Die jongen omdat 'ie zo lelijk is?quote:Op vrijdag 22 april 2011 22:39 schreef Greys het volgende:
Ik wil dat figuur van die rechter, kan iemand dat even voor me regelen?
Ah?
quote:Op vrijdag 22 april 2011 22:42 schreef tombolafan het volgende:
Ik gooi de foto's ook wel gewoon hier trouwens
Woonkamer:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Balkon:
[ afbeelding ]
Keuken:
[ afbeelding ]
Grote slaapkamer:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kleine slaapkamer: (lastig op de foto te krijgen ivm kasten er midden in)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
WC
[ afbeelding ]
Badkamer:
[ afbeelding ]
Berging
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zolder:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En heeeeeeeeeeeel even online:
Neefje helpt behang eraf halen
Nog steeds in Heiloo?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga hier nooit meer wegquote:
Nee dat lijf wil ik van dat rechter meisje, die blondequote:Op vrijdag 22 april 2011 22:42 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Die jongen omdat 'ie zo lelijk is?
Oh, ik las "dat figuur voor de rechter".quote:Op vrijdag 22 april 2011 22:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Nee dat lijf wil ik van dat rechter meisje, die blonde
En die jongen is helemaal niet lelijk
Ja, het is in het echt idd groter, de moeder van een vriendin kwam kijken en zei "het is echt een grote-mensen-huis!quote:Op vrijdag 22 april 2011 22:44 schreef Greys het volgende:
Lekker ruim Tombo, al is het in het echt vast nog groter omdat je het op foto's idd slecht kunt laten zienDie zolder! En dat balkon!
Mja, redelijk netjes, maar het behang in de woon- en slaapkamer moet er wel echt af, je bent met "beter vastplakken" langer bezig dan met opnieuw doenquote:Op vrijdag 22 april 2011 22:44 schreef Loveless85 het volgende:
Ziet er leuk uit Tombo! Lekker ruimen valt qua kluswerk ook wel mee zo te zien? Ziet er redelijk netjes uit nog
Alweer?quote:Op vrijdag 22 april 2011 22:45 schreef Loveless85 het volgende:
Had ik al verteld dat ik een nieuwe auto krijg?
Waarom, heb je deze nou ook al weer afgeragd?quote:Op vrijdag 22 april 2011 22:45 schreef Loveless85 het volgende:
Had ik al verteld dat ik een nieuwe auto krijg?
quote:
Lekker ruim! Is het een heel huis of alleen één of twee verdiepingen? Het ziet eruit als een heerlijk huis!quote:
ja maar goed, dat soort dingen moet je altijd wel toch? Al is het alleen maar om het een eigen 'touch' te gevenquote:Op vrijdag 22 april 2011 22:46 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ja, het is in het echt idd groter, de moeder van een vriendin kwam kijken en zei "het is echt een grote-mensen-huis!"
![]()
Je ziet het er ook niet in als je voor het huis staat, dat is mooi
[..]
Mja, redelijk netjes, maar het behang in de woon- en slaapkamer moet er wel echt af, je bent met "beter vastplakken" langer bezig dan met opnieuw doen
En dat groen overal gaat ook weg
Valt meequote:Op vrijdag 22 april 2011 22:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Waarom, heb je deze nou ook al weer afgeragd?
1 bovenverdieping en dan dus de zolderquote:Op vrijdag 22 april 2011 22:47 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Lekker ruim! Is het een heel huis of alleen één of twee verdiepingen? Het ziet eruit als een heerlijk huis!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |