Dat maakt jou ook tot een kutuser.quote:Op dinsdag 19 april 2011 01:15 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Normaal vind ik je een kutuser, maar deze keer ben ik het zwaar met je eens!
Deze reactie jou ook.quote:Op dinsdag 19 april 2011 01:26 schreef boekenplank het volgende:
[..]
Dat maakt jou ook tot een kutuser.
url van zo'n dating site.quote:Op dinsdag 19 april 2011 01:12 schreef Cake-Man het volgende:
Je weet waar die reclames op gebaseerd zijn toch ?
TS zit op moslima-dating sites
Vuile klootzak waarom heb jij hen niet gewaarschuwd voor de aardbeving in Haïti en Japanquote:
Dit komt aardig in de buurt:quote:Op dinsdag 19 april 2011 10:09 schreef Yreal het volgende:
Dit is dan wel weer ongeveer het minste waarom je op moslims zou zeiken
Daar had ie opzich wel weer een punt, ookal is ie wat laat. Als ze Sieg heil hadden gezongen hadden de Joden harder gezeikt.quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:39 schreef samvirus het volgende:
[..]
Dit komt aardig in de buurt:
Kamervragen over Kinderen voor kinderen...
God is groot = Halalujaquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:45 schreef Yreal het volgende:
[..]
Daar had ie opzich wel weer een punt, ookal is ie wat laat. Als ze Sieg heil hadden gezongen hadden de Joden harder gezeikt.
Kom op man, iedereen de WO2 heeft mee gemaakt was over de rooie gegaan als ze sieg heil hadden gezongen in kinderen voor kinderen.quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:48 schreef samvirus het volgende:
[..]
God is groot = Halaluja
En het was een lied uit 1993
En iedereen die ooit verkracht is door een priester is over de rooie gegaan toen men op tv Halalujah zat te zingen bij ZvK en RKK op de publieke omroepquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:49 schreef Yreal het volgende:
[..]
Kom op man, iedereen de WO2 heeft mee gemaakt was over de rooie gegaan als ze sieg heil hadden gezongen in kinderen voor kinderen.
Dat wilders 17 jaar te laat is is wel weer tekenend voor zijn niveau
Hoop het.quote:Op dinsdag 19 april 2011 09:35 schreef Dastan het volgende:
Geen zorgen. Onze Geert gaat dit oplossen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |