Nou nou, wat een drama na 1 date.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:36 schreef slowy11 het volgende:
Ik ben radeloos, en weet ook echt niet wat ik hier mee aan moet..
Zie hier waar het fout ging...quote:Na de date heb ik twee dagen gewacht voor ik wat van me liet horen
dat sowieso altijd doen he(y)quote:Op woensdag 27 april 2011 15:37 schreef dogtagz het volgende:
Je kan toch meteen reageren dat het leuk was en ''slaap lekker'' wensen?
Hoe denk je dat zij zich in die 2 dagen heeft gevoeldquote:Op woensdag 27 april 2011 15:36 schreef slowy11 het volgende:
Ik ben radeloos, en weet ook echt niet wat ik hier mee aan moet..
Dat deed ik ook altijd toen ik een (naar mijn idee) succesvolle date had.quote:
''oh shit wat moet ik doen??? Hij stuurt niets??''quote:Op woensdag 27 april 2011 15:39 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Hoe denk je dat zij zich in die 2 dagen heeft gevoeld?
indd, dat afstandse gesms, gewoon bellen. Weet je gelijk waar je aantoe bent.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:42 schreef Karina het volgende:
Van die spelletjes "even wachten voordat ik reageer" daar krijg ik altijd jeuk van. Lesje voor de volgende keer: was het leuk, gewoon de volgende dag BELLEN (en niet sms'en).
hey, ik wil iemand mee uit vragen, maar om dan uit het niets te gaan bellen is ook weer zo kut (ja in het geval van ts heb je reden, en is het et best om gelijk te bellen) maar geen idee hoe ik dit moet aanpakken man -.- ik wil een soort van reden om te bellen maar die zal ik niet zomaar krijgen zegmaar..quote:Op woensdag 27 april 2011 15:44 schreef wise het volgende:
[..]
indd, dat afstandse gesms, gewoon bellen. Weet je gelijk waar je aantoe bent.
Wat is er mis met opbellen en dan gelijk te vragen; wil je iets drinken / etenżquote:Op woensdag 27 april 2011 15:45 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
hey, ik wil iemand mee uit vragen, maar om dan uit het niets te gaan bellen is ook weer zo kut
zeker, maar werkt toch een beetje afschrikwekkend als je uit het niets opeens wat wilt van een ander?:Pquote:Op woensdag 27 april 2011 15:47 schreef wise het volgende:
[..]
Wat is er mis met opbellen en dan gelijk te vragen; wil je iets drinken / etenż
Dat is toch de reden dat je belt
Je hebt al een date gehad dus het is niet uit het niets. Bellen, nu meteen.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:49 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
zeker, maar werkt toch een beetje afschrikwekkend als je uit het niets opeens wat wilt van een ander?:P
hoezoż ja heb je, nee kan je krijgenquote:Op woensdag 27 april 2011 15:49 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
zeker, maar werkt toch een beetje afschrikwekkend als je uit het niets opeens wat wilt van een ander?:P
tgaat mij meer om de kans op succes te doen groeienquote:Op woensdag 27 april 2011 15:51 schreef wise het volgende:
[..]
hoezoż ja heb je, nee kan je krijgenMoet je niet zoveel overnadenken.
Lijkt me wel he, als ze normaal altijd heel snel reageert en nu ineens toevallig 4 dagen lang niet.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:36 schreef slowy11 het volgende:
Wat is hier aan de hand? Is het duidelijk dat ze me niet zit zitten?
reageren kan makkelijk gelijk. Ik bedoel 95% van de mensen kijkt echt wel meerdere keren per uur naar zijn/haar phone.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:55 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Lijkt me wel he, als ze normaal altijd heel snel reageert en nu ineens toevallig 4 dagen lang niet.
Idd.. dat gezeik.. "nee jij moet eerst smsen"quote:Op woensdag 27 april 2011 15:42 schreef Karina het volgende:
Van die spelletjes "even wachten voordat ik reageer" daar krijg ik altijd jeuk van. Lesje voor de volgende keer: was het leuk, gewoon de volgende dag BELLEN (en niet sms'en).
Trouwens, zij heeft dus eigenlijk al 6 dagen niets van zich laten horen... ik gok dat ze geen interesse heeft.
jammer man, volgende keer beter!quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:16 schreef slowy11 het volgende:
De uitslag was:
Ze had kort na deze post gesmst, en kan er indirect uit concluderen dat het niet veel meer ging worden. Maar in ieder geval, een les voor de volgende keer gelijk smsen of nog beter opbellen. Wat iemand op deze topic al zei: the player gets played..
Ach, expres wachten snap ik ook niet hoor, gewoon gelijk bellenquote:Op dinsdag 24 mei 2011 14:14 schreef Kabolter het volgende:
Wat is dan de gedachte achter de 2 dagen niet smsen?
Ik kan mij er nog iets bij voorstellen als je de zaterdagavond een telefoonnummer hebt gescoord en niet wil reageren om wanhopig over te komen, of omdat je brak bent en de communicatie misschien niet soepel en impulsief verloopt. Maar je gaat toch op date omdat je interesse in elkaar hebt? Waarom dan ineens geen interesse meer tonen? Lijkt mij sterk dat je die actie nodig hebt om net interessant genoeg over te komen om een 2de date te scoren.
Idd, dat is toch ook het leuke van daten, lekker spannend beetje romantiek enzo..quote:Op dinsdag 24 mei 2011 14:59 schreef Snoepje5 het volgende:
Ik vind twee/drie wachten sowieso onzin na een date.
Als je het toch leuk met elkaar hebt gehad kan je die avond toch nog wel als je beide je eigen weg bent gegaan een berichtje sturen dat je het heel leuk hebt gehad en haar/hem weltrusten wensen.
Als je twee of drie dagen wacht dan zou ik de neiging hebben dat de date toch niet zo geweldig is verlopen.
Nouja diezelfde avond bellen komt denk ik iets té wanhopig over. Sms'en is voldoende zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:08 schreef Leroyyy het volgende:
Als ze je echt leuk had gevonden, had ze jouw wel gesmst. Zoals de rest al hierboven aangaf gewoon bellen de volgende keer; liefst in de avond als ze in bed liggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |