Ik heb vandaag even een telefoontje gepleegd naar de LVNL (omdat ik op de shortlist sta).quote:Op woensdag 27 april 2011 16:24 schreef Balluk het volgende:
Ik heb vorige week ook m'n grading gehad en heb het fijne bericht gehad dat ik de grading gehaald had en de Engelse test mocht doen.
Nu moet ik 2 weken wachten of ik wordt ingedeeld in een klas en het duurt me echt even te lang. 1 week al voorbij. pff.
Het komt nu wel echt heel dichtbij allemaal.
Succes allemaal met jullie testen en het afwachten!
groet
Ik heb juist een andere ervaring gehad, in onze ronde hadden het er zo 4 van de 5 mensen gehaald,quote:Op woensdag 27 april 2011 22:24 schreef Blue86 het volgende:
Ah hier is deel 8!
Ik ben nog steeeeeds aan het wachten..
Gehoord van twee jongens dat er in de grading-ronde van gister minstens 4 van de 6 zijn afgevallen... Poeh!
Gefeliciteerd! , ik krijg maandag pas te horen ofdat er voortgang in zit.quote:Op vrijdag 29 april 2011 17:12 schreef Blue86 het volgende:
Ik heb vandaag gehoord dat ik ben geplaatst onder voorbehoud van medische keuring! Wooooohooooo!!
Uit het vorige topic:quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:11 schreef sjerk35 het volgende:
hey allemaal,
Ik vroeg me af of er meerdere mensen voor de 1e ronde moeten komen binnenkort,
weet verder iemand hoe lang de solicitatie procedure duurt? lijkt best lang te duren allemaal namelijk.
groetjes
En dan steeds zo'n 2 of 3 weken er tussen, dus het gaat vrij snel allemaal hoorquote:Op donderdag 21 april 2011 14:39 schreef Safaris het volgende:
Interview: Ga uit van een uurtje, reistijd niet inbegrepen natuurlijk
Orientiebezoek: Zo'n 3/4 uurtjes
Assesment: Zal ook ongeveer 3 uur duren denk ik
Grading: Ga maar uit van 2 volle dagen op schiphol en die heb je hard nodig.
Dus eigenlijk neemt het niet zo heel veel tijd in beslag
Ah ok, ik ben benieuwd. Hoef helaas pas 4 augustus te komen.quote:En dan steeds zo'n 2 of 3 weken er tussen, dus het gaat vrij snel allemaal hoor
Eerste batch voor de klas van april 2012?quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:20 schreef sjerk35 het volgende:
Ah ok, ik ben benieuwd. Hoef helaas pas 4 augustus te komen.
Dan ben je dus ongeschiktquote:Op woensdag 4 mei 2011 14:22 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Verdient best goed toch..? Lijkt me alleen zo super saai, beetje naar de radar kijken etc.
Welke fase zit jij nu? Jij hebt de eerste ronde dus gehad? de capaciteiten test en persoonlijkheids test?quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:23 schreef Piles het volgende:
[..]
Eerste batch voor de klas van april 2012?
[..]
Dan ben je dus ongeschikt
Het lijkt mij behoorlijk uitdagend om honderden vliegtuigen goed te begeleiden. Weet je wat een ongelooflijke opgave dit is (analytisch gezien) en wat voor een verantwoordelijkheid je hebt.quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:26 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Wat vind jij er zo spannend aan dan?
Ben het interview ook al door, binnenkort voor assessmentquote:Op woensdag 4 mei 2011 14:28 schreef sjerk35 het volgende:
Welke fase zit jij nu? Jij hebt de eerste ronde dus gehad? de capaciteiten test en persoonlijkheids test?
Denk je dat die een beetje te vergelijken zijn met de capaciteiten testen van de KLS?
Het veilig en efficiënt afhandelen van zoveel verkeer is de rationele verklaring. Verder is het gewoon het gevoel bij de functie, ik kan me niks leukers voorstellenquote:Op woensdag 4 mei 2011 14:26 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Wat vind jij er zo spannend aan dan?
Toevallig nietquote:Op maandag 9 mei 2011 22:01 schreef spoeky22 het volgende:
Ja shit, ik begin nu ook te twijfelen. Misschien toch maar eerst studie afmaken. Maar aan de andere kant vind ik bedrijfseconomie een van de grootste fouten van mijn leven. Maar grappig dat jij ook bedrijfseconomie gedaan hebt. Toch niet toevallig in Arnhem?
De schuld gaat het niet om inderdaad, maar je kan tijdens je opleiding nog afvallen. Na een paar maanden/weken heb je een test (AAPRO). Daar valt 50% af geloof ik omdat ze het toch niet aan kunnen. Maar ook daarna kun je nog steeds afvallen. Een diploma als backup is dan toch lekkerquote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:10 schreef Hoogheid het volgende:
Ik ben ook nog met een studie bezig (ben half april 2012 klaar), en wil ook wel tegen het aan van mijn studie gaan beginnen. Ik heb al te lang gewacht en ga nu wel mijn studie afmaken, maar als je door de testen komt en kan beginnen zou ik gelijk aan de slag gaan. Dat beetje studiefinanciering die je terug moet betalen is denk ik geen probleem als je eenmaal aan het werk gaat als acc.
Beetje late reactie, maar de capaciteiten testen zijn praktisch hetzelfde.quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:28 schreef sjerk35 het volgende:
Denk je dat die een beetje te vergelijken zijn met de capaciteiten testen van de KLS?
Ik weet niet hoeveel procent er afvalt bij de AAPRO maar ik weet wel dat het geen 50% is!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:40 schreef Piles het volgende:
[..]
De schuld gaat het niet om inderdaad, maar je kan tijdens je opleiding nog afvallen. Na een paar maanden/weken heb je een test (AAPRO). Daar valt 50% af geloof ik omdat ze het toch niet aan kunnen. Maar ook daarna kun je nog steeds afvallen. Een diploma als backup is dan toch lekker
ACC is niet de afkorting van luchtverkeersleider trouwens. ACC = Area Control Centre
Ik dacht dat ze dat zeiden bij het oriëntatiebezoek, maar er kwamen zoveel percentages voorbijquote:Op maandag 16 mei 2011 21:12 schreef Blue86 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoeveel procent er afvalt bij de AAPRO maar ik weet wel dat het geen 50% is!
Misschien een LVNL'er die ons hierover kan informeren?
Wat ik me daarvan herinner is dat ze van de groep van 18 meestal 13/14/15 overhouden na de AAPRO..quote:Op maandag 16 mei 2011 21:15 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze dat zeiden bij het oriëntatiebezoek, maar er kwamen zoveel percentages voorbij![]()
Cijfers zijn cijfers en zeggen niks over je eigen kansen maar ik begrijp ook wel dat het interessant is om te weten. Daarom: tussen de 40 - 60 % valt af in de AAPRO. In de laatste 2 klassen bleef er net iets meer dan 1/3e over... do the math..quote:Op maandag 16 mei 2011 21:23 schreef Blue86 het volgende:
[..]
Wat ik me daarvan herinner is dat ze van de groep van 18 meestal 13/14/15 overhouden na de AAPRO..
Maar ook ik weet het niet zeker!
Dus, misschien kan een LVNL-er onze vraag beantwoorden
Wanneer ga je beginnen?quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:27 schreef Blue86 het volgende:
Thanks TangoBravo, des te meer reden om keihard te gaan werken. Ik heb gister iig m'n medical certificate gekregen dus ik ben er klaar voor haha.
Dank jequote:Tof Piles, veel succes!
Zie wat TangoBravo hierboven zegt, over de AAPRO. Daar vallen de meesten op af. Ook tijdens de opleiding kun je nog afvallen (examens moet je halen natuurlijk), maar dat komt niet heel vaak voor.quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:43 schreef Maryn. het volgende:
Als je mag beginnen met de opleiding, hoeveel procent haalt het dan alsnog niet?
De grading is gewoon bij de LVNLquote:Op woensdag 18 mei 2011 09:45 schreef Piles het volgende:
Dank je
Is de grading eigenlijk bij LVNL, of weer op een andere locatie?Moet nog een week wachten op m'n studiemateriaal, maar ben wel heel nieuwsgierig.
Ah, tofquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:45 schreef Safaris het volgende:
[..]
De grading is gewoon bij de LVNL
Ik neem dat je ondertussen ook half nederland hebt gezien bij alle testen?
Ik ga starten in september. Net dus de medische keuring achter de rug, nu wachten op de vervolgstappen.quote:
Gefeliciteerd en welkomquote:Op donderdag 2 juni 2011 21:43 schreef Sahib_Kiran het volgende:
Ik volg inmiddels al enige tijd deze forum en heb geregistreerd omdat ik door ben naar de grading op 14 en 15 juni (middag)!
Alleen nog e-learning inderdaad, zoals je ook verteld is in het telefoongesprek en de e-mailquote:Het viel me echter op dat in de vorige delen veelal gesproken wordt over een manual die gekregen wordt, twee weken voor de daadwerkelijke grading. Is dit inmiddels afgeschaft ofzo? Het enige wat ik heb gekregen is een online e-learning tool die vrijwel alleen gaat over basiskennis, geen oefeningen etc. voor de grading?
Maandag/dinsdag aanstaande. Ik neem aan dat je mei bedoelt?quote:@Piles, wanneer heb jij de grading. Was jij toevallig op de orientatiedag van 11 juni of het assessment van 17 juni?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |