je bent gewaarschuwd hoor ! doe het niet!quote:Op zondag 17 april 2011 15:35 schreef leonieke het volgende:
En nu ga ik toch eens kijken wat krabbelplaatjes zijn
quote:Op zondag 17 april 2011 15:35 schreef leonieke het volgende:
En nu ga ik toch eens kijken wat krabbelplaatjes zijn
Zie de TT van het andere SC-topicquote:Op zondag 17 april 2011 15:37 schreef freecell het volgende:
[..]
De vorige bewoners van dit huis waren nogal op zichzelf. onze tuin is volledig dichtgetimmerd
quote:Op zondag 17 april 2011 15:36 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
je bent gewaarschuwd hoor ! doe het niet!
ik krijg braakneigingen van die dingen en ik word er agressief van.
Ah beter of niet beter. De draad zal bij ons inderdaad wegvallen tegen de achtergrond (staat op ongeveer 20m van ons huis), dus dat is heel lekker meegenomen.quote:Op zondag 17 april 2011 15:37 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik begrijp wel waarom je dat hek wilt Leonieke. Wij hebben een net tegen de katten op het balkon van dezelfde kleur en tenzij je er met je neus bovenop staat valt het weg tegen de achtergrond.
Beter dan Nederland schuttingenland
GATVERDEGATVERquote:Op zondag 17 april 2011 15:39 schreef moussy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan hier ook
Het zou natuurlijk ook dit kunnen zijnquote:Op zondag 17 april 2011 15:39 schreef moussy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan hier ook
Ik ben ook blij met m'n schuttingen. Ik kan het goed met m'n buren vinden en ik hoor ze ook wel, maar ik hoef ze niet te zien als ik in de achtertuin zit. Woon ook in de stad, dus allemaal aan elkaar.quote:Op zondag 17 april 2011 15:40 schreef lady-wrb het volgende:
ik begrijp het ook wel, maar doe mij maar een schutting met hier een daar een rekwerk.
dan ben ik maar nederlander, ik ben er trots op
nah daar kan ik nog wel om lachen. ik had zo'n vent als secret valentine gestuurd aan een aantal hierquote:Op zondag 17 april 2011 15:41 schreef leonieke het volgende:
[..]
Het zou natuurlijk ook dit kunnen zijn
[ afbeelding ]
Ja, dat geglitter lijkt me meer iets voor tienermeisjesquote:Op zondag 17 april 2011 15:43 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
nah daar kan ik nog wel om lachen. ik had zo'n vent als secret valentine gestuurd aan een aantal hier
maar dat geglitter![]()
:X
Voor de gevoelige maagjes in de spoilerquote:Op zondag 17 april 2011 15:41 schreef leonieke het volgende:
[..]
Het zou natuurlijk ook dit kunnen zijn
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en ik mag er van kotsen, ben zelf (nog) dik
soms moet je iets achter laten om verder te komen, soms moet je heel veel achter je laten om een ander mens te worden
quote:Op zondag 17 april 2011 15:45 schreef Muks het volgende:
[..]
Voor de gevoelige maagjes in de spoilerOh my, dat kon ik gisterennacht getrokken hebbenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en ik mag er van kotsen, ben zelf (nog) dik![]()
t is een van de redenen dat ik er een aantal van mijn hyves gekegeld heb.quote:Op zondag 17 april 2011 15:44 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ja, dat geglitter lijkt me meer iets voor tienermeisjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |