Voor boeklezers is het mooi als alles in de film verwerkt wordt, maar dat komt de film zelf niet ten goede. En dan met name de snelheid. Dus inderdaad, beschouw het als 2 verschillende mediums die zich elk lenen voor een andere manier van verhaalvertelling.quote:Op maandag 16 april 2012 19:09 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Tja, dat heb je toch altijd. Ik ken de Harry Potter-boeken van achter naar voren en terug en echt elk detail dat anders is in de film dan in het boek valt me op. En ja, daar erger ik me aan. Maar tegelijkertijd is het mooi de wereld die je je voorstelde in 'het echt' te kunnen zien, de gebouwen e.d.
Dus eigenlijk is het beter films los proberen te zien van boeken, meer als een op zichzelf staand medium te beschouwen. Boeken hebben pluspunten, qua uitdiepingen van karakters bijvoorbeeld.
Nee, dat zeker niet. Zal zo rond de 800/900 eindigenquote:Op dinsdag 17 april 2012 01:59 schreef SwaPore het volgende:
[ afbeelding ]
Bron: imdb.com Box office world-wide all time top 250
En dat in 4 wekenDeze zal de miljard vast wel bereiken
quote:Op dinsdag 17 april 2012 14:20 schreef Peachcore het volgende:
Voor de mensen die zeggen dat Battle Royale minder diepgang heeft dan The Hunger Games: hebben jullie überhaupt de manga of het boek gelezen?
Battle Royale de film deed de manga echt geen recht. De film was heel oppervlakkig, de acteurs waren slecht en er werd weinig uitgelegd. In de manga daarentegen werd er door middel van flashbacks enorm ingegaan op de personages en hun geschiedenis. Je ziet wat gebeurtenissen uit het verleden en de situatie waar ze nu in zitten met hun doen.
Ik heb de Hunger Games boeken niet gelezen, dus daar kan ik weinig over zeggen. De film was leuk gemaakt, maar ik vond de personages erg oppervlakkig en de gebeurtenissen nogal corny (er kunnen opeens twee winnaars zijn, er mag nu alleen één winnaar zijn, ze willen zelfmoord plegen, oké oké er mogen twee winnaars zijn) En de twee hoofdpersonen hadden totaal geen chemie met elkaar. Je kon gewoon zien dat Katniss niet verliefd was op Peeta.
Ik dacht dat ze uiteindelijk met elkaar zouden trouwen?quote:Op dinsdag 17 april 2012 14:30 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Inderdaad, als je het boek had gelezen had je geweten dat dat dus zo hoort
ja maar in deel 1 is het meer om sympathie op te wekken bij de sponsorsquote:Op dinsdag 17 april 2012 22:55 schreef Peachcore het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze uiteindelijk met elkaar zouden trouwen?
quote:Op dinsdag 17 april 2012 22:55 schreef Peachcore het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op dinsdag 17 april 2012 23:09 schreef Friday12 het volgende:
[..]Hallo mensen, spoilers.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 april 2012 22:55 schreef Peachcore het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mwa, je bevestigt iets en je quote de spoiler.quote:Op dinsdag 17 april 2012 23:15 schreef Friday12 het volgende:
[..]
volgens mij had ik het over boek/film 1
oh had ik niet eens doorquote:Op dinsdag 17 april 2012 23:30 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Mwa, je bevestigt iets en je quote de spoiler.
Nee, volgens mij komen ze van Snowquote:Op woensdag 18 april 2012 09:26 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Waar ik gisteren opeens aan moest denken, in de film aan 't einde zie je die besjes in het Capitool liggen als de spelen zijn geëindigd. Vriendin van me zegt dat Katniss ze daar neer gelegd heeft en die gast wil vermoorden, maar da's toch helemaal niet zo? Althans in de boeken niet.
Ohhhh. Oja... I seequote:Op woensdag 18 april 2012 09:48 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Nee, volgens mij komen ze van SnowCrane heeft natuurlijk de Games verkloot door op het cruciale moment met de bessen toe te geven en zowel Katniss als Peeta victor te laten worden. Dit was natuurlijk een ideale straf
![]()
Op deze manier laten ze ook duidelijk zien dat het Capitol niet blij is met hoe het gegaan is, en dat Peeta en Katniss niet happily ever after zullen leven.. In het boek werd dat meer gedaan door gedachten en kleine zinnen, dus ik vind dat ze dat op deze manier mooi beeld hebben gegeven
Die bessen moest die kerel (van t capitol, weet even geen naam) toch opeten, dus doodgaan.. als straf.quote:Op woensdag 18 april 2012 09:48 schreef ejiraM het volgende:
Op deze manier laten ze ook duidelijk zien dat het Capitol niet blij is met hoe het gegaan is, en dat Peeta en Katniss niet happily ever after zullen leven..
Ja maar in 't boek niet, vandaar mijn verwarringquote:Op woensdag 18 april 2012 14:01 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Die bessen moest die kerel (van t capitol, weet even geen naam) toch opeten, dus doodgaan.. als straf.
Nee hoor: in deel 2 noemt Snow heel terloops dat hij dood is.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:58 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ja maar in 't boek niet, vandaar mijn verwarring
Oh, maar zo ver ben ik nog niet haha! Sorryquote:Op woensdag 18 april 2012 16:03 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Nee hoor: in deel 2 noemt Snow heel terloops dat hij dood is.
quote:Op dinsdag 17 april 2012 01:59 schreef SwaPore het volgende:
[ afbeelding ]
Bron: http://www.imdb.com/boxoffice/alltimegross?region=world-wide
En dat in 4 wekenDeze zal de miljard vast wel bereiken
1 miljard zeker niet idd en 800/900 ook zeker niet.quote:Op dinsdag 17 april 2012 02:57 schreef Stefan het volgende:
Nee, dat zeker niet. Zal zo rond de 800/900 eindigen
Ik heb de boeken niet gelezen maar ik verwacht dat ze wel weer in de hungergames zal komen, door weer als vrijwilliger te gaan voor haar zusje of om haar vriendje te helpen, het vriendje voor de hungergames.quote:Op zondag 16 september 2012 00:25 schreef Arcee het volgende:
[..]
[..]
1 miljard zeker niet idd en 800/900 ook zeker niet.
Niet eens 700. $685M uiteindelijk. Erg goed natuurlijk, dat wel.
Ik vond het een fijne meevaller, deze film. Gelukkig niet de zoveelste blockbustertrilogie die mij niet kan bekoren. Ik vond het een goeie film. Of ik ook moet uitkijken naar de volgende delen weet ik niet. Hopelijk slaan die een hele andere weg in en wordt het niet meer van hetzelfde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |