Het is en blijft de moeder van mijn kinderen. Misschien zit mijn ideaal beeld (een gezin hebben) wel mij totaal in de weg. Stockholm syndroom... misschien wel jaquote:Op zondag 17 april 2011 15:52 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Maar als je vrouwen heel erg met je ex aan het vergelijken bent, heb je ze dan wel een eerlijke kans gegeven? Misschien heb je "de ware" al een paar keer laten schieten omdat je nog té veel met je hoofd bij je ex bent.
Het klinkt een beetje als Stockholm syndroom, je hebt erg veel sympathie voor iemand die jou iets verschrikkelijks heeft aangedaan. Je hoeft zo iemand niet te gaan haten, maar als er 14 rechtszaken voor nodig zijn om je kroost te mogen zien dan denk ik niet dat zij "de ware" voor je is. Kinderen hebben altijd het ideaalbeeld voor ogen dat papa en mama weer samen komen. Zij zijn dan ook nog jong en kennen niet alle ins en outs.
Ik hoop voor je dat je wel een leuke vrouw tegen gaat komen bij wie je je oprecht prettig voelt. Na wat jij hebt meegemaakt heb je voldoende veerkracht, je moet het gewoon een echte kans geven. Voor een andere vrouw gaan betekent inderdaad dat je de deur voor je ex dicht gaat gooien, maar ik weet zeker dat je er uiteindelijk gelukkiger van gaat worden.
Ooooooooooooohhhhm, haal diep adem en laat gaan, laat gaan, jank, gil, gooi alles eruit en neem dan een borrel, morgen weer een nieuwe dag, nieuwe kansen. Heb vannacht ook uit pure frustatie iets heel achterlijks gedaan, past totaal niet bij me, maar blijkbaar gaat een mensen rare dingen als je hormonen op tilt zijn. Gelukkig zijn er dan mensen die je even weer met beide benen op de grond zetten. Dus kop op, huil effe lekker uit en dan weer verder. Sterkte.quote:Op zondag 17 april 2011 18:40 schreef Pinguino81 het volgende:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHH
ik ben gvd bijna 30 jaar en nog laat ik me als een kind bespelen door der!!! een week lang heb ik der niet gehoord en ja hoor gister zocht ze weer contact. En waar zit ik nu?? weer hetzelfde. weer zij die het niet weet en moet nadenken. weer zij die eerst zeg ik kom vanavond langs en nu weer niet vanwege kutsmoesjes? weer zij die amper reageert en moe word van me. gvd waarom? waarom waarom ben ik zo n sukkel en trap ik er telkens in? weer die (wan)hoop. waarom moeten mensen zo n klote spelletje spelen? had me gewoon met rust gelaten als je me toch niet moet. Ze maakt me gewoon kapot zo
'harde gozer, onzeker, lekker interessant', blijf aub jezelf, want op lange termijn is dat het enige dat werkt, jezelf blijven. En wat is er trouwens mis met iemand die onzeker is, je hebt verdriet om om iets wat je ooit blij heeft gemaakt, dus is onzekerheid in dat geval helemaal niet erg.quote:Op zondag 17 april 2011 19:32 schreef Pinguino81 het volgende:
ik baal gewoon van mijzelf. was altijd een harde gozer en kom nu zo fucking onzeker over bij haar. lekker interessant voor haar is dat absoluut niet
Je zou ook kunnen zeggen:quote:Op zondag 17 april 2011 18:40 schreef Pinguino81 het volgende:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHH
ik ben gvd bijna 30 jaar en nog laat ik me als een kind bespelen door der!!! een week lang heb ik der niet gehoord en ja hoor gister zocht ze weer contact. En waar zit ik nu?? weer hetzelfde. weer zij die het niet weet en moet nadenken.
zit wel wat in, de verleiding om steeds te kijken is zo groot, maar brengt je ook steeds verder in verwarring. Als je eenmaal besloten hebt om alles weg te doen, lucht dat zeker op, weet het is moeilijk, maar werkt wel echt! Heb ik vannacht gedaan, echt alles gewist!quote:Op zondag 17 april 2011 20:51 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen zeggen:
"Meld je maar wanneer je het wel weet. Laat me verder met rust."
Maar ondanks je gejammer vind je de aandacht van haar kant stiekem nog wel leuk.
Zulke frustraties zijn heel simpel op te lossen: sms sturen, nummer verwijderen, haar op elke social networksite blokkeren/verwijderen, van MSN gooien... Waarom doe je dat niet? Zal zeker opluchten. Uit het oog, uit het hart.
Goofy, ik heb echt een schop onder mijn reet nodig. Ik krijg het idee om mijn ex te smsen of hij het nou eens wil proberen/drankje gaan drinken maar niet uit mijn hoofd. Ik weet dat het rationeel een slecht plan is, emotioneel nog niet. Zou je zo vriendelijk willen zijn me een flinke buttkicking willen geven waarom ik hem niet eens terug zou moeten willen?quote:Op zondag 17 april 2011 20:55 schreef goofy_goober het volgende:
Mijn liefdesverdriet is al driekwart jaar weg.
quote:Op zondag 17 april 2011 20:57 schreef missconfessions het volgende:
good for you, nou die van ons nog !
Sorry, ik doe geen requests.quote:Op zondag 17 april 2011 21:20 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Goofy, ik heb echt een schop onder mijn reet nodig. Ik krijg het idee om mijn ex te smsen of hij het nou eens wil proberen/drankje gaan drinken maar niet uit mijn hoofd. Ik weet dat het rationeel een slecht plan is, emotioneel nog niet. Zou je zo vriendelijk willen zijn me een flinke buttkicking willen geven waarom ik hem niet eens terug zou moeten willen?Daar ben je zo goed in
Je bent een vrouw, keuze zatquote:Op zondag 17 april 2011 21:58 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
![]()
Dan moet ik er zelf maar over heen komen..
Nee volgens mij betekend het gewoon loslaten, dus juist niet meer terugwillenquote:Op maandag 18 april 2011 09:07 schreef ohwyeah het volgende:
Bedoelen jullie met loslaten terugwillen ?
Ik kan namelijk niet voorstellen dat ik iemand terug zou willen die mij niet meer wil, wat heb je er dan in hemelsnaam aan ?!
Denken... of zeker weten ?quote:Op maandag 18 april 2011 09:16 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Nee volgens mij betekend het gewoon loslaten, dus juist niet meer terugwillen
Ik denk.... Dat ik heb losgelaten :d
Haha ja zeker weten doe je het nooit he.. Alleen ik voel me "vrij" van hem.. Weet niet hoe ik het anders kan omschrijven..quote:Op maandag 18 april 2011 10:46 schreef Octagon het volgende:
[..]
Denken... of zeker weten ?
Bedenk me ineens : hoe kun je er zeker van zijn dat je losgelaten hebt ?
Ik vroeg het me af omdat ik bij een ex gemerkt heb dat een 'actie' (of het gebrek aan een 'actie') mij toch nog aan het denken brengt. Ook al voel ik me voor de rest vrij van haar...quote:Op maandag 18 april 2011 10:52 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Haha ja zeker weten doe je het nooit he.. Alleen ik voel me "vrij" van hem.. Weet niet hoe ik het anders kan omschrijven..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |