Daar krijg je toch een ban voor?quote:Op zondag 24 april 2011 21:24 schreef xSummergirlx het volgende:
[..]
Privéfoto's van mij en vriendinnen in de nachtbagger gegooid, daarna gezellig afgekraakt.
Ik heb het zorgvuldig laten verwijderen. Wanneer zoiets nogmaals gebeurt licht ik mijn vriendjes de moderators in en krijgt onze lieve Jan een bannetje.quote:
Het enige wat hij kreeg was een note.quote:Op zondag 24 april 2011 21:25 schreef Proletariaat het volgende:
[..]
Daar krijg je toch een ban voor?
Dit toont weer aan dat er iets mis is met het rechtsysteem op FOK!quote:Op zondag 24 april 2011 21:26 schreef xSummergirlx het volgende:
[..]
Het enige wat hij kreeg was een note.
Een linkssysteem zou inderdaad beter werken..quote:Op zondag 24 april 2011 21:27 schreef Proletariaat het volgende:
[..]
Dit toont weer aan dat er iets mis is met het rechtssysteem op FOK!
Ik ben een allochtoon.quote:Op zondag 24 april 2011 21:27 schreef Ikbenserieus het volgende:
Nederlandse instelling? Moeilijk praten over iets wat ze leuk vinden, liever overal tegenaan schoppen.![]()
Erg vervelend dit, ik was nog aan het twijfelen maar wilde het niet googelen.quote:Op zondag 24 april 2011 21:27 schreef dockx het volgende:
[..]
Een linkssysteem zou inderdaad beter werken..
quote:Op zondag 24 april 2011 21:25 schreef xSummergirlx het volgende:
[..]
Ik heb het zorgvuldig laten verwijderen. Wanneer zoiets nogmaals gebeurt licht ik mijn vriendjes de moderators in en krijgt onze lieve Jan een bannetje.
Nee, ik haat ARG7 omdat Janpiraat er inzit en ik uiterst van hem walg.quote:Op zondag 24 april 2011 21:29 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Jullie haten ARG omdat jullie daar niet worden geaccepteerd omdat jullie het niveau niet aankunnen?
Wil je graag gehaat worden?quote:Op zondag 24 april 2011 21:29 schreef Patje1987 het volgende:
Ik haat niemand maar ik hoop dat ik wel op een aantal haatlijstjes sta.
Ik vind jou wel lief. Jan is gewoon een beetje raar af en toe.quote:Op zondag 24 april 2011 21:30 schreef xSummergirlx het volgende:
[..]
Nee, ik haat ARG7 omdat Janpiraat er inzit en ik uiterst van hem walg.
Ik doe mijn best.quote:
Is wel fucking laag om te doen dat.quote:
ik kots jou uitquote:Op zondag 24 april 2011 21:30 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ik vind jou wel lief. Jan is gewoon een beetje raar af en toe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |