quote:Op zondag 17 april 2011 02:51 schreef fonsoy het volgende:
[..]
Ik zou niet teveel zeggen als je niet weet hoe mijn avond verlopen is
Koel, welke server?quote:Op zondag 17 april 2011 03:03 schreef Equites het volgende:
Poeh heb me weer flink vermaakt hier op zolder. We hebben de 3e attempt op baas 8 gedaan. 12 wipes tot nu toe, maar we gaan nog ff door tot een uur of 6 dus moet lukken.
Je weet toch wel dat TS die persoon is die hij zelf omschrijft?quote:Op zondag 17 april 2011 03:08 schreef Splutje het volgende:
Voor 3 uur thuis zijn van uitgaanWat een party zal dat geweest zijn
Jaedenar ouwe.quote:
Schuldigquote:Op zondag 17 april 2011 04:25 schreef Bolkesteijn het volgende:
Uitgaan en dan voor 5 uur thuis zijn.
Bavaria-drinker...daar komt dit soort onzin meestal van.quote:Op zondag 17 april 2011 02:49 schreef fonsoy het volgende:
Ik heb lekker gezopen en ik ben nu net thuis. Even informeren hoeveel fokkers er de avond op hun zolderkamer hebben doorgebracht![]()
En je vindt het raar dat je geen vrienden hebt?quote:Op zondag 17 april 2011 04:24 schreef OnCraintDégun het volgende:
Wat een kkmongolen hier. Denken dat het aantal biertjes of de tijd van thuiskomst bepaalt hoe leuk je avond was.
quote:Op zondag 17 april 2011 06:09 schreef Joran-Joran het volgende:
How do you call two Mexicans playing basketball?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ditquote:Op zondag 17 april 2011 11:58 schreef Nietmijneigennaam het volgende:
Voor 3 uur thuis![]()
Echte drinker ben je ook niet want je spelling klopt nog
Waarom ging je zo vroeg weg.quote:Op zondag 17 april 2011 11:43 schreef Pizzalucht het volgende:
Zooo eindelijk thuis, was een leuk feestje!
Furry feestjesquote:Op zondag 17 april 2011 12:01 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Waarom ging je zo vroeg weg.
Wij gaan hier nog even door.
Mensen zonder studie/werk die elke avond uitgaanquote:Op zondag 17 april 2011 12:01 schreef CaptainCookie het volgende:
Mensen die niet doordeweeks uitgaan
fokkers sowiesoquote:Op zondag 17 april 2011 12:06 schreef Raap het volgende:
Kwam een gozer op mn partijtje, bleek ie weleens op fok te zitten
Sowieso klachtwaardig, ik vind het eigenlijk al een klacht dat je nog kunt typen.quote:Op zondag 17 april 2011 11:58 schreef Nietmijneigennaam het volgende:
Voor 3 uur thuis
Echte drinker ben je ook niet want je spelling klopt nog
Onzin. Ik zit hier te trillen van de exorbitant hoge alcoholinname van zowel vrijdag als zaterdag, mijn geest is een en al ruis, maar typen kan ik nog altijd. Ik heb wel eens op FOK gepost na ik weet niet hoeveel liter bier, het sloeg allemaal wel nergens op, maar toch ook nergens typfouten. Hele lappen tekst zonder ook maar 1 foutje..quote:
Ga es leren drinken!quote:Op zondag 17 april 2011 12:10 schreef nozem het volgende:
[..]
Onzin. Ik zit hier te trillen van de exorbitant hoge alcoholinname van zowel vrijdag als zaterdag, mijn geest is een en al ruis, maar typen kan ik nog altijd. Ik heb wel eens op FOK gepost na ik weet niet hoeveel liter bier, het sloeg allemaal wel nergens op, maar toch ook nergens typfouten. Hele lappen tekst zonder ook maar 1 foutje..
Typen is nou echt iets dat altijd lukt, mits je tenminste normaal ook veel tijd achter een toetsenbord doorbrengt, en enig taalgevoel hebt..
Maargoed, deze reactie is veel te serieus voor dit subforum.
Faler, je was gewoon online in Orgrimmarquote:Op zondag 17 april 2011 12:10 schreef nozem het volgende:
[..]
Onzin. Ik zit hier te trillen van de exorbitant hoge alcoholinname van zowel vrijdag als zaterdag, mijn geest is een en al ruis, maar typen kan ik nog altijd. Ik heb wel eens op FOK gepost na ik weet niet hoeveel liter bier, het sloeg allemaal wel nergens op, maar toch ook nergens typfouten. Hele lappen tekst zonder ook maar 1 foutje..
Typen is nou echt iets dat altijd lukt, mits je tenminste normaal ook veel tijd achter een toetsenbord doorbrengt, en enig taalgevoel hebt..
Maargoed, deze reactie is veel te serieus voor dit subforum.
quote:
quote:Op zondag 17 april 2011 12:09 schreef Piethur het volgende:
[..]
Sowieso klachtwaardig, ik vind het eigenlijk al een klacht dat je nog kunt typen.
Typisch gevalletje van het missen van doorzettingsvermogen en drinkkunde.
Nee, dat was mijn dubbelganger op het web.quote:Op zondag 17 april 2011 12:11 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
Faler, je was gewoon online in Orgrimmar
Dat kan ik beter tegen jou zeggen. Mensen die echt kunnen drinken die vallen niet zomaar na een paar biertjes om en kunnen praktisch alles nog. Ook na 10 liter bier.quote:
Hmmm, de geloofwaardigheid van ts daalt.quote:faler, je was gewoon online in Orgrimmar
Baasquote:IK BEN NU PAS THUIS JONGENS BEAT THAT DAT IS PAS KKHARD UITGAAN
Volkomen onjuistquote:Op zondag 17 april 2011 12:13 schreef nozem het volgende:
[..]
Nee, dat was mijn dubbelganger op het web.
Ik nu pas.quote:Op zondag 17 april 2011 12:15 schreef 9611Niels het volgende:
IK BEN NU PAS THUIS JONGENS BEAT THAT DAT IS PAS KKHARD UITGAAN
Baby.quote:Op zondag 17 april 2011 11:45 schreef Parietale_kwab het volgende:
Goedemorgen...
De na-dorst meldt zich en ben lekker de hele dag samen met mn kater...
oquote:
quote:Op zondag 17 april 2011 12:05 schreef Zkills het volgende:
Mensen die graag vertellen over hun uitgaansleven. Joh, dat interesseert ons toch geen hol. Ga maar lekker in een keet staan. Om 22:00 nog niks durven zeggen en dan na een paar biertjes een grote bek opzetten. Lachuuhhh.
Nee, jouw studie boeit ons wou je zeggen?quote:Op zondag 17 april 2011 12:05 schreef Zkills het volgende:
Mensen die graag vertellen over hun uitgaansleven. Joh, dat interesseert ons toch geen hol. Ga maar lekker in een keet staan. Om 22:00 nog niks durven zeggen en dan na een paar biertjes een grote bek opzetten. Lachuuhhh.
Klopt in dit pauperdorp gaan ze tussen 2 en 3 dichtquote:Op zondag 17 april 2011 12:21 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
TS zit stoer te doen terwijl ie al om half 3 of zo weg ging. Homooo!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |