Wat heeft dat voor zin? Dan zit hij nog steeds op FOK!.quote:Op zondag 17 april 2011 22:21 schreef Amoeba het volgende:
Amenth, de retard van FOK!. Rot op naar je eigen land man.
wtfquote:Op zondag 17 april 2011 22:47 schreef Haque het volgende:
middelvinger voor jullie haters
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 17 april 2011 22:19 schreef amenth het volgende:
snap niet dat die man zoveel haters heeft; doet prima werk heeft redelijke armen voor zn leeftijd (ws wel domme kracht erin) en leeft prima mooie auto, open relatie mag met andere vrouwen enz. en nog zitten al die fokkers hem uit te lachen en alles terwijl ze zelf heel de adg p de zolder zitten te kankeren op alles
klacht: mensen die peter R de vries haten maar zelf geen leven hebben
Ook echt ff vol vertrouwen met dat vingertje wijzen zo, wat een koning.quote:
Ben je nou zo dom?quote:Op zondag 17 april 2011 23:00 schreef squatt3r het volgende:
Zijn verontwaardiging rondom de desinteresse van Nederland in moorden in Suriname vind ik wel wat apart, het lijkt te suggereren dat Suriname als volwaardig gezien moet worden.
Zeker! Domme mensen gebruiken doorgaans de woorden 'verontwaardiging' 'suggereren' en 'volwaardig' kortom, je hypothese heb je direct getoetst!quote:
zucht.quote:Op zondag 17 april 2011 21:59 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Dan moeten al die scheepswrakken en vliegtuigen onderhand wel zo opeen gestapeld zijn in dat 3hoekig gebied dat ze boven de zee uitsteken, toch?
Ik zie ze niet.
Wil je aandacht?quote:Op zondag 17 april 2011 23:20 schreef amenth het volgende:
soms vraag ik me wel eens af waarom er nooit een klagt over mij is aan mn hoeveelheid haters te zien :s
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |