breng jij ze aan?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:35 schreef zoalshetis het volgende:
misschien kunnen ze in het vervolg wat druk zetten op de ware identiteit. misschien met eikelklemmen.
werk jij bij parkeerbeheer?quote:
Ja hallo, dan worden ze allemaal naar AUstralië gestuurdquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:35 schreef zoalshetis het volgende:
misschien kunnen ze in het vervolg wat druk zetten op de ware identiteit. misschien met eikelklemmen.
Zou je denken. Maar het is zoals Marrije al zei: ze komen binnen zonder papieren, bedenken een naam, vragen asiel aan en dan mogen ze in Nederland gaan uitzoeken of iemand zonder papieren en zonder dat we weten waar iemand vandaan komt recht heeft op een verblijfsvergunning.quote:
En na zijn straf krijgt hij een mooie woning op een A-locatie in Amsterdamquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:55 schreef spuitje het volgende:
[..]
Zou je denken. Maar het is zoals Marrije al zei: ze komen binnen zonder papieren, bedenken een naam, vragen asiel aan en dan mogen ze in Nederland gaan uitzoeken of iemand zonder papieren en zonder dat we weten waar iemand vandaan komt recht heeft op een verblijfsvergunning.
En vastzetten kan niet, want dat is zielig. Want die persoon heeft immers niets misdaan?
Nou ja, deze dus nu wel dus hij mag voorlopig blijven.
In de A-vleugel bedoel jequote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En na zijn straf krijgt hij een mooie woning op een A-locatie in Amsterdam
dus moet je veel strenger gaan controleren, mensen zonder papieren niet los laten lopen (ik mag het immers ook niet zonder ID) en geen procedure starten otdat identiteit vast staat.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:55 schreef spuitje het volgende:
[..]
Zou je denken. Maar het is zoals Marrije al zei: ze komen binnen zonder papieren, bedenken een naam, vragen asiel aan en dan mogen ze in Nederland gaan uitzoeken of iemand zonder papieren en zonder dat we weten waar iemand vandaan komt recht heeft op een verblijfsvergunning.
En vastzetten kan niet, want dat is zielig. Want die persoon heeft immers niets misdaan?
Nou ja, deze dus nu wel dus hij mag voorlopig blijven.
Nee joh dit is Nederland, asielzoeker is zielig, afgewezen is zielig, dus taakstraf en mooie woning.quote:
Mensen die geen papieren hebben laten zich niet zo makkelijk controleren, die doen doorgaans hun best om uit handen van controle te blijven. En als je alle mensen zonder papieren moet vastzetten dan kun je beginnen met bijbouwen. En het is niet zo eenvoudig iemand terug te sturen als je niet weet hoe hij het land is binnengekomen. Met valse papieren stapt iemand op het vliegtuig naar Duitsland, spoelt daar zijn valse papieren door de wc en stapt op de trein naar Nederland. In Enschede gaat ie een ommetje maken, om maar wat te zeggen. Daar slaapt ie onder een brug, dag erna gaat ie naar Amsterdam en valt daar in handen van een agent die dan ad random naar zijn papieren vraagt, heeft ie niet. Hoe kan men dan bepalen wat land van herkomst is? En jouw voorstel om mensen zonder id geen procedure te laten starten, klinkt leuk, maar wat te doen met de mensen die echt geen id meer hebben omdat ze ternauwernood zijn ontsnapt aan een razzia? De mensen die dus echt recht hebben op politiek asiel bedoel ik.quote:Op vrijdag 15 april 2011 18:27 schreef macca728 het volgende:
[..]
dus moet je veel strenger gaan controleren, mensen zonder papieren niet los laten lopen (ik mag het immers ook niet zonder ID) en geen procedure starten otdat identiteit vast staat.
Dat kan je binnen 4 weken doen, indien geen identiteit terugsturen waar hij vandaam komt.
Iemand komt altijd ergens vandaan, met boot, vliegtuig of trein.
Dat is onmogelijk, weet ik ook wel met onze linkse huilies, maar je ziet wat er van komt.
Meneer zal geen eerlijke asielzoeker zijn.
dat moeten experts maar bepalen. Het is wel zo dat de goede onder de kwaden moeten lijden maar anders moet je iedereen zonder ID maar binnenlaten ?quote:Op vrijdag 15 april 2011 18:59 schreef Marrije het volgende:
[..]
Mensen die geen papieren hebben laten zich niet zo makkelijk controleren, die doen doorgaans hun best om uit handen van controle te blijven. En als je alle mensen zonder papieren moet vastzetten dan kun je beginnen met bijbouwen. En het is niet zo eenvoudig iemand terug te sturen als je niet weet hoe hij het land is binnengekomen. Met valse papieren stapt iemand op het vliegtuig naar Duitsland, spoelt daar zijn valse papieren door de wc en stapt op de trein naar Nederland. In Enschede gaat ie een ommetje maken, om maar wat te zeggen. Daar slaapt ie onder een brug, dag erna gaat ie naar Amsterdam en valt daar in handen van een agent die dan ad random naar zijn papieren vraagt, heeft ie niet. Hoe kan men dan bepalen wat land van herkomst is? En jouw voorstel om mensen zonder id geen procedure te laten starten, klinkt leuk, maar wat te doen met de mensen die echt geen id meer hebben omdat ze ternauwernood zijn ontsnapt aan een razzia? De mensen die dus echt recht hebben op politiek asiel bedoel ik.
je zegt het goedquote:Op vrijdag 15 april 2011 19:24 schreef Marrije het volgende:
Ik zeg niet dat je iedereen zonder id moet binnenlaten, maar dat is de praktijk. Niet iedereen komt ons land via onze douane binnen. Daar kun je weinig aan doen, tenzij je de landsgrenzen weer wilt instellen.
lijkt me een goed plan, daar kunnen ze zitten tot ze het land uitgezet kunnen worden. Lost niet alles op maar dat kan ook niet.quote:Op vrijdag 15 april 2011 19:31 schreef Marrije het volgende:
Ik zou persoonlijk graag een regel zien dat uitgeprocedeerden op een soort van gesloten asielzoekerscentrum terecht zouden komen. Maar dan ben je er natuurlijk ook nog niet, maar dan beperk je wel het gevaar voor de samenleving. Maar goed, dan wordt het ook flink bijbouwen.
3x 'maar' in 3 zinnen. beperk je eens tot logisch nadenken en zorg ervoor dat dit soort kansloze knakkers sowieso nederland niet inkomen. hup raus met dit soort onbekende kkflikkers die onze vrouwen versieren en vermoorden of via hen asiel krijgen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 19:31 schreef Marrije het volgende:
Ik zou persoonlijk graag een regel zien dat uitgeprocedeerden op een soort van gesloten asielzoekerscentrum terecht zouden komen. Maar dan ben je er natuurlijk ook nog niet, maar dan beperk je wel het gevaar voor de samenleving. Maar goed, dan wordt het ook flink bijbouwen.
Wil jij lieve, leuke, sociale, vriendelijke, deskundige, hardwerkende en vooral domme Nederlandse vrouwen het recht ontzeggen om met gestoorde criminelen een spannend leven te leiden?quote:Op vrijdag 15 april 2011 20:56 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
3x 'maar' in 3 zinnen. beperk je eens tot logisch nadenken en zorg ervoor dat dit soort kansloze knakkers sowieso nederland niet inkomen. hup raus met dit soort onbekende kkflikkers die onze vrouwen versieren en vermoorden of via hen asiel krijgen..
we zijn een naïef kutvolkje.
lol. ja! dat wil ik.quote:Op vrijdag 15 april 2011 21:01 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Wil jij lieve, leuke, sociale, vriendelijke, deskundige, hardwerkende en vooral domme Nederlandse vrouwen het recht ontzeggen om met gestoorde criminelen een spannend leven te leiden?
Afgaande op het aantal uitgeprocedeerde asielzoekers in de afgelopen jaren wordt dat nogal bijbouwen idd. Als in: niet bij te benen qua bouwen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 19:31 schreef Marrije het volgende:
Ik zou persoonlijk graag een regel zien dat uitgeprocedeerden op een soort van gesloten asielzoekerscentrum terecht zouden komen. Maar dan ben je er natuurlijk ook nog niet, maar dan beperk je wel het gevaar voor de samenleving. Maar goed, dan wordt het ook flink bijbouwen.
dat heeft er álles mee te maken. en ook met de vele linkse kutadvocaten en linkse juridische kutregelingen die nu nog hun bankrekening spekken met de mogelijkheden die nederland biedt. het moet snel eens afgelopen zijn met al die geldverslindende en erg domme excessen. waardoor wij telkens weer mensen binnenhouden die allang zouden moeten opgerot zijn.quote:Op vrijdag 15 april 2011 21:16 schreef Mwanatabu het volgende:
Oh ja, en dit alles heeft niet echt iets te maken met dit stuk liegend tuig dat iemand doodsloeg met een brandblusser en vervolgens een agent doodschoot. Tuig is tuig, ook al weet je de afkomst niet.
quote:Op donderdag 14 april 2011 14:09 schreef Stefan het volgende:
Waarom zijn politiewagens niet voorzien van kogelvrij glas?
[ afbeelding ]
Waar haal je het in godsnaam vandaan dat al die lui links zijn?quote:Op vrijdag 15 april 2011 21:20 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat heeft er álles mee te maken. en ook met de vele linkse kutadvocaten en linkse juridische kutregelingen die nu nog hun bankrekening spekken met de mogelijkheden die nederland biedt. het moet snel eens afgelopen zijn met al die geldverslindende en erg domme excessen. waardoor wij telkens weer mensen binnenhouden die allang zouden moeten opgerot zijn.
Een illegaal heeft niet eens stemrechtquote:Op vrijdag 15 april 2011 21:23 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Waar haal je het in godsnaam vandaan dat al die lui links zijn?
Zo vaak hebben we geen PvdA-ministers gehad op justitie.
Dus zeg eens eerlijk, ben je niet een beetje beinvloed door kletsnekken?
je vergeet de walgelijke linkse greep van de oppositie. en je doet net of cda, pvv, d'66 en vvd rechts is.quote:Op vrijdag 15 april 2011 21:35 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Een illegaal heeft niet eens stemrecht
Nederland is sinds de 1e (!) Wereldoorlog steeds 8 jaar door rechts en 4 jaar door midden geregeerd. Er is nog nooit een linkse regering geweest.
we hebben 8 jaar Paars gehad hoor en daar was dit het wisselgeld van de VVD voor.quote:Op vrijdag 15 april 2011 21:35 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Een illegaal heeft niet eens stemrecht
Nederland is sinds de 1e (!) Wereldoorlog steeds 8 jaar door rechts en 4 jaar door midden geregeerd. Er is nog nooit een linkse regering geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |