Die rechter is niet slank te noemen, maar lelijk vind ik haar ook zeker niet. Die linker is een maat 44 die zich kleedt in 40, dat feit alleen al verdiend 44 zweepslagen op haar dikke reetquote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:35 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Die rechtse vind ik eigen wel leuk, die links is iets te mollig dik.
Daar hang het ook echt over haar heupen heen.
En ze is iets kleiner natuurlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.rice rice baby tututututedudududum
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:10 schreef Rijstkoker het volgende:
Een iets dikkere ex slet van mij:Ik vind haar niet dik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:10 schreef Rijstkoker het volgende:
Een iets dikkere ex slet van mij:Wat is daar dik aan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk dat er veel mannen zijn die dolgraag een vriendin willen met zo'n figuur.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:13 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Slank is ze ook niet, maar ze was wel zacht
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:10 schreef Rijstkoker het volgende:
Een iets dikkere ex slet van mij:Zegt meer over jou dan over haar dat je dit op internet plaatst.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Triest figuur
Bovendien is ze niet dik, wellicht moet je zelf eens wat gaan eten tandenstoker.O+
Ben zelf ook niet dun hoor, maar die foto komt uit een ander topic van mij. Ik heb meerdere foto's van mijn exen op fok gezet, onherkenbaar.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:19 schreef Saisai het volgende:
[..]
Zegt meer over jou dan over haar dat je dit op internet plaatst.
Triest figuur
Bovendien is ze niet dik, wellicht moet je zelf eens wat gaan eten tandenstoker.
Leuk toch voor teh internetl0lz, niemand die ze herkent ofzo.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:22 schreef Deckard het volgende:
Maar serieus, behoorlijk kansloos inderdaad.
Ik had je persoonlijk ritueel geslacht, maar ik heb dan ook alleen leuke exen die dit niet hoeven doen om hun eigen ego en/ of aandacht te regulieren.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:22 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Ben zelf ook niet dun hoor, maar die foto komt uit een ander topic van mij. Ik heb meerdere foto's van mijn exen op fok gezet, onherkenbaar.
Hoho als je je zo laat zien voor de webcam vraag je er ook wel om.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:19 schreef Saisai het volgende:
[..]
Zegt meer over jou dan over haar dat je dit op internet plaatst.
Triest figuur
Bovendien is ze niet dik, wellicht moet je zelf eens wat gaan eten tandenstoker.
Meisjes met een kort rokje vragen er ook om, om verkracht te worden tochquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:24 schreef heloef het volgende:
[..]
Hoho als je je zo laat zien voor de webcam vraag je er ook wel om.
Nja ik vind het leuk om mijn avonturen en klachten alles beetje anoniem te delen op fok. Als ik het in mijn vriendengroep vertel dan ben ik al de klootzak etc. blablabla.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:24 schreef Saisai het volgende:
[..]
Ik had je persoonlijk ritueel geslacht, maar ik heb dan ook alleen leuke exen die dit niet hoeven doen om hun eigen ego en/ of aandacht te regulieren.
Wat is dat nou weer voor een onzin vergelijking joh? Je hebt echt wel genoeg verstand om te zien dat die vergelijking nergens op slaat. Mag ik hopen dan.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:25 schreef Saisai het volgende:
[..]
Meisjes met een kort rokje vragen er ook om, om verkracht te worden toch
O sorry, ik dacht dat we een soort van wedstrijd hielden wie de meest onzinnige dingen kon zeggen. Maar jou eerste zin was dus wél serieus?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:26 schreef heloef het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor een onzin vergelijking joh? Je hebt echt wel genoeg verstand om te zien dat die vergelijking nergens op slaat. Mag ik hopen dan.
Ja dat was serieus. Als je je zo laat zien voor de webcam zit de kans er dik in dat een of andere randdebiel je op het internet zet. Wat nu dus ook is gebeurd.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:27 schreef Saisai het volgende:
[..]
O sorry, ik dacht dat we een soort van wedstrijd hielden wie de meest onzinnige dingen kon zeggen. Maar jou eerste zin was dus wél serieus?
Het is zijn ex, ik neem aan dat ten tijde van de screenie, ze nog samen waren.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:28 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja dat was serieus. Als je je zo laat zien voor de webcam zit de kans er dik in dat een of andere randdebiel je op het internet zet. Wat nu dus ook is gebeurd.
Ik ben heul geen randdebielquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:28 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja dat was serieus. Als je je zo laat zien voor de webcam zit de kans er dik in dat een of andere randdebiel je op het internet zet. Wat nu dus ook is gebeurd.
Iets met respect, snap je vast nietquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:32 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Ik ben heul geen randdebiel![]()
Maar wat is er mis met dingen anoniem op internet te gooien en erover te praten zonder dat iemand weet over wie het daadwerkelijk gaat?
Restecp? Ik heb nooit echt iets met haar gehad, het is een meisje die ik altijd kan bellen voor sex.quote:
Nee dat is niet raar, maar ja ze kan niet zeggen dat je niet wist dat zoiets kon gebeuren. Natuurlijk verwacht je het niet maar ja zoals je hier ziet kan iemand daarna na de break-up mee gaan rond strooien. Dus wees gewoon slim en doe het niet wel zo makkelijk.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:32 schreef Saisai het volgende:
[..]
Het is zijn ex, ik neem aan dat ten tijde van de screenie, ze nog samen waren.
Ik doe dit soort dingen niet, maar mocht ik in een vlaag van verstandsverbijstering zoiets gaan doen, dat vertrouw ik mijn vriend dat hij dit niet online zet. In een relatie moet je elkaar kunnen vertrouwen vind ik.
Maar wellicht ben ik heel raar enzo
Oh ze gaat vreemd terwijl ze een vriend heeft. Gooi dan maar op het internet met hoofd erbij, als het zo'n slet is. En ja je bent een klootzak gelukkig snap je dat zelf ook.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:35 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Restecp? Ik heb nooit echt iets met haar gehad, het is een meisje die ik altijd kan bellen voor sex.
Ze heeft een "vriend" die gaat binnenkort op vakantie en ze heeft me uitgenodigd bij hem thuis te komen slapen als hij weg is.Ok mijn andere exen die hebben niks verkeerds gedaan, ik ben/was een klootzak.
Dit is wel erg bekrompen, vind je zelf ook niet?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:36 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee dat is niet raar, maar ja ze kan niet zeggen dat je niet wist dat zoiets kon gebeuren. Natuurlijk verwacht je het niet maar ja zoals je hier ziet kan iemand daarna na de break-up mee gaan rond strooien. Dus wees gewoon slim en doe het niet wel zo makkelijk.
Chique van je.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:35 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Restecp? Ik heb nooit echt iets met haar gehad, het is een meisje die ik altijd kan bellen voor sex.
Ze heeft een "vriend" die gaat binnenkort op vakantie en ze heeft me uitgenodigd bij hem thuis te komen slapen als hij weg is.Ok mijn andere exen die hebben niks verkeerds gedaan, ik ben/was een klootzak.
Zou kunnen. Mensen kunnen rare dingen doe uit wraak, verdriet, boosheid of wat dan ook na een break-up.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:38 schreef Saisai het volgende:
[..]
Dit is wel erg bekrompen, vind je zelf ook niet?
Dat ben ik met je eens, maar dan alsnog is het een kinderachtige actie.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:39 schreef heloef het volgende:
[..]
Zou kunnen. Mensen kunnen rare dingen doe uit wraak, verdriet, boosheid of wat dan ook na een break-up.
Dat zeg ik ook, ik noem hem ook voor niks een randdebiel.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:40 schreef Saisai het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens, maar dan alsnog is het een kinderachtige actie.
Daar gaat het jou niet om. Want er valt weinig te lachen. Het komt meer over alsof je onzeker bent dan dat je een goede garp met ons wilt delen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:24 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Leuk toch voor teh internetl0lz, niemand die ze herkent ofzo.
Hier wordt het ook niet gewaardeerd zoals je zietquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:45 schreef Rijstkoker het volgende:
Ik wil geen wraak, ben niet boos of verdrietig over haar.
De foto komt uit een ouder topic van mij, ik vertel liever gewoon mijn verhalen op fok want als ik het tegen iemand IRL vertel dan krijg je meteen roddelverhalen etc.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:45 schreef Rijstkoker het volgende:
Ik wil geen wraak, ben niet boos of verdrietig over haar.
De foto komt uit een ouder topic van mij, ik vertel liever gewoon mijn verhalen op fok want als ik het tegen iemand IRL vertel dan krijg je meteen roddelverhalen etc.
Ik moest een beetje huilen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:45 schreef Saisai het volgende:
[..]
Hier wordt het ook niet gewaardeerd zoals je ziet
Ik wil gewoon mijn verhalen/avonturen delen mag dat dan niet op een openbaar forum zoals deze?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:50 schreef Velma het volgende:
[..]Kom op zeg. Je wilt gewoon internetcred opdoen door je neukverhalen te posten en dan lekker vanaf je bureau genieten van je grote internetpiemel.
Het zou nog enigzins normaal zijn als je er geen foto's bij posttequote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:54 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Ik moest een beetje huilen.![]()
Maar serieus, iedereen is verschillend, jij deelt misschien liever je intieme momenten met niemand of alleen met goede vrienden. Ik vertel mijn verhaal meestal tegen 1 goede maat en de rest typ ik gewoon op fok mooi anoniem. Niemand word er verder mee geconfronteerd IRL.
[..]
Ik wil gewoon mijn verhalen/avonturen delen mag dat dan niet op een openbaar forum zoals deze?
Mja ok, eerst plaatste ik geen foto's bij mijn topics maar heb me een beetje op laten naaien door mensen die zeiden dat ze het niet geloofdenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:57 schreef Velma het volgende:
[..]
Het zou nog enigzins normaal zijn als je er geen foto's bij postteda's gewoon triest en nergens voor nodig. Behalve voor je grote internetpiemel.
Bovendien vind ik je foto's behoorlijk herkenbaar.
Gewoon een check op de lijst, heb ook ooit een superdunne gehad maar die zou er wel leuker uitzien als ze wat voller was. Ik nam haar bijna elke dag mee naar de KFC.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:58 schreef mymoodfentje het volgende:
Wacht even, hij is trots dattie een dikkertje heeft gebatst?
lol
We moeten het hem niet alleen kwalijk nemen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:09 schreef Saisai het volgende:
Een echte heer, lekker uit eten in de KFC
omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg
Lolwhut.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:02 schreef Rijstkoker het volgende:
Gewoon een check op de lijst, heb ook ooit een superdunne gehad maar die zou er wel leuker uitzien als ze wat voller was. Ik nam haar bijna elke dag mee naar de KFC.
Als je dat serieus al dik vindt, heb je echt een probleem.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:58 schreef mymoodfentje het volgende:
Wacht even, hij is trots dattie een dikkertje heeft gebatst?
lol
truequote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:10 schreef heloef het volgende:
[..]
We moeten het hem niet alleen kwalijk nemen.
De vrouw die zich elke dag laat meenemen naar de KFC is ook
En elke dag KFC was je advies?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:15 schreef Rijstkoker het volgende:
Ze wilde ook aankomen voor mij dus ging ze mee. Soms denk ik er weleens aan om mijn levensstijl te veranderen maar meteen settelen met de eerste beste schiet ook niet op and so, the quest continues.
Iemand die haar een beetje kent ziet het zo. Trust me. En je laten opnaaien is sowieso domquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:02 schreef Rijstkoker het volgende:
[..]
Mja ok, eerst plaatste ik geen foto's bij mijn topics maar heb me een beetje op laten naaien door mensen die zeiden dat ze het niet geloofden
Herkenbaar? Nee toch...
[..]
Ga jij maar snel terug naar je pr0nschuur, jouw tere zieltje kan duidelijk 'de alledaagse vrouw' niet aanquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:58 schreef mymoodfentje het volgende:
Wacht even, hij is trots dattie een dikkertje heeft gebatst?
lol
KFC hielp en was nog lekker ookquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:16 schreef Saisai het volgende:
[..]
En elke dag KFC was je advies?![]()
![]()
Gast, serieus. Je maakt het beeld van jezelf alleen maar erger.
Ja die mogelijkheid zit er wel in, houdt het wel een beetje spannend elke keer als ze me beltquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:22 schreef Velma het volgende:
Iemand die haar een beetje kent ziet het zo. Trust me. En je laten opnaaien is sowieso dom
Dachten de dames die nu op www.kodiefiles.nl staan ookquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:32 schreef Saisai het volgende:
[..]
Het is zijn ex, ik neem aan dat ten tijde van de screenie, ze nog samen waren.
Ik doe dit soort dingen niet, maar mocht ik in een vlaag van verstandsverbijstering zoiets gaan doen, dat vertrouw ik mijn vriend dat hij dit niet online zet. In een relatie moet je elkaar kunnen vertrouwen vind ik.
Maar wellicht ben ik heel raar enzo
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:10 schreef Rijstkoker het volgende:
Een iets dikkere ex slet van mij:Als je dit dik noemt, vraag ik me af wat je je bij slank voorstelt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En zet ze ook foto's van jou op het internet, waar je aan het fappen bent voor je webcam?
Goeie vraag. En, zou je dat leuk vinden? Je krijgt wel een balkje voor je ogen hoor, maar op de achtergrond kan je duidelijk zien dat het jouw kamer is. Niks mis mee toch?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:32 schreef Pulzzar het volgende:
En zet ze ook foto's van jou op het internet, waar je aan het fappen bent voor je webcam?
Ik ben zo slim het niet voor de cam te doenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:36 schreef Saisai het volgende:
[..]
Goeie vraag. En, zou je dat leuk vinden? Je krijgt wel een balkje voor je ogen hoor, maar op de achtergrond kan je duidelijk zien dat het jouw kamer is. Niks mis mee toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |