Daar heb ik zelf al drie keer een grap over gemaakt maar ik moest toch lachen.quote:Op maandag 2 mei 2011 18:54 schreef wappiiee het volgende:
Gerard is al 10 jaar voorzitter van de Bond tegen het vloeken. Het is hard werk maar het geeft voldoening.
Het betaalt echter niet geweldig en Gerard wil eigenlijk toch wel een leuke oude dag hebben dus op een dag stapt hij naar zijn baas en vraagt hij om een loonsverhoging.
Zijn baas heeft alle begrip voor Gerards standpunten maar hij moet helaas melden dat het budget het echt niet toe laat om hem een loonsverhoging te kunnen geven en hij verontschuldigt zich meermaals.
Dan loopt Gerard boos weg en roept "Flikker dan ook maar op met dat kutbaantje van je"
Ge-wel-dig.quote:Op maandag 2 mei 2011 21:31 schreef wappiiee het volgende:
Fred en Wim zijn een siamese tweeling. Ze zijn echter ook een verliefd koppeltje en op een dag besluiten ze zelfs samen in het huwelijksbootje te stappen.
Omdat dit niet dagelijks gebeurt is er veel media aandacht voor het hele gebeuren en na de bruiloft wordt het bruidspaar door een aanwezige Hart van Nederland verslaggever geïnterviewd.
"Zijn jullie al lang een stel?" wordt hen gevraagd.
Zegt Fred: "Nou vroeger hadden we zoals elke tweeling wel eens ruzie, maar sinds een paar jaar zijn we echt onafscheidelijk"
idd weer een meesterlijke grap!quote:Op maandag 2 mei 2011 21:31 schreef wappiiee het volgende:
Fred en Wim zijn een siamese tweeling. Ze zijn echter ook een verliefd koppeltje en op een dag besluiten ze zelfs samen in het huwelijksbootje te stappen.
Omdat dit niet dagelijks gebeurt is er veel media aandacht voor het hele gebeuren en na de bruiloft wordt het bruidspaar door een aanwezige Hart van Nederland verslaggever geïnterviewd.
"Zijn jullie al lang een stel?" wordt hen gevraagd.
Zegt Fred: "Nou vroeger hadden we zoals elke tweeling wel eens ruzie, maar sinds een paar jaar zijn we echt onafscheidelijk"
IJzersterk vind ik dat stukje Paul Haenen-achtig stemmetje en dan die reactie van die vrouw.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 09:33 schreef Federer-fan het volgende:
Dus een man haalt zijn vrouw ertoe over om mee te gaan naar een mentalist. De vrouw kampt met wat overgezicht want ze weegt 150 kilo. De vrouw was er in eerste instantie op tegen want ze denkt dat het onzin is. maar besluit haar man een plezier te doen, omdat die denkt dat de mentalist haar misschien kan helpen.
Dus ze komen binnen en gaan zitten en dan zegt die mentalist van: "Het is prachtig zomerweer maar u ziet een beetje bleek. U durft niet naar het strand te gaan om te zonnen omdat u bang bent dat mensen anders de kustwacht bellen omdat ze denken dat er een potvis is aangespoeld. U wilt graag afvallen."
Vervolgens zegt de mentalist met een soort Paul Haenen-achtig stemmetje: "Maar ja, denkt u dan, de kinderen hè, daar heb ik het te druk mee om naar de sportschool te gaan maar volgende week ga ik echt beginnen."
Dus die vrouw kijkt haar man een beetje overrompeld aan en zegt: "Dit is gewoon eng joh."
Bedankt.quote:Op woensdag 4 mei 2011 09:40 schreef najazeg het volgende:
Dit is een grap van Federer-Fan uit deeltje 18 die ik geweldig vond (en nog vind):
[..]
IJzersterk vind ik dat stukje Paul Haenen-achtig stemmetje en dan die reactie van die vrouw.
quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:29 schreef Federer-fan het volgende:
Die grap over Six Flags bijvoorbeeld vond ik zeer veelbelovend, tot de laatste zin.
Het laatste. Wil je een suggestie? Voorbeelden zijn:quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:45 schreef najazeg het volgende:
[..]
Bedoel je eigenlijk dat alleen die laatste zin weg moet en dat ie dan goed zou zijn, of dat er echt een andere zin voor in de plaats zou moeten?
Oké.quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:58 schreef najazeg het volgende:
dan ga ik voor je eerste suggestie. De tweede vind ik te lang en de derde minder leuk dan de eerste.
Ja, op zichzelf ook wel leuk, maar dan zou ik hem nog steeds anders verwoorden, bijvoorbeeld als: "Nou, als het een andere naam heeft gekregen vinden we het minder leuk."quote:-edit- overigens was de grap juist dat hij de hele tijd in de rij heeft staan wachten om uiteindelijk na een uur naar huis te gaan terwijl hij zo het park in had kunnen gaan en de sixflags attracites te zien alleen dan met een andere naam. De suffe clou zeg maar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 5 mei 2011 18:43 schreef Federer-fan het volgende:
Een jongen van 27 is met zijn moeder op bezoek bij oma van 82.
Zegt die jongen: "Oma heeft u Twitter."
Zegt oma: "Wat is dat?"
Zegt zijn moeder: "Ja dat weet oma toch niet."
Zegt die jongen tot zijn moeder: "Waarom zegt u dan altijd dat oma nog zo goed bij is."
Ik zou die laatste zin gewoon weglaten. Dat vind ik hem helemaal af. En van de op een na laatste zin zou ik dit maken: Zegt een hoog kinderstemmetje: "Hallo, ik wil graag 10 liter benzine."quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:00 schreef wappiiee het volgende:
Klaas werkt al 25 jaar bij een benzinepomp en doet dit werk nog steeds met veel plezier.
Sinds kort is de benzinepomp ook 's nachts open en omdat het bedrijf een gratis servicenummer heeft wordt Klaas sindsdien vaak in de late uurtjes lastig gevallen door kwajongens.
Op een dag als Klaas weer nachtdienst heeft is het weer zover en de telefoon gaat voor de 24e keer.
"Hallo, Hallo, ik wil graag 10 liter benzine" zegt een hoog kinderstemmetje
Zegt Klaas geïrriteerd: "Loop toch naar de pomp"
Ik heb een suggestie voor een alternatief voor de laatste zin, waarmee je hem extreem slecht kunt maken: Zegt die man lachend, terwijl hij een zogenaamd strenge stem opzet: "Heeft u wel een toegangskaartje mevrouw?"quote:Op vrijdag 6 mei 2011 08:39 schreef najazeg het volgende:
Dus een man uit Lisse plant zijn hele tuin vol tulpen, narcissen etc. Al snel maakt hij van zijn hele woonkamer ook een expositieruimte vol met orchideeen. Op een gegeven moment vindt zijn vrouw het wel mooi geweest. "Ik geloof dat ik in de keukenhof ben beland." zegt ze.
Zegt die man: "Nee hoor, daarvoor moet je iets verderop zijn."
als "extreem slecht" positief is in dit geval, dan vind ik het een geweldig alternatiefquote:Op vrijdag 6 mei 2011 09:19 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik heb een suggestie voor een alternatief voor de laatste zin, waarmee je hem extreem slecht kunt maken: Zegt die man lachend, terwijl hij een zogenaamd strenge stem opzet: "Heeft u wel een toegangskaartje mevrouw?"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."najazeg heeft geen abonnement"
Nee, en ik ga er ook geen aanschaffen, brutale vlerk!
ik heb twee eervolle vermeldingen op mijn naam staan! *O*
ik moest lachenquote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:29 schreef najazeg het volgende:
Bij de McDonalds hebben ze iets nieuws: de mcSpek.
"Ha," denkt Bob. "Lekkere speklappen. Die gaan er zeker in."
Dus opgetogen bestelt hij een McSpek. Hij gaat zitten aan een tafel en even later krijgt hij een doosje net als bij zo'n mcChicken. Doet hij hem open, zit er maar één miezerig klein snoepspekje in.
"Wat is dit nou?" vraagt hij verbaasd.
Zegt die serveerster: "Dit, meneer, is een McSpek."
Ja dat is positief.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:20 schreef najazeg het volgende:
[..]
als "extreem slecht" positief is in dit geval, dan vind ik het een geweldig alternatief
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Hartstikke goed, maar van de laatste zin zou ik maken: Zegt die serveerster: "Een McSpek." Dan vind ik hem wat droger. Die komma's halen de vaart er een beetje uit vind ik.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:29 schreef najazeg het volgende:
Bij de McDonalds hebben ze iets nieuws: de mcSpek.
"Ha," denkt Bob. "Lekkere speklappen. Die gaan er zeker in."
Dus opgetogen bestelt hij een McSpek. Hij gaat zitten aan een tafel en even later krijgt hij een doosje net als bij zo'n mcChicken. Doet hij hem open, zit er maar één miezerig klein snoepspekje in.
"Wat is dit nou?" vraagt hij verbaasd.
Zegt die serveerster: "Dit, meneer, is een McSpek."
Dat "en barst in lachen uit" zou ik vervangen door "en zegt". Overigens zou ik in het begin al schrijven dat die man chickenwings aan het eten is. Dan is het nog meer een slechte grap; nu is het in feite - ook - een goeie grap.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:08 schreef wappiiee het volgende:
Een professor in archeologie is op een dag met wat studenten opgravingen aan het doen.
Op een gegeven moment komt er een student naar hem toe gerend en roept: "Professor, kom kijken. Ik heb zojuist dinosaurusbotten gevonden"
Dus die professor komt kijken en barst in lachen uit: "Nee sukkel, dat zijn de chickenwings die ik net heb weggegooid"
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 13:45 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Hartstikke goed, maar van de laatste zin zou ik maken: Zegt die serveerster: "Een McSpek." Dan vind ik hem wat droger. Die komma's halen de vaart er een beetje uit vind ik.
volgens mij kun je de laatste regel altijd het best doen in de vorm van: zegt [naam]: "blaat"quote:Op vrijdag 6 mei 2011 13:12 schreef Giester het volgende:
Jan heeft een hondt. (Een levende)
Als hij op een dag thuis komt van het uitlaten, maakt hij de deur open.
Daar ziet hij zijn hondt binnen zitten en begroet hem. "Hoi hondt!"
Dan ziet hij tot zijn verbazing dat de hondt een Teek in zijn vacht heeft zitten.
Shit, denkt hij, een Teek. Die moet er uit van want die zijn gevaarlijk.
Hij weet niet wat te doen, dus hij neemt de hondt mee naar de buurvrouw.
Zijn buurvrouw is een iets wat dikkere vrouw, lelijk en schilderster.
Hij laat de Teek zien aan de vrouw.
"Ohh, daar weet ik wel raad mee." Zegt de lelijke kunstenaar.
Ze pakt een pincet draait de Teek eruit en gooit hem weg.
Ze kijkt naar de wond op de hondt en zegt: "Komt wel goed."
"Zo, u weet veel van Teken." Zegt Jan.
"Ik zit op Tekenles." Zegt de lelijke schilderster.
Ik vind de woordspeling eerlijk gezegd te flauw voor een grap. Ik heb er ook weleens aan gedacht maar vond hem niet leuk genoeg.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 14:53 schreef najazeg het volgende:
[..]
volgens mij kun je de laatste regel altijd het best doen in de vorm van: zegt [naam]: "blaat"
Dan is ie meer af. Nu lijkt het of er nog wat achteraan kan komen.
heb jij nog een leuke grap voor vandaag?quote:Op vrijdag 6 mei 2011 14:54 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik vind de woordspeling eerlijk gezegd te flauw voor een grap. Ik heb er ook weleens aan gedacht maar vond hem niet leuk genoeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |