nog zo lang? pfff....quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:09 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nog zeker een week en voordat alles weer UP is nog 2 weken.
Nog minstens een jaar en Xbox overkomt hetzelfde, kunnen we jou lekker flamenquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:09 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nog zeker een week en voordat alles weer UP is nog 2 weken.
Ik flame niet! Ik leef met jullie mee! En ik speel nauwelijks online dus het zou me niet eens zo veel uitmakenquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:12 schreef laucas het volgende:
[..]
Nog minstens een jaar en Xbox overkomt hetzelfde, kunnen we jou lekker flamen
Klopt en toen ging die (zoals gezegd) op slotquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:13 schreef kaching02 het volgende:
ik zie dat ze off-topic gingen doen in psn topic
dus nu gaan we hier maar in postenquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:17 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik flame niet! Ik leef met jullie mee! En ik speel nauwelijks online dus het zou me niet eens zo veel uitmaken![]()
Op de store na
[..]
Klopt en toen ging die (zoals gezegd) op slot
Klopt, dus doe het hier ook niet. Slowchat is een deurtje verder.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:13 schreef kaching02 het volgende:
ik zie dat ze off-topic gingen doen in psn topic
[GAM SC #1] Zonder cheatende Nebo!quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:20 schreef Pheno het volgende:
[..]
Klopt, dus doe het hier ook niet. Slowchat is een deurtje verder.
zal het niet doen hoorquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:20 schreef Pheno het volgende:
[..]
Klopt, dus doe het hier ook niet. Slowchat is een deurtje verder.
hahahquote:
Zonder PSN doet 'ie het wel gewoon hoor.quote:
Ja dat weet ik, maar daar raak ik ook steeds sneller op uitgekeken. En zoveel game ik nu ook niet meer eigenlijk. Neem dan al die rommel er om heen, zoals dat Sony heel wat uitleest van je PS3 en nu dan deze hack blamage en berichtgeving.. nah, ik heb het wel gehad met dat ding en SCE. Mijn PC doet het ook prima, vang ik liever nog wat voor dat stoffige en steeds minder interessant wordend Sony ding.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:56 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Zonder PSN doet 'ie het wel gewoon hoor.
Kun je nog wel eens spijt van krijgen, komt een boel moois uit dit jaar.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:08 schreef Auti het volgende:
[..]
Ja dat weet ik, maar daar raak ik ook steeds sneller op uitgekeken. En zoveel game ik nu ook niet meer eigenlijk. Neem dan al die rommel er om heen, zoals dat Sony heel wat uitleest van je PS3 en nu dan deze hack blamage en berichtgeving.. nah, ik heb het wel gehad met dat ding en SCE. Mijn PC doet het ook prima, vang ik liever nog wat voor dat stoffige en steeds minder interessant wordend Sony ding.
Ik zou niet weten wat voor moois.. Echt helemaal niets waar ik om zit te springen of waarvan je zou zeggen daar MOET ik een PS3 voor hebben. Dat had ik eerst nog wel met GT5 maar die kan ik makkelijk missen als ik eerlijk moet zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:10 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Kun je nog wel eens spijt van krijgen, komt een boel moois uit dit jaar.
Wat lezen ze dan uit je PS3? Alleen wat je zelf invoert hoorquote:Op donderdag 5 mei 2011 23:08 schreef Auti het volgende:
[..]
Ja dat weet ik, maar daar raak ik ook steeds sneller op uitgekeken. En zoveel game ik nu ook niet meer eigenlijk. Neem dan al die rommel er om heen, zoals dat Sony heel wat uitleest van je PS3 en nu dan deze hack blamage en berichtgeving.. nah, ik heb het wel gehad met dat ding en SCE. Mijn PC doet het ook prima, vang ik liever nog wat voor dat stoffige en steeds minder interessant wordend Sony ding.
i know, mijn nederlands is heel slecht.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:10 schreef FinalD87 het volgende:
[..]
Wat is online? De PSN-moet? Een indruk van het PSN?
Ik snap er niks van
Neuh, uit de hack is gebleken dat er heel wat meer naar de servers van Sony wordt gestuurd.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:16 schreef Pheno het volgende:
[..]
Wat lezen ze dan uit je PS3? Alleen wat je zelf invoert hoor
Zoals?quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:22 schreef Auti het volgende:
[..]
Neuh, uit de hack is gebleken dat er heel wat meer naar de servers van Sony wordt gestuurd.
tv modelquote:Op donderdag 5 mei 2011 23:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Zoals?
Ik kan niet wachten op L.A. Noire, Agent, Uncharted 3, Battlefield 3, Max Payne 3, Hitman..
Boel vette games en Agent + Uncharted PS3 only.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |