SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You've been driving by yourself all these years. You've never competed with anyone. Remember, don't pay attention to the competition itself. Ignore other racers. The one you need to beat is yourself.
Ik heb de onhebbelijke gewoonte berichten later aan te passen. Moeilijk af te leren. Wellicht te maken met mijn gebrek aan geduld.quote:Op vrijdag 22 april 2011 16:19 schreef Netsplitter het volgende:
Je had wel ff de release datum aan kunnen passen.
Nouuuuu, vooruit dan maar.quote:Op vrijdag 22 april 2011 16:36 schreef Danielion het volgende:
[..]
Ik heb de onhebbelijke gewoonte berichten later aan te passen. Moeilijk af te leren. Wellicht te maken met mijn gebrek aan geduld.
Nieuwe feature.quote:Op vrijdag 22 april 2011 16:41 schreef Catch_me het volgende:
hoe komt dit topic ineens in m'n myAT?
quote:Op vrijdag 22 april 2011 15:16 schreef -Techno- het volgende:
Die babalities he.... moet je die perse unlocken in the krypt?
Volgens sony moet ie weer online zijn:quote:Op vrijdag 22 april 2011 16:43 schreef -Techno- het volgende:
Heb eventueel wel intresse in een toernooi maar ik wil eerst afwachten hoe de online experience is. PSN is nu down
Hier trouwens een link voor eventuele toekomstige OP's (movelist)
http://www.trmk.org/games/mortal_kombat_9
[..]
Nice.quote:Op vrijdag 22 april 2011 16:46 schreef -Techno- het volgende:
Dit had trouwens de alt costume moeten zijn van Shang Tsung.
[ afbeelding ]
Hier nog niet helaas... net geprobeerd.quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:09 schreef Pheno het volgende:
[..]
Volgens sony moet ie weer online zijn:
[Update 2] PlayStation Network wereldwijd niet bereikbaar
Ja, EU schijnt wat achter te lopen hoor ik netquote:Op vrijdag 22 april 2011 17:38 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Hier nog niet helaas... net geprobeerd.
Eerste karakters voor DLC zijn trouwens ook al bekend.
[ http://img35.imageshack.us/img35/3262/gameprodlc.jpg (copy/paste deze link) ]
http://shoryuken.com/content/mortal-kombat-9-first-round-dlc-characters-4022/
Inderdaad. Kenshi (MK:DA) en Lady in Red (rode vrouwelijke ninja, gebaseerd op een MK2-mythe door een glitch).quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:38 schreef -Techno- het volgende:
Eerste karakters voor DLC zijn trouwens ook al bekend.[/url]
Nee, het is een geschreven tekst met internetmeme's.quote:Op vrijdag 22 april 2011 18:11 schreef AQuila360 het volgende:
Is de Storymode ook echt met een verhaal(tje)?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
quote:Op vrijdag 22 april 2011 18:12 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nee, het is een geschreven tekst met internetmeme's.Ja maar nee ik dacht meer van je doorloopt gewoon een soort van lijst met vechters maar wist niet of er ook echt een soort van verhaaltje achter zat. Want met wie speel je dan of maakt dat niet uit?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Je kiest niemand tijdens het verhaal, je zult met verschillende vechters moeten spelen, die tijdens het verhaal hun deel meemaken. Dus geen vrije keuze.quote:Op vrijdag 22 april 2011 18:15 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ja maar nee ik dacht meer van je doorloopt gewoon een soort van lijst met vechters maar wist niet of er ook echt een soort van verhaaltje achter zat. Want met wie speel je dan of maakt dat niet uit?
Wat de besturing betreft. MK verschilt hierin gigantisch van Japanse vechtspellen. Hier is het D-pad van de controller praktischer dan een analoge stick. Ik heb nog geen Arcade Fight Stick geprobeerd en moet hem eerlijk gezegd niet hebben. In SSFIV is een Fight Stick bijna onontbeerlijk wil je de combo's goed de baas kunnen. In Tekken is een Fight Stick ook handig.quote:Op vrijdag 22 april 2011 18:41 schreef ElmarO het volgende:
Alleen de controls zijn nog even wennen. Zit af en toe nog met de knoppen van MKII en MK3 van de SNES in mijn hoofd; wordt er dus iets te nostalgisch van.
Je kunt de joystick ook even openmaken en dan de stickunit zelf een kwartslag draaien dan heb je ook vier richtingen, tenminste, ik heb een customized stick en daar is dat probleem zo opgelost.quote:Op vrijdag 22 april 2011 18:43 schreef Danielion het volgende:
[..]
Wat de besturing betreft. MK verschilt hierin gigantisch van Japanse vechtspellen. Hier is het D-pad van de controller praktischer dan een analoge stick. Ik heb nog geen Arcade Fight Stick geprobeerd en moet hem eerlijk gezegd niet hebben. In SSFIV is een Fight Stick bijna onontbeerlijk wil je de combo's goed de baas kunnen. In Tekken is een Fight Stick ook handig.
Nu, de MK Fight Stick is uiteraard geheel anders en ontworpen om specifieke richtingen in te geven, in plaats van bewegingspatronen.
Heb je de dislikes van Kintaro gelezen?quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:38 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Hier nog niet helaas... net geprobeerd.
Eerste karakters voor DLC zijn trouwens ook al bekend.
[ http://img35.imageshack.us/img35/3262/gameprodlc.jpg (copy/paste deze link) ]
http://shoryuken.com/content/mortal-kombat-9-first-round-dlc-characters-4022/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |