quote:De trap wordt van boven schoon geveegd; in de bestuursstaven komt een op drie functies te
vervallen, in de totale defensieorganisatie ruim een op zes. Ongeveer 12.000 functies komen te
vervallen. Duizenden medewerkers zullen de organisatie gedwongen moeten verlaten.
Huy hai, goed gezegdquote:Op vrijdag 8 april 2011 18:39 schreef -AnneX- het volgende:
Wat is het nederlands kabinet een stel k*****r mongolen zeg...
30% staff gaan bezuinigen, maar ondertussen wel een nieuwe JSF aanschaffen (die nog in TESTFASE is en je dus geen FUCK aan hebt) en 4 nieuwe onbemande vliegtuigen die in NL niet eens mogen vliegen ()
jezus haal je hoofd eens uit je hol en kap eens met dit gezanik
Mja, moest echt ff m'n gal spuien ben dit geouwehoer zo enorm zat... onnodig geld uitgeven wat ook gebruikt kan worden voor andere doeleindenquote:
Zekerquote:Op vrijdag 8 april 2011 18:43 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Mja, moest echt ff m'n gal spuien ben dit geouwehoer zo enorm zat... onnodig geld uitgeven wat ook gebruikt kan worden voor andere doeleinden
Daar besparen ze ongeveer 2 miljard op, op een totaal budget dat een stuk lager is. Leuk, retoriek, maar zorg wel dat je beweringen kloppenquote:Op vrijdag 8 april 2011 18:45 schreef FadetoGreen het volgende:
[..]
Zeker![]()
Ontwikkelingshulp kunnen ze veel meer op besparen dan defensie, en daar besparen ze niets op...
Wie gaan we daar (Midden Oosten) dan op zijn bek slaan ? Toch niet de kon. familie van Saudi Arabie ? Of die dictators van Yemen, Oman en wat daar verder op de zeebocht ligt ?quote:Op vrijdag 8 april 2011 16:12 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
[..]
- - - -
We hebben een sterke defensie nodig om onze belangen in het buitenland te beschermen, ooit van grondstoffen gehoord? Midden oosten, waar 70% van de olie en gas zit wist je dat daar een mega, Westerse leger zit? Om al dat onder controle te houden dat de Westerse economieen waaronder de Nederlandse zou een goeie economie kan blijven (Shell werelds grootste bedrijf in olie) , denk je dat Nederland ook gewoon zoveel olie ontvangt uit dat gebied als wij geen troepen leveren om de veiligheid daar te verbeteren? ook voor landen als Qatar e.d
Inderdaad, minder naar defensie, omlaag met die VPBquote:Op vrijdag 8 april 2011 18:43 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Mja, moest echt ff m'n gal spuien ben dit geouwehoer zo enorm zat... onnodig geld uitgeven wat ook gebruikt kan worden voor andere doeleinden
Dear o dear. Ik weet niet of je het wel weet, maar wij staan als klein kikkerlandje 6de (!!!!!!!!!!) in de wereld wat ontwikkelingshulp betreft (procent wat daaraan uitgegeven wordt) aka, daar kun je veel meer weghalen, zorg zelf maar dat je beweringen kloppen ';)'quote:Op vrijdag 8 april 2011 18:46 schreef du_ke het volgende:
[..]
Daar besparen ze ongeveer 2 miljard op, op een totaal budget dat een stuk lager is. Leuk, retoriek, maar zorg wel dat je beweringen kloppen
Waar ontkent hij dat we hoog op de ladder staan dan?quote:Op vrijdag 8 april 2011 18:50 schreef FadetoGreen het volgende:
[..]
Dear o dear. Ik weet niet of je het wel weet, maar wij staan als klein kikkerlandje 6de (!!!!!!!!!!) in de wereld wat ontwikkelingshulp betreft (procent wat daaraan uitgegeven wordt) aka, daar kun je veel meer weghalen, zorg zelf maar dat je beweringen kloppen ';)'
Hij ontkent het niet, hij zegt (indirect) alleen alsof er zo weinig geld naar ontwikkelingshulp gaat. Dat probeer ik dan ook weer duidelijk te maken, maar ja, voor sommigen zijn dat soort dingen nou eenmaal moeilijk bij te houden...quote:Op vrijdag 8 april 2011 18:54 schreef eriksd het volgende:
[..]
Waar ontkent hij dat we hoog op de ladder staan dan?
Dat doet hij ook nergens, hij zegt dat verhoudingsgewijs daar harder bezuinigd wordt, precies zoals jullie willen. Beetje zuiver redeneren hé.quote:Op vrijdag 8 april 2011 18:55 schreef FadetoGreen het volgende:
[..]
Hij ontkent het niet, hij doet alleen alsof er zo weinig geld naar ontwikkelingshulp gaat. Dat probeer ik dan ook weer duidelijk te maken, maar ja, voor sommigen zijn dat soort dingen nou eenmaal moeilijk bij te houden...
Ho, hee, sorry ik hoor niet bij 'jullie'. Bovendien moest er eigenlijk indirect bij staan, maar dat ben ik vergeten.quote:Op vrijdag 8 april 2011 18:57 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat doet hij ook nergens, hij zegt dat verhoudingsgewijs daar harder bezuinigd wordt, precies zoals jullie willen. Beetje zuiver redeneren hé.
Je bedoelt jezelf als organisatie NOG verder opvreten, wat al 20 jaar lang non-stop gebeurt! Alles wat Defensie heeft kunnen investeren komt niet uit dat kleine Kutbudget wat maar achteruit blijft hollen, maar uit de opbrengst van verkopen van materiaal wat van de een op de andere dag zonder politiek-militaire analyse van niveau het label "overtollig" of "Koude Oorlog" opgeplakt krijgt.quote:Op vrijdag 8 april 2011 16:32 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Welnu, wanneer er door bezuinigingen geld vrij komt dan kan je dat weer her-investeren.
Dat is alles wat hij zegt, het reorganiseren van defensie is gewoon de hoofdzaak. Wel een beetje tussen de regels doorlezen hè.
Dat hoor ik telkens als laatste argument langskomen maar wat is nou eigenlijk de kracht van dit argument?quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:24 schreef Tip_of_the_Spear het volgende:
[..]
Je bedoelt jezelf als organisatie NOG verder opvreten, wat al 20 jaar lang non-stop gebeurt! Alles wat Defensie heeft kunnen investeren komt niet uit dat kleine Kutbudget wat maar achteruit blijft hollen, maar uit de opbrengst van verkopen van materiaal wat van de een op de andere dag zonder politiek-militaire analyse van niveau het label "overtollig" of "Koude Oorlog" opgeplakt krijgt.
Maar op een gegeven moment heb je bijna niets meer om te verkopen en dat punt zijn we onderhand wel aan het naderen, maar slaap vooral lekker door hoor mensen...
Wat is de kracht van alle onzin argumenten die jij hier maar keer op keer blijft herhalen?quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:25 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat hoor ik telkens als laatste argument langskomen maar wat is nou eigenlijk de kracht van dit argument?
wij staan garant voor de vrijheid die jij benut om te kiezen welke politiek je wilt volgen, dat je kunt zeggen wat je wil en in een vrij systeem leven, waar je kunt kiezen wat je wilt, en verlaten wanneer je wilt. Er is om die vrijheid gestreden..altijd. De vijand verandert, maar de dreiging van het einde van die vrijheid blijft, enkel in andere gezichten..quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:25 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat hoor ik telkens als laatste argument langskomen maar wat is nou eigenlijk de kracht van dit argument?
Dat het leger geld kost bedoel je? En dat dat elke keer gerechtvaardigd wordt met "ja maar ooit hebben we het nodig". Circelredenatie.quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:29 schreef Royyy het volgende:
[..]
Wat is de kracht van alle onzin argumenten die jij hier maar keer op keer blijft herhalen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |