarbij ik als volgegearde caitlyn een lachtertje was tegenover de eveneens volle gear-dragende vayne. Hartstikke leuk die lange range maar als ik iets daarvan kan inruilen voor ongeveer 5x zoveel damage doe ik het meteen.
Kan je wel roepen dat je haar moet CC'en maar alles wat dichtbij probeert te komen werd gewoon ge2shot
Maargoed, het wordt dus of vayne of wellicht de veiligere keus; Corky
Ik vind het niet meer dan terecht. Als je quit zorg je er ook meteen voor dat je team verliest omdat je op elkaar bent aangewezen. Wees dan gewoon zo sportief om het uit te spelen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 12:10 schreef EpicKnife het volgende:
Nee, een spel moet leuk blijven, en als je geen zin meer hebt dan leave je toch?
Een ban krijgen om te leaven vind ik nogal zielig. Je kan zelfs een permanente ban krijgen, net alsof stoppen met een spelletje spelen een misdaad is, kom op.
Dat. En als je geen zin hebt moet je natuurlijk ook niet aan een game beginnen. Single player kan je lekker doen wat je wil, maar als jij leaved 'omdat je geen zin meer hebt' verkloot je de rest van de game voor 9 anderen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 12:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik vind het niet meer dan terecht. Als je quit zorg je er ook meteen voor dat je team verliest omdat je op elkaar bent aangewezen. Wees dan gewoon zo sportief om het uit te spelen.
Als je dat 1 of 2 keer overkomt is er niets aan de hand.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:40 schreef EpicKnife het volgende:
Nee, dat is onzin.
Sportief zijn kun je niet met games, misschien was het wel hun doel om ragequiters te bannen, met hun banningssysteem, maar goed. Als je moet eten (wat ik moest onverwachts) dan zul je wel moeten, doe je dat niet, ben je echt een nolifer.
Je begrijpt duidelijk het concept niet. LoL met CoD vergelijken... /facepalm.quote:Ik ben het er niet mee eens. In andere games zoals CoD kun je gewoon leaven.
Het tast je reputatie aan, maar dat kunnen ze ook toevoegen aan LoL ipv een ban.
Wie doet er nu moeilijk?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:52 schreef EpicKnife het volgende:
Een game is een game, doe niet zo moeilijk man.
Bij CoD kun je random leaven en joinen. Tenzij je een war speelt. Maar ik neem aan dat je dan ook niet ragequit omdat je daar nu gewoon even zin in hebt, en je verwacht dat de rest wel zo sportief is om het met een man minder te doen. Zal je clan leuk vinden.quote:Maar ik vergelijk niet, ik neem een voorbeeld uit een andere game als optie om zoiets toe te passen.
Klopt, je bent eerder en wel vaker geleaved.quote:Ik ben 1 keer geleaved en heb meteen een ban dus er is wél wat aan de hand.
Je papa en mama maken zeker nog netjes je eten klaar?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:40 schreef EpicKnife het volgende:
Nee, dat is onzin.
Sportief zijn kun je niet met games, misschien was het wel hun doel om ragequiters te bannen, met hun banningssysteem, maar goed. Als je moet eten (wat ik moest onverwachts) dan zul je wel moeten, doe je dat niet, ben je echt een nolifer.
Als de teams een beetje aan elkaar gewaagd zijn, dan maakt het wel degelijk uit.quote:Je verkloot het niet, echt sportieve gamers kunnen het 4v5 ook wel aan, en jammer dan, volgend potje beter.
Gevalletje Eigen verantwoordelijkheid.quote:Het zal wel even lekker wezen, heb je RP gekocht, krijg je een perm ban...
Dan ga je maar andere games spelen.quote:Ik ben het er niet mee eens. In andere games zoals CoD kun je gewoon leaven.
Het tast je reputatie aan, maar dat kunnen ze ook toevoegen aan LoL ipv een ban.
Tsja, als je boven de 25 bent en een baan & relatie hebt, kun je natuurlijk niet de hele dag gamen en wachten tot je ouders het eten klaar hebben. Maar je kunt best zo af en toe nog eens een potje spelen natuurlijk.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:55 schreef EpicKnife het volgende:
Hahaha, tuurlijk maken mijn ouders mijn eten nog klaar,
ik ben geen 25 jarige nerd die nolifed ofzo.
Ik snap sowieso niet waarom mensen uberhaupt nog gamen op +- 25 jarige leeftijd.![]()
Waarom niet? Tis leuk en ontspannend. Waarom moet je een no-lifer zijn als je af en toe een computerspelletje speelt? Beetje narrow-minded, niet?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:55 schreef EpicKnife het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom mensen uberhaupt nog gamen op +- 25 jarige leeftijd.![]()
Je hebt de mentaliteit van een 14-jarige, dus dat zal wel kloppen voor je.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 17:11 schreef EpicKnife het volgende:
Ontspannend? LoL banned je meteen als je leaved, niet ontspannend.
Maar ik vind LoL echt een spel voor 14/15/16 jarigen.
Geforceerd een niet te winnen 4v5 spelen is nog veel minder ontspannend. Ga dan gewoon lekker een ander spel spelen als het je niet bevalt jongen. Jij denkt echt alleen vanuit je eigen oogpunt, maar vergeet neit dat je van 4 andere mensen hun tijd zit te verdoen als je leavet.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 17:11 schreef EpicKnife het volgende:
Ontspannend? LoL banned je meteen als je leaved, niet ontspannend.
Maar ik vind LoL echt een spel voor 14/15/16 jarigen.
quote:Op vrijdag 10 juni 2011 17:30 schreef EpicKnife het volgende:
Ik ken iemand die 1v5 nog wint, dus echte gamers gaan gewoon door.
quote:Op vrijdag 10 juni 2011 17:30 schreef EpicKnife het volgende:
Ergste is nog, jullie typefouten. Zeker VMBO BL.
En daarna natuurlijk even melden dat het volkomen gepland was.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:43 schreef Keselo het volgende:
Zojuist een fucking epic baron steal gemaakt als Ashe.
We hadden geen vision op Baron en wisten niet dat zij daar waren. Mijn hawkshot was op cd dus ik gebruik maar een random Volley. Hebben we plots baron buff
Het duurde echt 20 seconde voor ik besefte wat er gebeurd wasquote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:47 schreef Monolith het volgende:
[..]
En daarna natuurlijk even melden dat het volkomen gepland was.
Ergens een linkje van staan? Voor degenen die me willen adden: jespertjequote:Op zaterdag 11 juni 2011 03:45 schreef Keselo het volgende:
CLG heeft net een pak slaag gekregen endgame van UnRestricted.
CLG won z'n game en deed baron, op het laatste moment ult WW hun Amumu zodat hij baron niet kan smiten en smite Nunu baron voor Unr. Toen kwam Unr terug in de game en wonnen ze op een prachtige manier
Nee klopt. Omdat het gewoon incorrect Nederlands is.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 23:55 schreef EpicKnife het volgende:
http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/262/
Zo te zien kan jij het niet aanvaarden.
quote:Op zondag 12 juni 2011 20:19 schreef jespertje het volgende:
[..]
Ergens een linkje van staan? Voor degenen die me willen adden: jespertje
Tof thanks, ga ik eens kijkenquote:Op zondag 12 juni 2011 23:35 schreef Keselo het volgende:
[..]
Deel 2 en 3 + Game 2 staan er ook al op.
Een aanrader trouwens, dat kanaal van ColbyCheeze, staan ontzettend handige en leuke video's op.
Beter dan Phreak, die in iedere seconde 20 woorden wilt proppen.quote:Op maandag 13 juni 2011 12:07 schreef ems. het volgende:
Ik vind dat commentaar van die colby en die chick alleen zo vervelend. Vooral die colby die om de opmerking veels te grappig probeert te doen -_-
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |