nee met vans era's scoor je, flapdrolquote:Op vrijdag 6 mei 2011 22:57 schreef BaasBarend het volgende:
Waar komt die Janoski hype eigenlijk opeens vandaan?Vind ze persoonlijk niet eens mooi..
Waarom neem je niet een ander goedkoper merk? Kan je een groot deel van de kosten besparen als je geen zin hebt om 155 aan een broek uit te geven.quote:Op zondag 8 mei 2011 00:36 schreef Mindstate het volgende:
Thanks voor je hulp, was hem daar zelf ook tegengekomen maar zou dan incl. shipping uitkomen op zo'n 155 euro, wat me net iets teveel is voor een broek. Had ik even moeten vermelden
Zo zo.. Jij begint je collectie nu al uit te breiden.quote:
Dat is zeker goed, ziet er vaak ook volwassener uitquote:Op zondag 8 mei 2011 13:34 schreef bokkepoot het volgende:
Ja ik kon het niet laten.
Ik merk nu wel dat ik de laatste tijd wel de wat meer rustigere kleuren en modellen haal.
Niet dat ik mijn felgekleurde nikes en converse niet meer mooi vind maar ik vind dit gewoon een stuk relaxter..
En makkelijker te combineren. Ik kan niet aankomen in knalrode of knalgroene vans era op m'n werk. Niet dat ik dat zou willen maar goed.quote:Op zondag 8 mei 2011 13:41 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Dat is zeker goed, ziet er vaak ook volwassener uit
Haha true man.quote:Op zondag 8 mei 2011 13:54 schreef don-diablo het volgende:
[..]
En makkelijker te combineren. Ik kan niet aankomen in knalrode of knalgroene vans era op m'n werk. Niet dat ik dat zou willen maar goed.
Donkerblauw. Niet lichtblauw bijvoorbeeld.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:40 schreef bokkepoot het volgende:
Grijs en Blauw zijn ook meestal goed te doen
Ahja, kloptquote:Op zondag 8 mei 2011 14:40 schreef bokkepoot het volgende:
Grijs en Blauw zijn ook meestal goed te doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |