Het is en blijft de moeder van mijn kinderen. Misschien zit mijn ideaal beeld (een gezin hebben) wel mij totaal in de weg. Stockholm syndroom... misschien wel jaquote:Op zondag 17 april 2011 15:52 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Maar als je vrouwen heel erg met je ex aan het vergelijken bent, heb je ze dan wel een eerlijke kans gegeven? Misschien heb je "de ware" al een paar keer laten schieten omdat je nog té veel met je hoofd bij je ex bent.
Het klinkt een beetje als Stockholm syndroom, je hebt erg veel sympathie voor iemand die jou iets verschrikkelijks heeft aangedaan. Je hoeft zo iemand niet te gaan haten, maar als er 14 rechtszaken voor nodig zijn om je kroost te mogen zien dan denk ik niet dat zij "de ware" voor je is. Kinderen hebben altijd het ideaalbeeld voor ogen dat papa en mama weer samen komen. Zij zijn dan ook nog jong en kennen niet alle ins en outs.
Ik hoop voor je dat je wel een leuke vrouw tegen gaat komen bij wie je je oprecht prettig voelt. Na wat jij hebt meegemaakt heb je voldoende veerkracht, je moet het gewoon een echte kans geven. Voor een andere vrouw gaan betekent inderdaad dat je de deur voor je ex dicht gaat gooien, maar ik weet zeker dat je er uiteindelijk gelukkiger van gaat worden.
Ooooooooooooohhhhm, haal diep adem en laat gaan, laat gaan, jank, gil, gooi alles eruit en neem dan een borrel, morgen weer een nieuwe dag, nieuwe kansen. Heb vannacht ook uit pure frustatie iets heel achterlijks gedaan, past totaal niet bij me, maar blijkbaar gaat een mensen rare dingen als je hormonen op tilt zijn. Gelukkig zijn er dan mensen die je even weer met beide benen op de grond zetten. Dus kop op, huil effe lekker uit en dan weer verder. Sterkte.quote:Op zondag 17 april 2011 18:40 schreef Pinguino81 het volgende:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHH
ik ben gvd bijna 30 jaar en nog laat ik me als een kind bespelen door der!!! een week lang heb ik der niet gehoord en ja hoor gister zocht ze weer contact. En waar zit ik nu?? weer hetzelfde. weer zij die het niet weet en moet nadenken. weer zij die eerst zeg ik kom vanavond langs en nu weer niet vanwege kutsmoesjes? weer zij die amper reageert en moe word van me. gvd waarom? waarom waarom ben ik zo n sukkel en trap ik er telkens in? weer die (wan)hoop. waarom moeten mensen zo n klote spelletje spelen? had me gewoon met rust gelaten als je me toch niet moet. Ze maakt me gewoon kapot zo
'harde gozer, onzeker, lekker interessant', blijf aub jezelf, want op lange termijn is dat het enige dat werkt, jezelf blijven. En wat is er trouwens mis met iemand die onzeker is, je hebt verdriet om om iets wat je ooit blij heeft gemaakt, dus is onzekerheid in dat geval helemaal niet erg.quote:Op zondag 17 april 2011 19:32 schreef Pinguino81 het volgende:
ik baal gewoon van mijzelf. was altijd een harde gozer en kom nu zo fucking onzeker over bij haar. lekker interessant voor haar is dat absoluut niet
Je zou ook kunnen zeggen:quote:Op zondag 17 april 2011 18:40 schreef Pinguino81 het volgende:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHH
ik ben gvd bijna 30 jaar en nog laat ik me als een kind bespelen door der!!! een week lang heb ik der niet gehoord en ja hoor gister zocht ze weer contact. En waar zit ik nu?? weer hetzelfde. weer zij die het niet weet en moet nadenken.
zit wel wat in, de verleiding om steeds te kijken is zo groot, maar brengt je ook steeds verder in verwarring. Als je eenmaal besloten hebt om alles weg te doen, lucht dat zeker op, weet het is moeilijk, maar werkt wel echt! Heb ik vannacht gedaan, echt alles gewist!quote:Op zondag 17 april 2011 20:51 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen zeggen:
"Meld je maar wanneer je het wel weet. Laat me verder met rust."
Maar ondanks je gejammer vind je de aandacht van haar kant stiekem nog wel leuk.
Zulke frustraties zijn heel simpel op te lossen: sms sturen, nummer verwijderen, haar op elke social networksite blokkeren/verwijderen, van MSN gooien... Waarom doe je dat niet? Zal zeker opluchten. Uit het oog, uit het hart.
Goofy, ik heb echt een schop onder mijn reet nodig. Ik krijg het idee om mijn ex te smsen of hij het nou eens wil proberen/drankje gaan drinken maar niet uit mijn hoofd. Ik weet dat het rationeel een slecht plan is, emotioneel nog niet. Zou je zo vriendelijk willen zijn me een flinke buttkicking willen geven waarom ik hem niet eens terug zou moeten willen?quote:Op zondag 17 april 2011 20:55 schreef goofy_goober het volgende:
Mijn liefdesverdriet is al driekwart jaar weg.
quote:Op zondag 17 april 2011 20:57 schreef missconfessions het volgende:
good for you, nou die van ons nog !
Sorry, ik doe geen requests.quote:Op zondag 17 april 2011 21:20 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Goofy, ik heb echt een schop onder mijn reet nodig. Ik krijg het idee om mijn ex te smsen of hij het nou eens wil proberen/drankje gaan drinken maar niet uit mijn hoofd. Ik weet dat het rationeel een slecht plan is, emotioneel nog niet. Zou je zo vriendelijk willen zijn me een flinke buttkicking willen geven waarom ik hem niet eens terug zou moeten willen?Daar ben je zo goed in
Je bent een vrouw, keuze zatquote:Op zondag 17 april 2011 21:58 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
![]()
Dan moet ik er zelf maar over heen komen..
Nee volgens mij betekend het gewoon loslaten, dus juist niet meer terugwillenquote:Op maandag 18 april 2011 09:07 schreef ohwyeah het volgende:
Bedoelen jullie met loslaten terugwillen ?
Ik kan namelijk niet voorstellen dat ik iemand terug zou willen die mij niet meer wil, wat heb je er dan in hemelsnaam aan ?!
Denken... of zeker weten ?quote:Op maandag 18 april 2011 09:16 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Nee volgens mij betekend het gewoon loslaten, dus juist niet meer terugwillen
Ik denk.... Dat ik heb losgelaten :d
Haha ja zeker weten doe je het nooit he.. Alleen ik voel me "vrij" van hem.. Weet niet hoe ik het anders kan omschrijven..quote:Op maandag 18 april 2011 10:46 schreef Octagon het volgende:
[..]
Denken... of zeker weten ?
Bedenk me ineens : hoe kun je er zeker van zijn dat je losgelaten hebt ?
Ik vroeg het me af omdat ik bij een ex gemerkt heb dat een 'actie' (of het gebrek aan een 'actie') mij toch nog aan het denken brengt. Ook al voel ik me voor de rest vrij van haar...quote:Op maandag 18 april 2011 10:52 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Haha ja zeker weten doe je het nooit he.. Alleen ik voel me "vrij" van hem.. Weet niet hoe ik het anders kan omschrijven..
Wat voor berichtje was het?quote:Op maandag 18 april 2011 13:33 schreef Mc.Chicken het volgende:
Even een vraagje..
Ik hoef mijn ex niet meer terug. Ik hoef haar niet per se meer te spreken of te zien..
maar gister kreeg ik een berichtje van haar en ik kreeg een raar gevoel in mijn maag en mijn benen voelde zo zwaar als lood. Echt bizar.
Hoe kan dit?
Ik ben er bijna overheen..
Octagon, Joycie, Wandering.... allemaal oude garde ineensquote:Op maandag 18 april 2011 11:33 schreef Octagon het volgende:
[..]
Ik vroeg het me af omdat ik bij een ex gemerkt heb dat een 'actie' (of het gebrek aan een 'actie') mij toch nog aan het denken brengt. Ook al voel ik me voor de rest vrij van haar...
.. best wel persoonlijk. Met als achterliggende gedachte dat ze iets van me wilt.quote:
op zich niet gek dat je dat gevoel in je maag en benen krijgt, ik denk dat je het ergens wel wil maar je hoofd beter weet. ik had dit ook heel erg met mijn ex, uiteindelijk heb ik ervoor gekozen om alles van haar compleet te negeren. echte vrienden weten dat je ex overdrijft en jou uit de tent probeert te lokken, de rest is geen echte vriend.quote:Op maandag 18 april 2011 15:54 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
.. best wel persoonlijk. Met als achterliggende gedachte dat ze iets van me wilt.
Dat ene.. ik had alleen gewoon even niets van haar verwacht.
We houden ons met z'n allen op in de coulissen : Dquote:Op maandag 18 april 2011 15:03 schreef ennudan het volgende:
[..]
Octagon, Joycie, Wandering.... allemaal oude garde ineens
En dat vrije gevoel herken ik wel (soms wat meer als anders hoor)
Zaterdag met een ander meisje gezoend.. vrijdag een date met weer iemand anders.quote:Op maandag 18 april 2011 16:03 schreef ramakandra het volgende:
[..]
op zich niet gek dat je dat gevoel in je maag en benen krijgt, ik denk dat je het ergens wel wil maar je hoofd beter weet. ik had dit ook heel erg met mijn ex, uiteindelijk heb ik ervoor gekozen om alles van haar compleet te negeren. echte vrienden weten dat je ex overdrijft en jou uit de tent probeert te lokken, de rest is geen echte vriend.
oftewel; je bent er bijna maar nog niet helemaal! wat ze zeggen is iig waar; uit het oog is uit het hart. je bent hopelijk ook al met andere meiden in de weer (als je dat al niet was voor je ex)?
Inderdaad!quote:Op maandag 18 april 2011 16:16 schreef Octagon het volgende:
[..]
We houden ons met z'n allen op in de coulissen : D
Bekend hoor... ik had dat vorige week toen m'n ex me vanuit het niets ineens aansprak op MSN. Wist even niet wat ik ervan moest verwachten, en om eerlijk te zijn vind ik het nu nog steeds een beetje raar. Het heeft me vorige week even bezig gehouden, maar ook niet meer dan dat.quote:Op maandag 18 april 2011 13:33 schreef Mc.Chicken het volgende:
Even een vraagje..
Ik hoef mijn ex niet meer terug. Ik hoef haar niet per se meer te spreken of te zien..
maar gister kreeg ik een berichtje van haar en ik kreeg een raar gevoel in mijn maag en mijn benen voelde zo zwaar als lood. Echt bizar.
Hoe kan dit?
Ik ben er bijna overheen..
Goed om te lezen dat het zo goed met je gaat Mr.Myst !quote:
JiggyJ?quote:Op maandag 18 april 2011 18:27 schreef Octagon het volgende:
[..]
Goed om te lezen dat het zo goed met je gaat Mr.Myst !
Nu Neo nog - en dan heeft iedereen , van wat ennudan "de oude garde" noemt, z'n acte de présence gegeven
(nu hoop ik dat ik niemand schandelijk over het hoofd zie)
Niet uit de tijd dat er hier een ochtendploeg (met koffie én koekjes!) en een nachtploeg huisdequote:Op maandag 18 april 2011 18:32 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
JiggyJ?
Die worstelt ook nog steeds..
of is dat geen oude garde?
Oh those are the days...quote:Op maandag 18 april 2011 20:06 schreef Octagon het volgende:
[..]
Niet uit de tijd dat er hier een ochtendploeg (met koffie én koekjes!) en een nachtploeg huisde
Ik denk dat JiggyJ hier is gekomen op het moment dat ik eventjes 'genoeg' had van dit draadje... want dat lijkt me ook een constante te zijn : op een gegeven moment krijg je het gevoel eventjes genoeg letters/woorden getypt te hebben, en aan laat je het hier (eventjes) schieten.
Zo ben ik ook over mijn vorige relatie heen gekomen, alleen was daar geen langdurige uitwisseling van brieven of e-mails voor nodig. Ik schreef haar een brief, na 3 weken kreeg ik er eentje terug. Vol ongeloof de brief gelezen en begonnen aan het antwoord, halverwege van mijn 2e brief was ik er ineens over heen. Ik heb haar wel een antwoord gegeven, al deed ik er erg lang over. Daarna elkaar nog een half jaar niet gezien of gesproken en nu gaan we weer vriendschappelijk met elkaar om.quote:Op maandag 18 april 2011 17:39 schreef H6-4ever het volgende:
Fijn om te lezen Mr.myst, echt top !! Ikzelf worstel nog een beetje met het inmiddels bijna weekelijks mail momentje met mijn ex....merk aanmijzelf dat ik er tegenop begin te zien om te lezen/antwoorden van die mails terwijl ik er toen der tijd zelf mee ben begonnen omdat ik er behoefte aan had...nu is dat ook helemaal over, dus toch wel vooruit gang! Alleen nu nog een goeie manier bedenken om daar mee te kappen, out of the blue zeggen dat ik geen contact meer wil vindt ik mischien wel te moeilijk ofzo? Omdat ik er zelf mee ben begonnen....
Nee hoor, ik heb ook nooit weer wat gehoord. Dat maakt niet dat je relatie minder was.. gewoon anders. Ligt ook aan de persoon natuurlijk. Mijn ex heeft geen contact met enkele van zijn exen. Met eentje in particular wilde hij helemaal niks meer, probably omdat hij zo was gekwetst. Voorbeeldje, zij smste hoe het met hem ging waarop hij antwoordde geen contact te willen. Ik smste laatst hetzelfde maar kreeg een normaal antwoord terug.quote:Op maandag 18 april 2011 21:19 schreef JiggyJ het volgende:
Ik ben half oude garde
Vergeleken met jullie zit ik hier minder lang, maar ik lees echt al heel lang mee, al vanaf toen het uitging, bijna een jaar geleden...
Pas 2 maandjes geleden ofzo besloten een account aan te maken, dus de koffie met koekjes - periode heb ik vanaf de zijlijn wel meegemaakt...
Mr Myst : klinkt echt top! Toen ik je berichtjes een paar maanden geleden las dacht ik echt allejezus, die zit echt behoorlijk in de knoop volgens mij...
Te lezen aan de lange posts en de frequentie waarmee je postte dacht ik echt: Zo die gaan we nog lang in dit topic tegen blijven komen volgens mij, het leek maar niet op te schieten!
Maar het lijkt echt alsof je in heel korte tijd een enorme sprint hebt gemaakt, blij voor je!
Ik kan wel een beetje jaloers worden van enkelen onder jullie ( Mr. Myst, McChicken bijvoorbeeld ) die dan opeens weer iets van hun ex horen ( Of iig : Kamp ex, bijvoorbeeld ouders), of bij wie hun ex opeens misschien toch weer iets wil...
Enerzijds is dat mijn voordeel natuurlijk, dat ze de deur meteen goed hard achter zich dichtgeknald heeft, dan kun je ook makkelijker doorgaan met verwerken, maar ik denk ook wel eens : Wat hadden jullie / jullie relaties wel, wat ik of mijn relatie niet had?
Het maakt me een beetje onzeker..
Volgens mij ben ik de enige in dit topic wiens ex echt duidelijk heeft gezegd nooit meer iets te willen, en bij wie na het zinnetje '' het is uit'' ook nooit meer enige sprake van iets is geweest, al was het maar 1 % kans...
Oh, wij praten ook niet meer. Ik zou niet eens weten hoe dat zou gaan. Hij was er gewoon klaar mee, ons laatste gesprek was behoorlijk vijandig. Ik zie het gewoon niet voor me. Bovendien zou ik in huilen uitbarsten als ik zijn stem zou horen haha. Maar ligt er misschien ook aan of je iets gemeenschappelijks hebt, zelfde hangplek/hobby/vrienden/werk/kenissen/buurt etc.quote:Op dinsdag 19 april 2011 00:54 schreef JiggyJ het volgende:
Je moet alles inderdaad wel in zijn context zien, en wat jij inderdaad zegt over je ex die degene waardoor je ex het meest gekwetst is, niet meer wil spreken : Dit geeft inderdaad aan dat die relatie juist wel serieus was...
Het is overigens niet zo dat mijn ex en ik elkaar nooit meer spreken hoor.. Inmiddels een jaar na de breuk lijkt het contact weer wat soepeler te gaan verlopen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |