quote:Op maandag 11 april 2011 14:19 schreef simmu het volgende:
zal ik dan hier maar even melding maken van onze opruimactie in de tuin gisteravond? en het hele zielige kindersnoetje wat halverwege opeens achter het raam verscheen en het gejammer dat ze nog niet uitgespeeld was en dat het niet eerlijk was dat papa en mama nog wel in de zandbak mochten en zij niet
stug volhouden papa en mama zijn aan het opruimenquote:
Ja, hoe ga je dat dan uitleggen he!quote:Op maandag 11 april 2011 15:55 schreef Vlindur het volgende:
Ik las het laatst weer ergens, moet er toch wel steeds om gniffelen.
Ouders met puber kinderen die dan toch nog een baby krijgen en dat de kinderen dan boos worden want ze hadden onveilig gevreeën en zie je nou wel wat er nou van komt
Ja, de moeder van een teamgenootje van mij had een 'dwars door de pil' oepsje!quote:Op maandag 11 april 2011 15:55 schreef Vlindur het volgende:
Wij hebben hier helemaal geen last gehad van de zomertijd![]()
Maar nu zijn wij ook niet zo superstreng met hoelaat hij naar bed gaat. 'ergens tussen 19 en 20' meestalIk weet alleen nog wel dat het die dag mooi weer was en hij er pas om 20:30 in ging
En wat sneu voor Seleentje zeg![]()
![]()
Ik las het laatst weer ergens, moet er toch wel steeds om gniffelen.
Ouders met puber kinderen die dan toch nog een baby krijgen en dat de kinderen dan boos worden want ze hadden onveilig gevreeën en zie je nou wel wat er nou van komt
Deze <3quote:Op maandag 11 april 2011 16:28 schreef Nijna het volgende:
Ik hoef ook niet nog een keer hoor... Nu zeker niet, maar ik denk over een paar jaar ook niet.
Maar 10 jaar ertussen, lijkt me toch nog best veel...
Hmmz, ik wil een kindertafeltje in de tuin, maar dan iets wat buiten kan blijven staan, want dat waar ze nu aan zitten is echt voor binnen. Iemand nog een suggestie? Wat een weertje he!
Mijn ervaring is dat het heel snel verkleurd, maar das al 600 series geleden en och, kost geen drol.quote:Op maandag 11 april 2011 16:59 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, Mammut is dat idd geloof ik.
Lijkt me ideaal voor buiten, makkelijk afneembaar, lekker stevig etc.
Ik heb deze beetje hysterisch, maar daar hou ik wel vanquote:Op maandag 11 april 2011 16:28 schreef Nijna het volgende:
Ik hoef ook niet nog een keer hoor... Nu zeker niet, maar ik denk over een paar jaar ook niet.
Maar 10 jaar ertussen, lijkt me toch nog best veel...
Hmmz, ik wil een kindertafeltje in de tuin, maar dan iets wat buiten kan blijven staan, want dat waar ze nu aan zitten is echt voor binnen. Iemand nog een suggestie? Wat een weertje he!
das ook weer zo iets ja, beetje harder en je airbag klapt uit. Gelukkig kon jij op tijd remmen !quote:Ja noh, ik had er laatst ook 1 bijná op mn motorkap liggen, schoot zo een kruispunt over waar je niet eens met de fiets mag komen. Toen lag ik met mn waffel op het stuur
Hihi, nou dat jaquote:Op maandag 11 april 2011 17:56 schreef simmu het volgende:
even commentaar van de ervaringsdeskundige: het is volkomen yukkie als je als 15 jarige te horen krijgt dat je moeder zwanger is. gadverdamme! dat *doen* ouders niet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch maar ff gespoilerd, ziet er ook zo stom uit
Je zou er haast een boek over schrijven!
Een wrat doet pijn als je er langs de zijkanten op drukt (ja n ook bovenop natuurlijk) een likdoorn doet alleen pijn als je er rechtstandig bovenop drukt. (zo heb ik het ooit geleerd, en daardoor de voetwrat van Iris heel makkelijk te herkennen)quote:Op maandag 11 april 2011 18:09 schreef moussy het volgende:
platte wrat dan, njah, hij doet pijn, dus wat het is, het moet weg.
Dat kan dus wel helaas, maar de pijntest is vaak het handigst om te bepalen wat het is.quote:Op maandag 11 april 2011 19:01 schreef debuurvrouw het volgende:
een likdoorn heeft niet dat rode in het midden dacht ik.
dat is ook gewoon ellendigquote:Op maandag 11 april 2011 19:35 schreef freecell het volgende:
Het ziet er gewoon uit als een wrat imo
Zelf aanstippen kan ook hè? Er is wel van die zooi bij de drogist. Iets van Warnter oid... Eén of ander anagram van wratten iigSuffe naam.
Ik begin nu langzaam toch wat gaar te worden van elke dag op en neer naar mijn moeder in ziekenhuis, men wat een geregel om elke dag anderhalf à 2 uur vrij te plannen...
Maargoed, misschien mag ze binnenkort wel naar huis... eventueel...
Uhm, nu weer bijna twee weken, daarvoor bijna twee weken thuis en daarvoor 3 weken ziekenhuis...quote:Op maandag 11 april 2011 19:37 schreef debuurvrouw het volgende:
goh Freec, dat heb ik helemaal gemist dat je moeder nog steeds in het ziekenhuis ligtal lang? wat een aanslag ook idd, elke dag er naartoe. Wat goed dat je dat blijft doen zeg!
De grap is dat ook likdoorns weggaan met formule w dus het kan echt geen kwaad Mous!quote:Op maandag 11 april 2011 19:44 schreef moussy het volgende:
oké, alleen als ik er recht op druk gaat ie janken, das wel pijn he?
Ik weet dat er zelfstiptroep is, maar als ik niet zeker weet wat het is ga ik ook niet
ergens mee stippen.
das idd fijn om te weten!quote:Op maandag 11 april 2011 19:58 schreef Lois het volgende:
[..]
De grap is dat ook likdoorns weggaan met formule w dus het kan echt geen kwaad Mous!
Maar ik ben op zoek naar meer bronnen...quote:Gekleurde eieren
Niet alleen met Pasen, maar het hele jaar door leveren wij gekleurde eieren. De eieren zijn hardgekookt en de vrolijke kleuren geven het geheel een extra feestelijk tintje. Deze kwaliteitseieren zijn zorgvuldig gesorteerd en geverfd met toegelaten levensmiddenlenkleuren. Door de uitgekiende kooktijd is de smaak uitstekend door een optimale kleurverzegeling zijn de eieren 6 weken houdbaar. Wilt u meer informatie ga dan naar het informatie-aanvraagformulier.
Lastig he.quote:Op maandag 11 april 2011 19:45 schreef freecell het volgende:
[..]
Uhm, nu weer bijna twee weken, daarvoor bijna twee weken thuis en daarvoor 3 weken ziekenhuis...
Af en toe skip ik ook een dag hoor, dan is het gewoon echt niet te regelen allemaal.... Maar ze vindt het zo fijn dat ik elke dag kom dat ik dat niet te vaak wil doen.
Ja, ik ga geen 500 eieren koken de dag van te voren.quote:Op maandag 11 april 2011 20:11 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Eieren kun je een dag vantevoren koken en kleuren en dan in de koelkast bewaren. Of je geeft ze een chocolade-ei. Dat eten ze vast wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |