Ja, inderdaad. Het is gewoon een no-go zone. Doe ik ook niet bij de fora 'van' mijn broertje. Alsof je dat allemaal wílt weten. (En dan heb ik het nog steeds over familie, bij vrienden lijkt het me allemaal niet zo erg.)quote:Op maandag 18 april 2011 09:50 schreef Silenus het volgende:
[..]
In dit geval is het gewoon triest. Je moet (helaas) oppassen met wat je zegt omdat er in deze wereld nu eenmaal veel mongolen en debielen rondlopen.
Zus van TS, ga wat doen met je leven, labiel wijf. Weg, ksshhtt!!
Ja precies. Ik respecteer de privacy van mijn zusje ook, als zij bijv. bij mij op bezoek is en even haar mail checkt ga ik dat toch ook niet later stiekem lopen doorlezen als ze toevallig nog ingelogd staat?quote:Op maandag 18 april 2011 09:56 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Het is gewoon een no-go zone. Doe ik ook niet bij de fora 'van' mijn broertje. Alsof je dat allemaal wílt weten. (En dan heb ik het nog steeds over familie, bij vrienden lijkt het me allemaal niet zo erg.)
Nee, wáárom zou je dat willen? Ik schrok me ook echt kapot toen mijn broertje topics van mij had gelezen. Ik hoop dat-ie nu begrijpt dat hij het überhaupt niet moet willen en me dus niet op gaat zoeken. Het voegt niets leuks toequote:Op maandag 18 april 2011 10:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja precies. Ik respecteer de privacy van mijn zusje ook, als zij bijv. bij mij op bezoek is en even haar mail checkt ga ik dat toch ook niet later stiekem lopen doorlezen als ze toevallig nog ingelogd staat?
Om nog maar te zwijgen dat ik straks topics van haar lees dat ze heeft geneukt met een idioot ofzo.Jezus mina, ik ril al bij de gedachte.
Ik denk dat je niet helemaal begrijpt hoe internet werkt. Zet daar NOOIT iets op waarvan je niet wilt dat een ander het te weten komt.quote:Op maandag 18 april 2011 08:08 schreef Bootje84 het volgende:
Mensen,
Situatie is als volgt. Ik heb een zus die jaloers is. Ze is ouder dan mij (ze is 32) en blijkt mij op internet na te checken. [...]
Het gaat hier dan wel niet over roddelen, maar het principe is het zelfde.quote:Een vrouw herhaalde een roddel die ze gehoord had over een buur... Binnen een paar dagen kende de hele gemeenschap het verhaal. De betreffende persoon was diep gekwetst en beledigd. Later kwam de vrouw die verantwoordelijk was voor het verspreiden van de roddel er achter dat het volledig niet waar was. Ze had enorm veel spijt en ging naar een wijze oude man om te vragen wat ze kon doen om de schade te herstellen. "Ga naar de markt," zei de oude man, "haal een kip en slacht hem. Op weg naar huis, pluk je de veren en gooi ze 1 voor 1 langs de weg." Ook al was ze verrast door dit advies, toch deed de vrouw wat haar gezegd was. De volgende dag zei de wijze man: "Ga nu alle losse veren die je gisteren hebt laten vallen weer ophalen en breng ze terug naar mij." De vrouw volgde dezelfde weg als de dag ervoor maar de wind had alle veren weggeblazen. Na uren zoeken keerde ze terug met slechts drie veren in haar hand. "Zie je," zei de oude man, "het is makkelijk om ze te laten vallen, maar onmogelijk om ze terug te krijgen. Zo is het ook met roddelen. Het kost weinig moeite om een roddel te verspreiden maar als je dat eenmaal gedaan hebt kun je de fout nooit meer helemaal ongedaan maken."
Ja, ik denk dat dit inderdaad een van de beste oplossingen is. Toch triest dat ik me aan moet passen omdat zij zich niet kan gedragen...quote:Op maandag 18 april 2011 10:48 schreef missyB het volgende:
Je bootje account houden en over nikszeggende dingen posten, een andere account maken voor dingen die je geheim wilt houden.
Je zus zal dit toch niet afleren, je moeder kan er niets aan doen dus is het aan jou.
Gesprek met zus aangaan en nogmaals duidelijk maken dat dit een lage streek is en haar vragen waarom???
Ja, goed voorbeeld. Erg herkenbaar inderdaad.quote:Op maandag 18 april 2011 10:44 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
Ik denk dat je niet helemaal begrijpt hoe internet werkt. Zet daar NOOIT iets op waarvan je niet wilt dat een ander het te weten komt.
Wellicht ken je onderstaand verhaal al:
[..]
Het gaat hier dan wel niet over roddelen, maar het principe is het zelfde.
Ja, datquote:Op maandag 18 april 2011 11:02 schreef formerjellybean het volgende:
Joh ik zou een heel raar verhaal doen posten waar je zelf weet dat het totaal niet waar is , en dan afwachten of je zus hapt .
Om heel eerlijk te zijn je kan er ook boven staan en gewoon lachen om haar kinderachtige gedrag, het feit dat jij erover opwind maakt het voor haar alleen maar leuker.
Of het is een oplettende medefokker onder een kloon.quote:Op maandag 18 april 2011 16:10 schreef Silenus het volgende:
briljant.
Nu maar hopen dat titaa echt zijn zus is, dan is dit een meesterlijk topic.
Er hoeft niet per se een verband te zijn natuurlijk.quote:Op maandag 18 april 2011 16:07 schreef Titaa het volgende:
Dit nadat TS uitgebreid op dit forum vertelde dat hij z'n ouders naar het vliegveld had gebracht met hun superdikke nieuwe Mercedes ML 320 CDI. Uiteraard (gedetailleerd zoals hij is) was hij niet vergeten ook de exacte data van z'n ouders vakantie op dit forum te vermelden. Met als gevolg dat de ML een week later (tijdens de ouderlijke vakantie) werd gestolen. Enig toezicht is dus gewenst.
quote:Op maandag 18 april 2011 16:15 schreef Lithia het volgende:
Trouwens, het is niet zo slim om dat seksverhalen-dinges in jouw fobo te zetten. Dan is het enorm makkelijk om het te vinden.
Natuurlijk wel gozer! Die auto is gejat door fokkers.quote:Op maandag 18 april 2011 16:18 schreef OeJ het volgende:
[..]
Er hoeft niet per se een verband te zijn natuurlijk.
Ik kon me dit inderdaad herinneren, maar ik kon me niet herinneren dat hij ook het adres van van het huis van zijn ouders ook erbij vermeldde. Er werd toch ook gestolen in het huis, of niet?quote:Op maandag 18 april 2011 16:07 schreef Titaa het volgende:
Zus van TS kijkt af en toe op dit forum, daar TS in z'n eigen zeepbel leeft.\
Dit nadat TS uitgebreid op dit forum vertelde dat hij z'n ouders naar het vliegveld had gebracht met hun superdikke nieuwe Mercedes ML 320 CDI. Uiteraard (gedetailleerd zoals hij is) was hij niet vergeten ook de exacte data van z'n ouders vakantie op dit forum te vermelden. Met als gevolg dat de ML een week later (tijdens de ouderlijke vakantie) werd gestolen. Enig toezicht is dus gewenst.
Als TS volledig wil zijn, zou het netjes zijn om dit ook even te vermelden.
TS, Neem jezelf vooral niet te serieus, want dat doen wij ook niet.
Helemaal gelijk titaa, wat een meelbal is dat broertje van jequote:Op maandag 18 april 2011 16:24 schreef Titaa het volgende:
Nog een voorbeeld:
Hoe zelf ingenomen ben je als je jezelf "bewuste taalnazi" noemt en alleen op topics gaat reageren om mensen te attenderen op hun spelfouten... over kansloos gesproken.
Als TS echt eerlijk is, verteld hij ook dat niet hij dat huis heeft gekocht maar pappa...
Lochis dat als er iets idat is dan ook mamma gaat bellen!
Dat 'lochis', dat is een grapje, of niet?quote:Op maandag 18 april 2011 16:24 schreef Titaa het volgende:
Nog een voorbeeld:
Hoe zelf ingenomen ben je als je jezelf "bewuste taalnazi" noemt en alleen op topics gaat reageren om mensen te attenderen op hun spelfouten... over kansloos gesproken.
Als TS echt eerlijk is, verteld hij ook dat niet hij dat huis heeft gekocht maar pappa...
Lochis dat als er iets idat is dan ook mamma gaat bellen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |