Selectief minderheden 'meer' beschermen? Selectief hoog straffen? Waardeloos!quote:Het kabinet wil paal en perk stellen aan geweld tegen en bedreiging en intimidatie van homo's en lesbiennes. Justitie gaat daarom per 1 juni dubbele straffen eisen bij geweldsincidenten die het gevolg zijn van discriminatie.
Dit klinkt al beter maar zou het speerpunt van beleid moeten zijn, niet die kansloze spierballentaal.quote:Ook willen de bewindslieden de aangiftebereidheid omhoog brengen en moet de politie deze zaken met voorrang behandelen. Verder moeten scholen incidenten verplicht registreren en de inspectie inzicht in die gegevens geven.
Inderdaad, want potenrammen dat doen Nederlanders nietquote:Op vrijdag 8 april 2011 10:34 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Met dank aan de multi-culti samenleving die hier de oorzaak van is.
Alleen als de autochtoon zegt homo te zijn...quote:Op vrijdag 8 april 2011 10:39 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Geweldsdelicten die door discriminatie zijn ontstaan dubbel bestraffen? Krijgen dan ook relmarokkanen dubbele straffen als ze een autochtoon het licht uit de ogen slaan omdat hij/zij wat zegt van iets wat zij doen?
Deze samenleving wordt steeds vreemderquote:Op vrijdag 8 april 2011 10:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Alleen als de autochtoon zegt homo te zijn...
quote:'Art 1. Allen die zich in Nederland bevinden , worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan.'
Want potenrammen wordt natuurlijk nooit gedaan door oorspronkelijke Nederlanders... oh wacht toch wel.quote:Op vrijdag 8 april 2011 10:34 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Met dank aan de multi-culti samenleving die hier de oorzaak van is.
Waarom haal je er de GayPride bij? Dat trouwens door minstens net zo veel hetero's bezocht wordt als homo's? Beetje niet het punt van het topic. Bovendien (wat ik hierboven ook al zeg), is dit nieuwe plan van zwaarder straffen niet iets wat de homo's verzinnen om weer eens lekker in de aandacht te staan, dacht ik.quote:Op vrijdag 8 april 2011 10:50 schreef Netsplitter het volgende:
Ze willen niet dat de aandacht continue op hun gericht is maar ze hebben wel een eigen dag en dan ook nog eens dit.
Natuurlijk doen ze dat niet.quote:Op vrijdag 8 april 2011 12:19 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik weet niet of "de homo's" per se achter deze voorkeursbehandeling staan.
Het is dan ook een bevrediging van hun eigen behoefte. Moraalridder uithangen.quote:Op vrijdag 8 april 2011 12:23 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Natuurlijk doen ze dat niet.
Dit valt in dezelfde categorie als de autochtonen in de regering die menen te denken dat ze voor de allochtonen moeten opkomen en alles zielig moet zijn wanneer het een minderheid vertegenwoordigd. Het zijn juist de mensen die denken dat ze weer eens iets moeten aanpassen voor de homo's of een andere minderheid die ze juist in een stigmatiserende hoek drukt.
Maar goed, dat krijg je er niet uit.
Dat, maar ik vind het grootste gevaar dat ze door deze "indekking" mensen alleen maar meer excuses geven om zich af te zetten tegen homofilie. Denk aan de ergernis over de bescherming van allochtonen of uitgeprocedeerden, daar zit iedereen ook steen en been over te klagen.quote:Op vrijdag 8 april 2011 12:31 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Het is dan ook een bevrediging van hun eigen behoefte. Moraalridder uithangen.
Ze zijn van mening dat dat boven alle fatsoen uitstijgt en luisteren met hun vingers in de oren naar anderen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |