en alcoholvrije wijn.. ik trek me normaal weinig aan van anderen, maar ik zal niet prettig een alcoholvrij biertje,wijntje ofzo drinken in t openbaarquote:Op donderdag 28 april 2011 14:02 schreef Sannne het volgende:
Noteert: alcoholvrij rosébier. Zullen mensen me dan niet raar aankijken op het terras?
quote:Op donderdag 28 april 2011 14:02 schreef mefke79 het volgende:
ik heb sinds kort een nieuwe verslaving naast de karnemelk: rosebier!Oh dat zou ook echt iets voor mij zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en voor de nominatie hormonenmonster:
tijdens de vrijgezelledag van mijn zusje hadden we taarten versierd. Die had ik daarna thuis in de koelkast gezet. Het hele aanrecht + een deel van de koelkast stond vol met restjes high tea, dus toen mijn man vroeg of ze daar wat van mochten riep ik ja. Kom ik de dag erna thuis, kan ik nergens mijn taart vinden. Wel allerlei andere zooi, maar net niet mijn taart. Dus ik helemaal over de zeik mijn vent bellen: " er staat hier voor een leger aan eten en jij moet net MIJN taart opeten![]()
![]()
..bbla bla bal" Dus ik hang op, trek de koelkast open en zie...mijn taart in de groentenla...
heb maar even teruggebeld en excuses aangeboden.
![]()
Wel lief dat je terug belde
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
Oh bedankt. Eens vragen of J aan de mijne wil trekken bij de volgende aanval!quote:Op donderdag 28 april 2011 14:03 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
mijn vriend moet van mij 's avonds aan mijn rechterbeen trekken, die is blijkbaar iets korter dan de ander of langer, geen idee en alleen bij zwangerschappen heb ik er lats van, als ie eraan trekt is dat rusteloze gevoel weg. truukje van de bekkenmevrouw.
Misschien dan toch maar eens proberen. Mijn nichtje zat aan de medicijnen en die had ook de 0.0 versie.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:05 schreef mefke79 het volgende:
Het rosebier heeft een apart glas waar heel groot 0,0% op staat, dus dan wijs ik maar daar op. En wat Innepin zegt, die van Wieckse Witte smaakt net zo als het gewone rosebier..mjam mjam. Die wijn was wat zoeter dan ik normaal zou doen, maar prima afwisseling van alle sapjes en de cola.
Waterijsjes..ja, dat heb ik eigenlijk nu ook wel. Raketten zijn erg lekker!quote:Op donderdag 28 april 2011 13:54 schreef p_iglet het volgende:
pffff F_r wat een gedoe met dat spugen!
Hier een waterijsjes tik... En veel meer behoefte aan dierlijke producten dan anders. Wij eten normaal bijna vegetarisch en nu kan ik ineens zin hebben flink vlees en vis.
Tjonge, dat jij daar allemaal last van hebt...mietje!quote:Op donderdag 28 april 2011 14:00 schreef Kleurdoos het volgende:
ik heb bij geen enkele zwangerschap hoeven spugen, maar voor mij staan er wel weer striemen/scheuren en idioot veel maagzuur op t menu, ook geen pretje. al komt het maagzuur meestal door het kickboksen (wat ik graag doe bij 40 weken zwangerschap) en af en toe een lijntje, mijn maag trekt dat op 1 of andere manier niet. stom
Peren ijs, idd!!quote:
Nu heb ik zin in Twixijsquote:Op donderdag 28 april 2011 14:32 schreef Sannne het volgende:
Ooooooh! Lekker!
Ik krijg honger. Ik ga even een mars-ijsje pakken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |