Volgens mij is hij gewoon boos op de stem.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:31 schreef Ifa het volgende:
Beetje raar gedrag van Karim. Mo op haar donder geven verpakt als een sorry, en eigenlijk behoort ie natuurlijk hier boos te zijn op de stem. Oftewel, ook Karim heeft zo zijn destemisnieteerlijk-jankmomentje.
ja zij wel, madam beterweterquote:Op woensdag 27 april 2011 00:34 schreef PoezeligDing het volgende:
En Jo hangt de woordvoerder uit. Dom wijf. Stoken stoken stoken.
Na zoveel weken zie ik volgens mij een echte emotie. Fuck die kluisquote:Op woensdag 27 april 2011 00:29 schreef Stability het volgende:
maar dit gaat hem wel zn plekkie kosten nu...de stem pikt dit niet van karim...alleen alles van die zeikgrieten
Je eerste RLS?quote:Op woensdag 27 april 2011 00:32 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Helemaal niet. Mo haalt het hele programma naar beneden en zeikt al dagen.
Ze had haarzelf kunnen nomineren, maar nee ze heeft zich nu echt vastgeluldquote:Op woensdag 27 april 2011 00:31 schreef Sorry... het volgende:
Mo voelt zich schuldig, zie die kop van haar....iemand hoeft zich niet schuldig te voelen als men niet schuldig is !
Dat was het allang helaas, gewoon het volgende offer.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:29 schreef Flashbox het volgende:
Het is nu dus wel duidelijk Karim moet donderdag naar huis
Ook op Mo, Mo zeikt dat ze wil gaan en zeikt al dagen en moeten ze nu een briefje schrijfen voo Ma Moquote:Op woensdag 27 april 2011 00:34 schreef Day het volgende:
[..]
Volgens mij is hij gewoon boos op de stem.
Omdat zij een bedreiging in mo qua flip ziet...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |