Misschien, ik weet het niet. Als je een berg kranten aansteekt, weet ik zeker dat je schade aanricht. Zeker als je dat op een paar verschillende plaatsen voor elkaar krijgt. Of als je de plastic wandbeplating in de hens steekt.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:08 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Tsja stel je neemt 7 aanstekers mee en plakband.
Je maakt er 6 vast met tape. Nummer 7 voer je op en je laat die 6 aanstekers ermee ontploffen, zou dat genoeg zijn voor schade aan het vliegtuig?
Dus daar blijven mijn aanstekersquote:Op woensdag 27 april 2011 12:59 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Geen probleem, ben aansteker verzamelaar (onbewust) de laatste keer dat ik vloog had ik er 7 in mijn jas en broekzakken zitten, dat vinden ze helemaal geen probleem.
Een zak lollies?quote:Op woensdag 27 april 2011 11:12 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
De behoefte aan nicotine (lichamelijke verslaving) zal afnemen als je pleisters of kauwgom gebruikt. De psychologische verslaving krijg je daarmee echter niet weg.
De psychologische verslaving is het ergst.
succes.
Ik mag hopen dat dat brandwerend materiaal is, die plastic binnenkant.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:10 schreef 525TDS het volgende:
[..]
Misschien, ik weet het niet. Als je een berg kranten aansteekt, weet ik zeker dat je schade aanricht. Zeker als je dat op een paar verschillende plaatsen voor elkaar krijgt. Of als je de plastic wandbeplating in de hens steekt.
Slecht plan.
Ja ik ook. Maar acherin krijgen ze gewoon plastic. Echt vaag, het ijzeren bestek voorin en het plastic achterin. We krijgen ook altijd echt glas, echte wijn uit een echte glazen fles en eten op gewoon normale borden.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:18 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat dat brandwerend materiaal is, die plastic binnenkant.
Maargoed een fikkie aan boord is nooit goed idd.
Maar er zijn meer dingen raar hoor. Ik vlieg regelmatig met een maatschappij waar je bij het eten gewoon een metalen mes en vork krijgt.
Joh heel die beveiliging is een natte neus. Is er hier iemand waarbij zijn schoenzolen weleens zijn gecontroleerd? Als je je schoenzolen vol spuit met explosief materiaal? Ontsteker in de vorm van een pen en BOEM! En niks en niemand die daar iets tegen kan doen. In een vliegtuig heb je niet veel nodig om flink wat schade aan te richten.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:18 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat dat brandwerend materiaal is, die plastic binnenkant.
Maargoed een fikkie aan boord is nooit goed idd.
Maar er zijn meer dingen raar hoor. Ik vlieg regelmatig met een maatschappij waar je bij het eten gewoon een metalen mes en vork krijgt.
Jup. Een keertje.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:25 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Joh heel die beveiliging is een natte neus. Is er hier iemand waarbij zijn schoenzolen weleens zijn gecontroleerd?
En zijn toen je zolen open gesneden?quote:Op woensdag 27 april 2011 13:31 schreef Janetje het volgende:
[..]
Jup. Een keertje.
Iedereen met schoenen met hakken aan mocht ze afgeven.
Touchéquote:Op woensdag 27 april 2011 13:34 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
En zijn toen je zolen open gesneden?
nee, door de scanner gehaald.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:34 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
En zijn toen je zolen open gesneden?
Het zal je verbazen hoeveel daar niet op te zien is. Waar ze bij zo'n scanner op letten is verborgen vakken. Maar als je bijvoorbeeld een zool maakt van een explosieve stof zal dit zo door de scanner gaan zonder dat ze iets merken. Nogmaals, als je wil, is het echt niet moeilijk.quote:
Ik denk dat je je gewoon zo moet opstellen dat je moeder op die plaatsen en plekken waar het kan gewoon op haar oude dag nog in alle rust moet kunnen paffen ongeacht wat anderen ervan vinden.quote:Op woensdag 27 april 2011 11:00 schreef 525TDS het volgende:
Binnenkort gaan we weer naar Canada. Omdat wij beiden niet roken, is dat nooit een issue geweest. Dit keer nemen we mijn ouders mee en mijn moeder is gewoon zwaar verslaafd aan roken. Ze is er ook nog eens van overtuigd dat, hoewel het welliswaar verboden is, je toch heus wel af en toe een sigaretje kan aansteken als je zorgt dat niemand daar last van heeft.
Ik voel hem al weer aankomen; moeders steekt gewoon een peuk aan en wij worden erop aangekeken. (Mijn vrouw werkt bij de luchtvaartmaatschappij waarmee we vliegen.)
Nu wil ik haar voorstellen dat ze een nicotinevervanger gebruikt onderweg, pleisters, kauwgum weet ik veel wat die nicotinejunks allemaal gebruiken.
Wie weet het? Wat kan ze het best gebruiken onderweg zodat de sigarettenbehoefte wat afneemt? Ik heb al aan chloroform gedacht maar dat mag je niet meenemen het vliegtuig in. Andere slaapmiddelen zijn ook geen optie.
Waar het mag ja.quote:Op woensdag 27 april 2011 14:37 schreef rubje het volgende:
[..]
Ik denk dat je je gewoon zo moet opstellen dat je moeder op die plaatsen en plekken waar het kan gewoon op haar oude dag nog in alle rust moet kunnen paffen ongeacht wat anderen ervan vinden.
En dat is dus niet in het vliegtuig. Genoeg rookruimtes te vinden op vliegvelden om voor en na de vlucht een stickie te rokenquote:Op woensdag 27 april 2011 14:37 schreef rubje het volgende:
[..]
Ik denk dat je je gewoon zo moet opstellen dat je moeder op die plaatsen en plekken waar het kan gewoon op haar oude dag nog in alle rust moet kunnen paffen ongeacht wat anderen ervan vinden.
Heb je je moeder ook verteld hoeveel problemen het kan geven voor je vrouw haar baan?quote:
Heeft ze het zelf ook al gezegd dat ze er schijt aan heeft dan?quote:Op woensdag 27 april 2011 11:00 schreef 525TDS het volgende:
Ik voel hem al weer aankomen; moeders steekt gewoon een peuk aan en wij worden erop aangekeken. (Mijn vrouw werkt bij de luchtvaartmaatschappij waarmee we vliegen.)
Ja.quote:Op woensdag 27 april 2011 14:43 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Heb je je moeder ook verteld hoeveel problemen het kan geven voor je vrouw haar baan?
Nee, maar ze is al mijn hele leven mijn moeder (duh) en ik weet hoe "vergeetachtig" zestigers soms kunnen zijn als ze dat zelf beter uitkomt. Kijk, het gaat natuurlijk om het verblijf aldaar. Helaas zit er een vliegreis aan vast waar dus inderdaad niet gerookt mag worden.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:51 schreef blup het volgende:
[..]
Heeft ze het zelf ook al gezegd dat ze er schijt aan heeft dan?
Als het echt een verstokte roker is helpt zo'n pleister/kauwgom ook niet.quote:Op woensdag 27 april 2011 16:06 schreef 525TDS het volgende:
[..]
Nee, maar ze is al mijn hele leven mijn moeder (duh) en ik weet hoe "vergeetachtig" zestigers soms kunnen zijn als ze dat zelf beter uitkomt. Kijk, het gaat natuurlijk om het verblijf aldaar. Helaas zit er een vliegreis aan vast waar dus inderdaad niet gerookt mag worden.
Toen ik haar uitlegde dat het echt niet kon onderweg, trok ze zo'n gezicht van "nou dat zal allemaal wel meevallen". Ook heb ik de carriere-technische aspecten van de zaak uitgelegd.
Dat dat roken een issue zou worden bedacht ik me pas toen we al lang geboekt hadden. We kunnen nog van die tickets af maar dat zou ook vervelend zijn.
Wat ik eigenlijk wil, zie ook mijn initiele vraag, is een oplossing waar we allemaal mee kunnen leven. Niet gewoon botweg zeggen dat ze pech heeft maar toch ook duidelijk maken dat roken echt niet kan. Ik hoop op een vervanging in de trant van kauwgum ofzo. Helaas (gelukkig) heb ikzelf daar geen ervaring mee.
Als je d'r er van overtuigt dat het echt werkt zal het waarschijnlijk wel werken.quote:Op woensdag 27 april 2011 16:11 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Als het echt een verstokte roker is helpt zo'n pleister/kauwgom ook niet.
Voor iemand die al moeite heeft zich aan de regels te houden waardoor de dochter in problemen kan komen lijkt me het stug dat die er in geloofd.quote:Op woensdag 27 april 2011 16:12 schreef n0ir het volgende:
[..]
Als je d'r er van overtuigt dat het echt werkt zal het waarschijnlijk wel werken.
$3300 is ook nog een goed argument natuurlijk. Stom eigenlijk dat ik me daar zorgen over moet maken. Ze mag voor erg weinig geld mee, waarschijnijk nog business class ook, en dan moet ik me nog zorgen maken over het rookgedrag. Dit was dus de laatste keer dat we iemand mee nemen.quote:Op woensdag 27 april 2011 16:14 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Voor iemand die al moeite heeft zich aan de regels te houden waardoor de dochter in problemen kan komen lijkt me het stug dat die er in geloofd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |