Ik snap niet dat je nog op die azijnzeiker reageerd. laat hem lekker links liggen.quote:Op maandag 11 april 2011 12:26 schreef Blackprinces het volgende:
[..]
Verdorie Psych ik wordt af en toe zo moe van jou joh.
Jij gaat lekker positief kletsen over bewoners en ik zeik ze af..
Deal??
Hey! Kansloze,..... Ik reageerde op iets wat je over mij zei. lekker opzouten met dat gezever van je, klaag maar lekker bij de modjes ofzo.quote:Op maandag 11 april 2011 12:25 schreef Je_Psychiater het volgende:
Laatste op merking offtopic zover: Wel telkens weer typisch als ik een een antwoord geef op eentje bijvoorbeeld Blackprinces omdat mij rechtstreeks een vraag gesteld wordt, dat dan meteen ook de anderen o.m. Reksie1981 PoezeligDing knagsje angeljacky marky Stranger1977 Poezewoes zich meteen weer inmengen om met zijn allen tegen mijn antwoord in te gaan dat ik op een aan mij gerichte vraag stel, gek dat het dan offtopic dreigt te gaan. Een massaal sterk staaltje pot verwijt de ketel. Valt me telkens weer op.
Ik schrijf liever op een postieve manier over de bewoners, onfatsoenlijk en vulgair reageren op bewoners is niet mijn ding, is veel te makkelijk, en veel te afgezaagd voor mij. Ik neem aan dat de vraag aan mij van Blackprinces hiermee nu voldoende beantwoord is, anders hoor ik het wel.
Ontopic: De bewoners zijn toppers![]()
![]()
sorrie, je hebt gelijk. even terug gelezen en nu deel ik je mening wel......quote:Op maandag 11 april 2011 12:25 schreef Stranger1977 het volgende:
[..]
Right,... hier nog zo'n domme gans die niet kan lezen
goeiemorgenquote:Op maandag 11 april 2011 12:28 schreef knagsje het volgende:
[..]
sorrie, je hebt gelijk. even terug gelezen en nu deel ik je mening wel......![]()
quote:Op maandag 11 april 2011 12:28 schreef knagsje het volgende:
[..]
sorrie, je hebt gelijk. even terug gelezen en nu deel ik je mening wel......![]()
ik dacht even dat aafke terug wasquote:Op maandag 11 april 2011 12:29 schreef Blackprinces het volgende:
Tering Mo, ik kijk zo je je weet wel in....
rode dettol?is zijn werkvingerquote:Op maandag 11 april 2011 12:23 schreef Vultarian het volgende:
waarom heeft maik op 1 nagel nagellak zitten?
[ afbeelding ]
Ik vind alles best.quote:Op maandag 11 april 2011 12:26 schreef Blackprinces het volgende:
[..]
Verdorie Psych ik wordt af en toe zo moe van jou joh.
Jij gaat lekker positief kletsen over bewoners en ik zeik ze af..
Deal??
Vriendquote:Op maandag 11 april 2011 12:29 schreef Stranger1977 het volgende:
[..]
![]()
Ik had ook niet anders verwacht
Trust me, ik zou psoriasis nooit bij haar volledige naam noemen
Als je zo gek op elkaar bent, nu al van elkaar houd, dan ben je toch samen sterk en kan je de buitenwereld wel hebben? Of ben ik nou romantisch ofzo?? hahaquote:Op maandag 11 april 2011 12:29 schreef angeljacky het volgende:
Maik: "ik ben gek op jou als je dat maar weet"
Mo : ; ik weet niet of dat genoeg is voor thuis, ik ben zo bang"
En ze huilt maar weer eens
Graag ontopic en over de bewoners er is geen bewoner in secret story met de naam smegmahoerquote:Op maandag 11 april 2011 12:26 schreef henkvandetillaart het volgende:
[..]
Je vergeet dat er een smegmahoer bij zit![]()
De kunst is om je niet te laten triggeren..quote:Op maandag 11 april 2011 12:30 schreef Je_Psychiater het volgende:
[..]
Ik vind alles best.Vragen beantwoorden, meningen over de bewoners ventileren, of Cossen. Inmiddels zal toch wel duidelijk zijn hoe en dat men mij niet hoeft te triggeren.
Kom op Mootje en MaikLaat je niet gek maken, net als ik.
wie ook alweer?quote:Op maandag 11 april 2011 12:30 schreef suzi1 het volgende:
ik hoorde dat ze iets meer van zichzelf zouden gaan laten zien
is dit het?
nee daar bedoelde ze mee dat ze de wormen heeft gedaan, dat ze geworsteld hebt, enz enz tijdens de battles.quote:Op maandag 11 april 2011 12:30 schreef suzi1 het volgende:
ik hoorde dat ze iets meer van zichzelf zouden gaan laten zien
is dit het?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |