abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 24 april 2011 @ 22:27:31 #151
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_95934288
FR, zulke mensen denken echt niet na... ik wens niemand zo'n zwangerschap als de jouwe toe, behalve dan die mensen die het zo onderschatten ;)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  zondag 24 april 2011 @ 22:46:32 #152
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_95935334
Gefeliciteerd Twee-oogje en d0ry! *O*
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zondag 24 april 2011 @ 22:47:08 #153
100412 mefke79
komt goed!
pi_95935368
Meiden, ik duik na een Eftelingmok vol brandnetelthee mijn bedje in, pootjes omhoog en morgen gewoon weer de kousen aan.
Goede nacht allemaal!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_95935491
f_r, geez, echt vervelend zulk onbegrip! Alsof je zo beroerd voelen al niet erg genoeg is..

PM-girl, dank je :)
  zondag 24 april 2011 @ 22:50:30 #155
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_95935548
slaap lekker Mef!!! :)

ik ga ook zo een poging wagen...
(de thee is hier al een poosje op).
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_95935578
Wat gemeen f_r!

Ik vind sowieso dat er heel erg een tweestrijd is in hoe mensen op je reageren.
De ene helft gilt in koor dat ik niet mag tillen, de andere helft zou me zo een afwasmachine in mn armen gooien, bij wijze van..
  zondag 24 april 2011 @ 23:06:08 #157
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_95936414
quote:
0s.gif Op zondag 24 april 2011 22:25 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik ben eigenlijk benieuwd of ik je ken dory
Mijn moeder had het in het begin ook heel erg
-hoort erbij
-gewoon doorwerken
-ik snap niet dat je zo ziek bent hoor ik had nergens last van alleen 's morgens spugen tot 12wk
-na 12wk is het wel over
Maar nu is van de week een deel van haar gebit getrokken en dat is haar heel erg tegen gevallen ze kon eerst niets eten. En toen had ze tegen mijn vader gezegd nu snap ik hoe f_r zich moet voelen. Ik eet echt alleen maar voor ons kindje want van mij hoeft het echt niet meer. Ik geniet er absoluut niet van.
Mijn eerste zwangerschap was zoals de jouwe nu. Ik heb gespuugd tot de 7 cm ontsluiting..daarna was het over. En toen wist ik al niet meer hoe ik me toen voelde :)
Tis moeilijk je in te leven als je niet weet wat het is.
I`m not weird. I`m limited edition.
  zondag 24 april 2011 @ 23:13:25 #158
100412 mefke79
komt goed!
pi_95936797
ik ben heel blij dat ik me niet kan voorstellen hoe f_r zich moet voelen, maar dat vind ik nog heel wat anders dan roepen dat ze zich aanstelt en dat het psychisch is. En ik hoop echt met heel mijn hart dat het f_r net zo vergaat als TF, dat het maar snel over is en dat je je dan niet meer kan herinneren hoe het voelde.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_95937451
Doray gefeliciteerd! Ik ben ook héél benieuwd naar wie je bent :D
pi_95941978
Zo ben een dagje weggeweest en moest aardig wat bijlezen. Ik heb er maar een pen en papier bij gepakt voor het reageren. Komt ie:

Zana: je vroeg of er wel eens iemand uit een verhoogd bed was gevallen. De buurman van mijn zusje (toevallig mijn oude scoutingleiding) heeft dat ooit gedaan. Hij vergat het, stapte om 05.00 uit zijn bed, had geen ondergrond en viel zo voorover op handen en voeten. Ik moet er niet aan denken dat dat bij een zwangere gebeurt. Moest er wel hard om lachen toen ik het verhaal hoorde :D

Susie: het bed moet minimaal 70 cm hoog zijn gemeten tot de bovenkant van het matras. De ene kraamzorg is wat moeilijker dan de ander. Bij ons was het bed standaard al ruim 60 cm, maar dat was niet voldoende en moest toch omhoog. Er staan nu bierkratten onder omdat die lager zijn dan klossen en het bed is dus nu ruim 90 cm hoog. Echt bizar! Zul je zien dat we een kraamverzorgster krijgen van 3 turven hoog en dat ze nergens bij kan! :P

Dat zwangerschapsmasker kun je trouwens overal krijgen hè. Ik las iemand over een petje aanschaffen en dat is natuurlijk een goed idee, maar het kan ook op je buik of benen ontstaan. Het gaat er om dat het een ophoping van pigment is. Ik ben zelf een paar weken geleden bij de huisarts geweest omdat ik er moedervlekken bij kreeg (dacht ik) en hij gooide dat ook op een zwangerschapsmasker. Ik vraag me wel een beetje af waar de grens ligt, want bij mij zijn het een soort waterwratjes die dan gelijk donker kleuren :?

Tankgirl, ik zou me niet teveel zorgen maken over je hogere bloeddruk icm het vocht. Waarschijnlijk komt het gewoon door de warmte. Het is wel goed om het even aan te kaarten bij de verloskundige, die kan een professioneel oordeel geven.

dOry: welkom! Ik ben benieuwd of ik je naam strak ga herkennen. Hoe lang ga je ons in spanning houden?

f-r: ik had ook verwacht brandnetelthee vies te vinden. Maar ik heb degene die Mefke ook al noemde: die van zonnatura met kaneel en die is echt lekker. Ik vind het zeker geen straf!
En die reacties die sommige mensen geven, echt :{w Hoe dom kunnen mensen doen zeg! Gewoon laten lullen, jij weet hoe het echt zit! En wij hier allemaal ook en denken er hetzelfde over als jij!

Hier gaat alles goed. Begin van de middag 2x iets gevoeld dat ik even dacht: hmmmm kramp? of.....moet ik straks de verjaardag afbellen? En daar bleef het weer bij. Waren dus lekker oefenweetjes denk ik. Eens kijken wat voor trucjes ik vannacht weer kan uithalen in de hoop dat ik nu wel wat beter kan slapen. Jullie horen het morgen!
  maandag 25 april 2011 @ 07:15:52 #161
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_95946227
Ik meld mij weer, na vannacht mijn voeten op een kussen gelegd te hebben (na een grondige massage), is het vocht al een heel stuk minder gelukkig. Ik moet ook brandnetelthee hebben ;)

Zijn er vrouwen die angst hebben om ergens naartoe te gaan (visite ofzo), omdat ze bang zijn dat hun vliezen daar breken? :@

Ik heb op 1 mei de verjaardag van mijn neefje en nichtje, en dat is ongeveer een uur hier vandaan rijden. Echt een super moeilijke keuze voor mij :{
Zeker omdat mijn nichtje (ze wordt 8 ) zich echt super verheugd op haar toekomstig nichtje (ze knuffelt mijn buik ook elke keer, en maakt tekeningen voor haar enzo O+ )

Ach ik wacht het wel af anders..

D0ry, gefeliciteerd! en F_R; laat dat soort mensen maar kletsen hoor, jij weet hoe het zit.

[ Bericht 6% gewijzigd door The_Tankgirl op 25-04-2011 07:21:07 ]
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_95946372
Ik had dat totaal niet ik ging ruim over datum nog naar de bios en ver winkelen enzo.
Je bent zo in een ziekenhuis en 112 is ook zo een belletje naar gedaan

quote:
0s.gif Op zondag 24 april 2011 21:23 schreef d0ry het volgende:
BJ, ja je kent me al. Ik hoor nu bij het "clubje" zwangere dreumesmama's :P
PM! En gefeliciteerd *O* *O* *O* *O* *O*
  maandag 25 april 2011 @ 08:39:21 #163
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_95946445
quote:
2s.gif Op maandag 25 april 2011 08:24 schreef Pvoesss het volgende:
Ik had dat totaal niet ik ging ruim over datum nog naar de bios en ver winkelen enzo.
Je bent zo in een ziekenhuis en 112 is ook zo een belletje naar gedaan

[..]

PM! En gefeliciteerd *O* *O* *O* *O* *O*
Dat is zo, en gelukkig zit ik wel dan bij mijn familie ;)
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_95946947
He nieuwe zwangeren! Gefeliciteerd!
En één daarvan krijgt zo een PM :P

Hier alles goed. Nergens last van. Kan alleen niet meer veel eten maar wat vaker kleine beetjes.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_95947494
Tankgirl. Ik herken het wel in die zin dat ik soms even goed moet nadenken of het slim is. Ik wilde vandaag bij mijn ouders en zusje op visite gaan, maar dat is ongeveer 1 u 15 min rijden. Dat is prima te doen en ik riep vorige week nog: 'joh bij de eerste beste wee stap ik de auto terug naar huis!'.
Heel stoer, tot ik me bedacht dat vandaag ook de laatste dag van het paasweekend is, iedereen tot de avond wacht met naar huis gaan ivm het mooie weer en ik dan geen 5 kwartier in de auto zit, maar zo 2 a 3 uur. Er was daar zelfs al voor gewaarschuwd op het nieuws schijnbaar.
Het lijkt me niet zo'n fijn idee om dan weeën te hebben, dus ik besloten niet te gaan.
Ook omdat ik zonder mijn vriend zou gaan.

Maar als je met vriend gaat, je spullen gewoon bij je hebt (maxicosi, tas e.d.) en je hebt er die dag zelf een goed gevoel bij, dan moet je gewoon gaan vind ik. Ik spreek ook gewoon af. Je kan toch niet je leven de komende weken stil zetten? Voor het zelfde geld duurt het nog 3 weken....
  maandag 25 april 2011 @ 10:58:06 #166
100412 mefke79
komt goed!
pi_95948302
ik ga de langere ritten wel beperken, maar dat heeft meer te maken met mijn rug dan met bevallingsangst. Vandaag gaan we 'even' op en neer naar Den Haag (dat is dus de andere kant van het land voor ons) voor een kraambezoekje. Ik wil heel graag het zoontje van mijn vriendin zien, dus dat heb ik er voor over.
Verder wonen zowel mijn ouders als de vader van mijn man op 3 kwartier rijden en dat blijf ik voorlopig nog wel doen. Vorige keer was ik op zaterdagavond voor het laatst bij mijn ouders en begonnen 's nachts de weeën, Driekus was er pas maandagmiddag.

Wat ik dan wel 'eis' van mijn man is dat hij in de buurt blijft en als ie weggaat, dat ie niet drinkt. Hij heeft half mei nog een vrijgezellenfeest, daar wordt dus niet gedronken door hem en hij komt naar huis. Ik weet van de vorige keer dat ik allang blij was als er in het weekend iemand was die me even kon 'uitlaten'. Maar goed, toen kon ik zelf niet meer fietsen, nauwelijks rijden en al helemaal niet meer lopen. Zo ver komt het hopelijk deze keer niet.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  maandag 25 april 2011 @ 11:53:48 #167
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_95949915
hellow ;)

Lange ritjes aan het einde van de zwangerschap... tja; tis idd net wat voor gevoel je er zelf bij hebt. Bij Evie ben ik 5 dagen voor de bevalling ook nog op en neer naar Friesland geweest, bijna 1.5 uur... en achteraf ben ik dus in 1 uur en 48 minuten bevallen... kan me dus voorstellen dat ik dat niet meer zou doen bij deze zwangerschap...
denk dat ik sowieso niet al te ver van huis ga, vanaf een week of 36... misschien voor sommigen onbegrijpelijk; maar na mijn bevalling, kan je je het misschien wel voorstellen... Moet er niet aan denken dat ik ergens op een uur rijden ben en de bevalling begint en het in net zo vaart (of sneller!!) gaat dan de vorige keer.
Nodig mensen wel bij mij uit ipv andersom ;)

dOry; ik vind het echt zooooo leuk voor je!!! merk je er al iets van? ik weet nog dat ik vrijwel direct kots en kotsberoerd was...
en jij 2oogje?

Brandnetelthee is echt prima te doen hoor, zoetje erin, heerlijk! en die met kaneel is idd NOG lekkerder!

ik ben nog steeds niet fit, misselijk, duizelig en moe moe moe... morgen de VK maar bellen of ik een checkup kan krijgen, zou pas over 2 weken heen, maar vind het wel prettig om mijn bloeddruk nogmaals gecheckt te hebben en misschien urinecontrole?
Misschien ook wel een krap HB? weet het niet, maar voel me niet ok...
moet er ook ff niet aan denken om te werken nu...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_95950360
[egopost]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou gelooft O+ het pas echt, ik heb een piranha in m'n buik!

Bijlezen word vanavond pas ofzo, sorry!
[/egopost]
pi_95950714
2-oogje, d0ry en GGB, van harte!

f-r, ik vind het onbegrijpelijk dat sommige mensen zo kunnen reageren, het is duidelijk dat ze niet weten waar ze het over hebben. Laatst had ik ook een gesprek met een zwangere collega, en ik vroeg hoe het ging. Zij zei dat ze van haar omgeving ook niet over haar kwaaltjes mocht hebben. Dat stuit op onbegrip. Belachelijk vind ik dat... Blijkbaar moet je heel je zwangerschap met een glimlach van oor tot oor lopen... Dikke :* voor jou.

Alle vochtvretertjes hier, sterkte... ik heb er gelukkig (nog) geen last van. Vorige zwangerschap trouwens ook niet.

Hier gaat het z'n gangetje. Wel last van mijn heupen en banden... Ik weet eigenlijk niet of dat ook mijn bekken is, heb ik nog nooit last van gehad.
pi_95950862
B-J, ik heb helemaal nergens last van nog! Behalve dat ik vrijdagmiddag helemaal kapot was (van niks doen) en 2 uur heb liggen tukken. Verder nog niks, dus ik benieuwd of dat nog gaat komen, vast wel.. Hopeljk kan jij snel bij VK terecht :*

d0ry, ik ga jou ook maar ns pm-en, ben ook wel heel benieuwd wie je bent :D.

GGB, haha, 4 tests! Ik kon me vanochtend inhouden, heb er nog 1 liggen en er al drie gedaan :D.
pi_95952075
Ik weet niet meer wie ik wel en niet gefeliciteerd heb, dus eh, tweeoogje, GGB en Dory welkom!
En nu ben ik blij dat ik zelf iedereen en z'n moeder gePMd heb in mijn kloonperiode want god o god wat is dat irritant voor de nieuwsgierige zwangeren hier zeg ;( Mag ik ook PM van tweeoogje en Dory pleasseeee? O+

Aww GGB O+ Kan niet missen, je bent gewoon echt hartstikke zwanger! <3
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_95952563
Dank aoraki en innepin! Innepin, je hebt pm :p
pi_95953145
Bedankt voor de lieve reacties. Ik merk dat ik het de ene keer beter naast mij neer kan leggen dan een andere keer.

Ik heb vanmorgen mijn buik gemeten 22cm moest er 4 bij toch voor de termijn? dat zou 26cm zijn. Dus 26wk als ik het goed heb.
Dan moet mijn buik nog ietsjes gaan groeien de komende tijd.
  maandag 25 april 2011 @ 13:51:28 #174
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_95953876
2oogje ook een kloon dan???? mag ik ook een PM???

;)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_95953997
Ik ben een soort kloon, ik had een nick waarmee ik in een topic in n ander subforum regelmatig postte, en heel af en toe hier in OUD. Maar ik ga met die nick niet meer hier posten :). Ik stuur je n pm B-J, maar ik denk dat je me niet kent :).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')