FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / autoschade en tegenpartij liegt
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:36
Hallo,

Van de week heb ik een aanrijding gehad. Meneer ging langs de kant van de weg stil staan en ik ging hem voorbij, tijdens het passeren reed hij achteruit. Hierbij heeft hij mijn rechter voor en achterportier geraakt en heb ik dus voor min ¤ 850 schade. Toen zijn vrouw aan kwam lopen en wij langs de kant stonden om het e.e.a. te bespreken zei hij tegen haar dat hij fout zat, hij reed achteruit. Nu beweert meneer stil te hebben gestaan en hij heeft zelfs getuige hiervoor geregeld. Mijn dochter van 5 die in de auto zat heeft 2 nachten nauwelijks geslapen zo geschrokken was ze, helaas mag zij niet getuigen. Hij heeft de kras die op zijn linkervoorbumper zat al "weggepoetst" Ik zit met lakschade in 2 deuren en dus ook deuken. Meneer blijft bij hoog en laag volhouden, de schade die ik heb begint dus bij mijn rechtervoorportier net voor het handvat. Nou lijkt het mij dat een schade-expert aan de schade wel kan zien wie de waarheid spreekt.
De zogenaamde getuige beweert dat hij in een geparkeerde auto zat en het allemaal heeft zien gebeuren en beweert dus ook dat meneer stil stond. Waarom is hij dan niet uitgestapt???
Ik heb stom dus wel het schadeformulier getekend. Kon niet alles goed lezen (ouderwets handschrift) en ik had twee jengelenden kinderen in de tuin. Die zogenaamde getuige belde mij dus ook op met dit verhaal en vertelde mij dat ik moest stoppen met liegen. Nou vraag het mijn dochter van 5! Ik voel me hierdoor wel zwaar k*t. Alsof ze op die manier overal onderuit proberen te komen. Het voelt een beetje alsof ik onder druk ofzo gezet wordt. Maar ik spreek 1000% de waarheid. Wat moet ik nu? Meneer heeft mij ook nog gebeld, maar ik heb niet geantwoord. De rechtbijstand gaat er ook achteraan, maar mochten jullie tips hebben, ze zijn erg welkom!
Juicyhildonderdag 7 april 2011 @ 17:37
Je had de politie er op het plaats delict bij moeten halen, die had het kunnen onderzoeken wie de schuldige is. Nu gaat dat erg lastig.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:40
Die komen dus niet bij blikschade. Ik heb foto's naar de verzekering gestuurd, briefjes bij de buren uit die straat in de bus gedaan. Helaas geen foto's van de aanrijding. Maar ik zou op meneer ingereden zijn en hij heeft schade aan zijn linkervoorbumper, een kras van 15-20 cm ongeveer en mijn zijkant ligt in elkaar v.a. iets voor het handvat, hoe heb ik hem dan geraakt? Maar wat als mijn gelijk bewezen wordt, wat gebeurd er dan met evt getuigenissen van de tegenpartij?
Dennis101donderdag 7 april 2011 @ 17:40
Hoe zou je het voor elkaar moeten krijgen om op je rechterportier schade te rijden op een stilstaande auto. Dat lijkt me nogal onmogelijk.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:41
Nou Dennis101, dat bedoel ik dus. Ik zal eens kijken of ik een foto kan uploaden
Dennis101donderdag 7 april 2011 @ 17:42
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:41 schreef thazia het volgende:
Nou Dennis101, dat bedoel ik dus. Ik zal eens kijken of ik een foto kan uploaden
Dan zou ik me er verder nog niet druk om maken en de verzekering het voorlopig laten uitzoeken.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:44
Daar heb je gelijk in, maar ik kan dan zo kwaad worden om voor leugenaar uitgemaakt te worden! Ik had het graag anders opgelost.
weg_16042013_01donderdag 7 april 2011 @ 17:44
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:37 schreef Juicyhil het volgende:
Je had de politie er op het plaats delict bij moeten halen, die had het kunnen onderzoeken wie de schuldige is. Nu gaat dat erg lastig.
Plaats delict o|O
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:45
Had de beste meneer geen werkende achteruitrij verlichting?
Ikzelf zou namelijk even wachten met wegrijden als iemand voor me staat met 2 (of 1) witte achteruitrij lampjes..voorkomt wat gelazer zoals voorheen geschreven..ik denk dat het een moeilijk verhaal gaat worden.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:46
Ik was al met mijn voorbumper bij zijn spiegel. Hij stond eerst stil, pas toen ik hem passeerde kwam hij schuin achteruit
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:48
VZfZ
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:48
Hmm,rechtsbijstand?
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:49
Sorry,zag te laat dat die er ook al mee aan de gang gaan.
florisjedonderdag 7 april 2011 @ 17:50
wat zegt de verzekering?

dat is toch het enige wat belangrijk is?
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:52
Ja die heb ik ingeschakeld, maar ik vraag me af of ik nog meer kan doen.Album=O6JZENTD
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:53
Dat ik verder niks kan doen, maar ik vraag me af als hij ineens met een getuige komt en ik niks heb wat dan? Dan lijkt het mij dat hij sterker staat.

Krijg die foto niet ge-upload
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:54
Eigenlijk niets meer,lijkt me..volgende keer (hopende dat het niet meer voorkomt) direct foto maken met je mobieltje.
NickBdonderdag 7 april 2011 @ 17:54
Wordt een rechtzaak als die vent zegt dat hij dat niet gedaan heeft, maar daarbij je kan niet je voorkant niet raken en je deuren wel op een stilstaande auto of heb je 4 wiel sturing?
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 17:55
Ja dat dacht ik achteraf ook dat had ik gelijk moeten doen. Wel een les voor de volgende keer, hoewel ik hoop dat die niet komt. Mijn eerste schade in bijna 14 jaar!
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:56
Achteruitrijdende auto,Nick..kan me het wel voorstellen.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 17:56
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:37 schreef Juicyhil het volgende:
Je had de politie er op het plaats delict bij moeten halen, die had het kunnen onderzoeken wie de schuldige is. Nu gaat dat erg lastig.
Nee, je had een tekening moeten maken op het forumulier, en daar beiden een handtekening onder moeten plakken. De politie doet slechts zaakwaarneming bij dergelijke aanrijdingen.
Dennis101donderdag 7 april 2011 @ 17:57
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:56 schreef Skull-splitter het volgende:

[..]

Nee, je had een tekening moeten maken op het forumulier, en daar beiden een handtekening onder moeten plakken. De politie doet slechts zaakwaarneming bij dergelijke aanrijdingen.
De politie komt in principe niet eens meer opdagen bij dit soort aanrijdingen.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 17:58
quote:
14s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:57 schreef Dennis101 het volgende:

[..]

De politie komt in principe niet eens meer opdagen bij dit soort aanrijdingen.
Dat ook natuurlijk. Maar als ze al komen dan is dat alles wat ze doen, want is een verzekeringskwestie.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:58
quote:
14s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:57 schreef Dennis101 het volgende:

[..]

De politie komt in principe niet eens meer opdagen bij dit soort aanrijdingen.
Klopt helaas en dan nog hadden ze niet veel kunnen doen als meneer gezegd had dat ie stilstond.
NickBdonderdag 7 april 2011 @ 17:59
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:56 schreef Charged het volgende:
Achteruitrijdende auto,Nick..kan me het wel voorstellen.
Ja maar de "dader" zegt dat hij nu wel stil stond.
Als jij de bocht te krap maakt zodat jij een stilstaande auto kan raken dan moet je ten eerste er haaks achter gestaan hebben daarbij als jij zijn auto raakt met zo een bocht dan trek je het metaal behoorlijk naar binnen op 1 plek omdat het niet anders kan, als jij een lange niet al te diepe streep hebt dan is het object dus in jouw auto geschoven en daarna stil blijven staan terwijl jij een rechte lijn maakt.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 17:59
Ik ben bang dat je aan het kortste eind trekt..alleen krasschade of ook blik?
Dennis101donderdag 7 april 2011 @ 18:01
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:59 schreef Charged het volgende:
Ik ben bang dat je aan het kortste eind trekt..alleen krasschade of ook blik?
Waar baseer je dat op? Zoals gezegd zal een beetje schade-expert zo concluderen dat een dergelijke aanrijding op een stilstaande auto onmogelijk is (sterker nog, daar hoef je geen schade-expert voor te zijn).
NickBdonderdag 7 april 2011 @ 18:03
Goed, ik hoop dat TS zonder al te veel moeite zijn gelijk krijgt.
Het is in ieder geval zeker niet leuk voor hem en zijn dochter.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 18:03
Nick,als je een auto voor je geparkeert ziet staan met genoeg ruimte om weg te draaien om de weg op te gaan en je draait zodoende ook in..je rijdt weg en tegelijkertijd zet de wagen voor je achteruit..je blikveld ziet de achterkant niet meer omdat je al gedeeltelijk de geparkeerde wagen voorbij bent en dan gaat hij achteruit en schampt je..wat dan?
GilliPolladonderdag 7 april 2011 @ 18:08
Hallo Thazia,

Lang verhaal kort, heb dit 2 jaar geleden ook meegemaakt.

Het ENIGE wat je kunt doen in dit geval ;

Zorgen dat je getuigen hebt, op welke manier dan ook. ( ja, ik heb het over die manier )

Klaar.

Er is verder niks dat je kunt doen tegen dat soort achterbakse sneaky mensen. Gelijk foto's maken wanneer er zoiets gebeurt, en je bent al een stuk verder.

In dit geval dus, zorg dat je 3 of 4 getuigen hebt, dat je die destijds tijdens het ongeluk niet hebt opgegeven maakt niet uit, je kan ze altijd achteraf nog gevonden hebben dmv een buurtonderzoek.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 18:09
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:01 schreef Dennis101 het volgende:

[..]

Waar baseer je dat op? Zoals gezegd zal een beetje schade-expert zo concluderen dat een dergelijke aanrijding op een stilstaande auto onmogelijk is (sterker nog, daar hoef je geen schade-expert voor te zijn).
Zijn woord tegen de ander...technisch onderzoek is er niet geweest en zal bij dit soort ongevallen zelden tot nooit gebeuren..daarbij is een zowel een rijdende als een stilstaande auto te schampen met dezelfde schade..
Waar ik dat op baseer?
Heel veel jaren in de autoschade en heel veel km's die ik tegenwoordig draai en veel maffe situaties tegenkom.
MdMa98donderdag 7 april 2011 @ 18:10
Lijkt mij in eerste instantie beter om contact goed te onderhouden met de schade expert. Bovenstaande met getuigen e.d. zal meestal niet werken of uitlopen op een zaak.
Een schade expert, is niet voor niks een schade expert.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 18:11
Een schade expert bepaald de kosten van de schade..niet de oorzaak.
Noisivdonderdag 7 april 2011 @ 18:13
Op de plek waar jij schade hebt gereden kan je alleen maar schade krijgen doordat een andere auto achteruit rijd. Bijzondere manoeuvre dus jij wint sowieso wel.

Wat wel heel dom van je is om zomaar een handtekening op het schadeformulier te zetten zonder te lezen wat die vent erin heeft geschreven. Staat erin dat hij stilstond + de namen van de nepgetuigen met verklaringen? Ik denk dat het getouwtrek tussen de verzekeringen kan gaan worden tenzij je rechtsbijstand verzekering hebt. Laat je verzekering het an voor je uitzoeken en oplossen.

Laat ons even weten hoe dit gaat aflopen, ik ben wel benieuwd hoe een verzekering dit gaat oplossen.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 18:14
De zogenaamde getuige staan niet op het schadeformulier, daar kwam meneer vandaag mee. Ik heb gelukkig een bijstand, dus afwachten maar.

Hoe krijg ik die foto ge-upload? Dan maak ik ook een foto van de tekening die ik apart heb gemaakt van de situatie.
garriejdonderdag 7 april 2011 @ 18:15
quote:
Op donderdag 7 april 2011 18:11 schreef Charged het volgende:
Een schade expert bepaald de kosten van de schade..niet de oorzaak.
Dit, maar de kans is groot dat deze beter in kan schatten hoe het is gekomen dan iemand anders.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 18:15
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:13 schreef Noisiv het volgende:
Op de plek waar jij schade hebt gereden kan je alleen maar schade krijgen doordat een andere auto achteruit rijd. Bijzondere manoeuvre dus jij wint sowieso wel.

Wat wel heel dom van je is om zomaar handtekening op het schadeformulier te zetten zonder te lezen wat die vent erin heeft geschreven. Staat erin dat hij stilstond + de namen van de nepgetuigen met verklaringen? Ik denk dat het getouwtrek tussen de verzekeringen kan gaan worden tenzij je rechtsbijstand verzekering hebt. Laat je verzekering het an voor je uitzoeken en oplossen.

Laat ons even weten hoe dit gaat aflopen, ik ben wel benieuwd hoe een verzekering dit gaat oplossen.
Daar zat ik ook aan te denken aan die bijzondere manoeuvre maar als die meneer zegt dat hij stilstond ben jij degene die de manoeuvre uitvoert..wat dan?
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 18:17
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:14 schreef thazia het volgende:
De zogenaamde getuige staan niet op het schadeformulier, daar kwam meneer vandaag mee. Ik heb gelukkig een bijstand, dus afwachten maar.

Hoe krijg ik die foto ge-upload? Dan maak ik ook een foto van de tekening die ik apart heb gemaakt van de situatie.
Photobucket of zoiets?
Ben er zelf ook niet zo'n held in.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 18:18
En ja heel dom die handtekening zetten, maar ik dacht een oude man, die is wel te vertrouwen, één van de oude stempel zeg maar! Bovendien drukte hij me op het hart dat hij het op wilde lossen. Ja in zijn voordeel dus.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 18:20
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:14 schreef thazia het volgende:
De zogenaamde getuige staan niet op het schadeformulier, daar kwam meneer vandaag mee.
Hoeft ook niet.

Als jij maar een papiertje hebt met een goede situatieschets en een goed verhaal. Overigens valt aan de schade vaak wel te zien welke persoon fout zat, maar dat terzijde.

Overigens heb ik het ook eens gehad, ik heb heel lang met de gegevens gewacht voor ik iets wilde laten repareren, dus maar naar de verzekering gegaan, alles ingevuld incluis het rijbewijsnummer van de veroorzaakster. Alles uitgekeerd gekregen, geen enkel probleem.

Alleen wist de verzekering mij wel te melden dat de veroorzaakster alles ontkende :')!
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 18:25
Dus er is hoop, dat is fijn om te weten! P4050569.jpg
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 18:28
P4050574.jpg
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 18:29
De foto's zijn niet heel duidelijk, maar het schadebedrijf zei min ¤ 850 schade
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 18:33
Dat rekende ze ook al voor 1 deur van mijn voormalige 106 uit 1993, of voor een fractie daarvan laten uitdeuken.

Als ik zo naar de deuken en sleepschade kijk, heeft ie je komende vanaf rechtsvoor geraakt, schuin instekend?
Opbouw verloopt naar achteren, waar het ineens stopt.
Als hij stilstond, dan had je OF langere schade (want je rijdt er als het ware langs) OF een dieper gat met meer vervorming omdat je hem harder geraakt had.
capriciadonderdag 7 april 2011 @ 18:34
quote:
Op donderdag 7 april 2011 18:15 schreef Charged het volgende:

[..]

Daar zat ik ook aan te denken aan die bijzondere manoeuvre maar als die meneer zegt dat hij stilstond ben jij degene die de manoeuvre uitvoert..wat dan?
Lijkt mij ook moeilijk om te bewijzen dat hij achteruit reed.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 18:43
Hé Skull-splitter,

Als ik zo naar de deuken en sleepschade kijk, heeft ie je komende vanaf rechtsvoor geraakt, schuin instekend?
Dat klopt. Hij reed hem er rechtsvoor in bij het schuin achteruit rijden tot de achterdeur.
#ANONIEMdonderdag 7 april 2011 @ 18:55
Hmm..hoop dat het met die 850 gaat lukken..1 nieuw voorportier,achter uitdeuken,2 nieuwe stootstrips,ombouwen 1 portier,voorscherm uitspuiten,hopenlijk uitspuiten op achterportier.
Juicyhildonderdag 7 april 2011 @ 19:04
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:56 schreef Skull-splitter het volgende:

[..]

Nee, je had een tekening moeten maken op het forumulier, en daar beiden een handtekening onder moeten plakken. De politie doet slechts zaakwaarneming bij dergelijke aanrijdingen.
Als je er samen niet uitkomt (bijvoorbeeld als iemand de waarheid verdraaid) dan komt de politie tussen beiden en zoekt het uit.
Juicyhildonderdag 7 april 2011 @ 19:05
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:29 schreef thazia het volgende:
De foto's zijn niet heel duidelijk, maar het schadebedrijf zei min ¤ 850 schade
Er zal wellicht wel een schadeexpert van de verzekeraar komen kijken voordat ze het bedrag laten uitkeren.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 19:10
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 19:04 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Als je er samen niet uitkomt (bijvoorbeeld als iemand de waarheid verdraaid) dan komt de politie tussen beiden en zoekt het uit.
Been there, done that, got the T-shirt. We gingen echter pas rijden als het een aanrijding "vooralsnog zonder gewonden" betrof...
Dennis101donderdag 7 april 2011 @ 19:12
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:09 schreef Charged het volgende:

[..]

Zijn woord tegen de ander...technisch onderzoek is er niet geweest en zal bij dit soort ongevallen zelden tot nooit gebeuren..daarbij is een zowel een rijdende als een stilstaande auto te schampen met dezelfde schade..
Waar ik dat op baseer?
Heel veel jaren in de autoschade en heel veel km's die ik tegenwoordig draai en veel maffe situaties tegenkom.
Zoals iemand al eerder al opmerkte zal TS sterk in moeten draaien en voor de auto terecht moeten komen om een dergelijke schade te rijden, lijkt me behoorlijk sterk. Als je jaren in de autoschade hebt gewerkt zal je toch ook moeten in zien dat je niet dit krijgt door tegen een geparkeerde auto aan te rijden.
Juicyhildonderdag 7 april 2011 @ 19:16
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 19:10 schreef Skull-splitter het volgende:

[..]

Been there, done that, got the T-shirt. We gingen echter pas rijden als het een aanrijding "vooralsnog zonder gewonden" betrof...
http://www.nu.nl/binnenla(...)emen-blikschade.html
quote:
Bij grotere blikschade, of als er onenigheid is tussen twee gebotste automobilisten, komt de politie overigens nog wel naar de plaats van het ongeval.
Arizonadonderdag 7 april 2011 @ 19:19
Ik heb ooit een vergelijkbare situatie meegemaakt. Alleen was ik toen degene die stil stond en de "tegenpartij" degene die reed.

Ik kwam achteruit een parkeervak rijden, toen ik zag dat een buurvrouw keihard achteruit aan kwam rijden. Dus ik vol op de rem en claxonneren. Helaas zonder resultaat, de buurvrouw schampte van neus tot achterkant met haar auto langs de rechterachterkant van mijn bumper.

Buurvrouw beweerde dat ik reed, terwijl ik stil stond. Hoe kan zij in hemelsnaam haar HELE zijkant openhalen als ik achterwaarts een parkeervak uitreed :').

Maar omdat er geen getuigen waren gooiden onze verzekeringen het op 50/50 :{w.

Aan de foto's kun je inderdaad vaak zien wie de veroorzaker van de schade is; echter doen verzekeraars daar dus niet altijd wat mee. Dus volgens mij kun je niet heel veel meer dan duimen op een goede afloop.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 19:27
quote:
Ja, geweldig. Dan komt de politie er als vader en moeder tussen te zitten maar voert verder geen handelingen of oordeel.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 19:28
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 19:19 schreef MaLo het volgende:
Buurvrouw beweerde dat ik reed, terwijl ik stil stond. Hoe kan zij in hemelsnaam haar HELE zijkant openhalen als ik achterwaarts een parkeervak uitreed :').
Dat heb ik net proberen uit te leggen, maar probeer het je eens voor te stellen ;)
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 19:43
En dat was dus ook wat ik bedoelde, dan had mijn auto toch van voren tot achteren schade moeten hebben. Hoe kan je halverwege iemand zijn voorbumper raken? Als ik dat kan, kan ik ook toveren haha
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 19:51
iig zou je met een curve om zijn auto gevlogen moeten zijn, maar dan was de kinetische overdracht ook anders geweest.
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 19:52
Skull-splitter, lijkt dat jij er verstand van hebt?
NickBdonderdag 7 april 2011 @ 20:01
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 18:03 schreef Charged het volgende:
Nick,als je een auto voor je geparkeert ziet staan met genoeg ruimte om weg te draaien om de weg op te gaan en je draait zodoende ook in..je rijdt weg en tegelijkertijd zet de wagen voor je achteruit..je blikveld ziet de achterkant niet meer omdat je al gedeeltelijk de geparkeerde wagen voorbij bent en dan gaat hij achteruit en schampt je..wat dan?
Ehm ik denk dat we het zelfde bedoelen m8 :P, ik ben ook voor TS in dit geval.
Arizonadonderdag 7 april 2011 @ 20:01
Ja precies, aan jouw foto's te zien kan hij nooit hebben stilgestaan. Inderdaad de omgekeerde situatie van wat mij is overkomen. Als hij stilstond had jij je hele zijkant beschadigd, net als mijn buurvrouw.

Ik duim dat het voor jou beter afloopt dan voor mij :).

Wij hadden overigens wel geluk met onze taxateur, die taxeerde vrolijk een nieuwe bumper terwijl hij gelukkig ook gewoon bij te werken was. Daardoor zijn we er uiteindelijk niet superslecht vanaf gekomen.
Skull-splitterdonderdag 7 april 2011 @ 20:55
quote:
7s.gif Op donderdag 7 april 2011 19:52 schreef thazia het volgende:
Skull-splitter, lijkt dat jij er verstand van hebt?
Vorige werkgever had petten en strepen verplicht, daarnaast vind ik het leuk om sporen terug te bekijken tot oorsprong.
MdMa98donderdag 7 april 2011 @ 21:59
Wat ik dus irritant vond:

Iemand die met zn grote pick up mn hele voorpaneel had gemold met achteruitrijden. Mijn auto stond geparkeerd. Ging boodschappen doen. had de pick up wel gezien maar niet op het kenteken gelet.

Geen getuigen, geen camerabeelden en geen waarborgfonds..
thaziadonderdag 7 april 2011 @ 22:19
MdMa98, dat is niet irritant, dat is vreselijk asociaal! Ik snap dat niet hoor, je bent toch verzekerd. Als ik perongeluk schade toebreng bij een ander, zal ik altijd een briefje achter de ruitenwisser doen of even wachten. Wat een mensen heb je toch!
MdMa98donderdag 7 april 2011 @ 22:34
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 22:19 schreef thazia het volgende:
MdMa98, dat is niet irritant, dat is vreselijk asociaal! Ik snap dat niet hoor, je bent toch verzekerd. Als ik perongeluk schade toebreng bij een ander, zal ik altijd een briefje achter de ruitenwisser doen of even wachten. Wat een mensen heb je toch!
Dat vond ik ook asociaal!

Maarja je bent WA verzekerd en dan heb je gewoon geen keuze meer.
De_Rikstervrijdag 8 april 2011 @ 09:05
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 22:19 schreef thazia het volgende:
MdMa98, dat is niet irritant, dat is vreselijk asociaal! Ik snap dat niet hoor, je bent toch verzekerd. Als ik perongeluk schade toebreng bij een ander, zal ik altijd een briefje achter de ruitenwisser doen of even wachten. Wat een mensen heb je toch!
accident-note-hi-my-name-is-jack-i-accidentally-hi1.jpg

TS: Hoe heeft de verzekering gereageerd?
thaziavrijdag 8 april 2011 @ 19:07
Beetje vaag, wel gezegd dat het niet slim was te tekenen, maar ik moest zoveel mogelijk 'bewijzen' verzamelen. Er heeft zich echter nog geen getuige gemeld helaas. En aangezien meneer wel een 'zogenaamde' getuige heeft gaat het denk ik erg lastig worden voor mij. Het wordt nu gewoon afwachten. Ga maandag nog wel bellen of er een expert kan komen kijken in ieder geval. En duimen en hopen. Maar ik ga er nog altijd van uit dat ik in mijn gelijk wordt gesteld. Meneer heeft overigens op de voorkant gezet dat hij stil stond, aan de achterkant dat hij reed +/- 15 km per uur. Beetje tegenstrijdig haha
consiovrijdag 8 april 2011 @ 19:14
Mocht je verliezen heb je in ieder geval zijn adres ;)
thaziavrijdag 15 april 2011 @ 08:48
@consio dat is waar. We zitten nu af te wachten op de verzekering. Ik ga er eigenlijk wel vanuit dat ik in mijn gelijk gesteld ga worden, gezien de schade.
Flying_Phoenixvrijdag 15 april 2011 @ 09:22
ik hoop met je mee thazia.... maar mijn ervaring leert dat een leugenaar met een liegende getuige meestal aan het langste eind trekt.....
in mijn geval luidde de verklaring van de getuige "er reed geen motorrijder op de A15" .... en zelfs met zo iets kunnen ze dus nog winnen
Catbertvrijdag 15 april 2011 @ 12:15
Tja. Ik hoop dat je er hoe dan ook van geleerd hebt het schadeformulier goed in te vullen en dit te controleren.
Jotwoovrijdag 15 april 2011 @ 14:28
Het is zo te zien een peug 306. daarvoor haal je 2 deuren in kleur met een beetje mazzel voor 100 euro. Dagje sleutelen en klaar :-)
slashdotter3zaterdag 16 april 2011 @ 03:49
Voor dit soort situaties heb ik altijd een fotocamera bij me.
Ben nog op zoek naar een goede dashcam voor en achter en dan ben ik helemaal voorbereid op alle situaties
Monco10zaterdag 16 april 2011 @ 17:32
TS liegt
Zwolsboyzaterdag 16 april 2011 @ 19:06
Dit soort schade kan ik me echt aan ergeren.
Mensen die gaan liegen en ontkennen wat ze gedaan hebben enzo :(
Heb zoiets een keer gezien een opa reed achteruit en stuurde niet scherp genoeg in in zon Moove ofzoiets en raakte die andere auto gevolg een flinke veeg en helemaal ingedeukt.
Wat doettie hij kijkt ff en rijdt weg :')

Ze mogen die parkeerplaatsen wel eens aanpassen in NL gewoon hoge metalen randen eromheen.
Dus zo ( | auto| auto | auto | auto | )
Dus zodra 1 fout weg rijdt raakt die die metalen wand (zon damwand achtig iets wat ze in de bouw gebruiken) en heeft hij mooi zelf flinke schade ~O>

Ik leef met TS mee hoewel hij een oudere auto heeft kan hij het altijd nog zelf proberen repareren via de sloop als het een nieuwe auto was geweest pfff :'(
Argentozondag 17 april 2011 @ 01:49
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2011 17:36 schreef thazia het volgende:Mijn dochter van 5 die in de auto zat heeft 2 nachten nauwelijks geslapen zo geschrokken was ze, helaas mag zij niet getuigen.
van wie niet?
Ctgzondag 17 april 2011 @ 02:03
Ik weet wat er in je omgaat TS, heb zelf ook in zo'n situatie gezeten:
Ik reed op een voorrangs weg en wou rechtsaf slaan, mevrouw reed in het midden van de weg om zo de binnenbocht te nemen waar ik toevallig net inreed. Mevrouw beweerde dat ze stilstond omdat er een (onzichtbare) auto van rechts zou komen en dat ík op haar inreed.
Haar man begon enkele dagen erna al gelijk met aangetekende brieven dat hij mij aansprakelijk stelde en dreigde met incassobureau's ect.

het is uiteindelijk zelfs tot een rechtzaak gekomen!
Uiteindelijke vonnis was dat ik geen enkele schuld had omdat zij mij altijd de gelegenheid had moeten geven om af te kunnen slaan en hij heeft nooit bewezen dat zij echt stil stond maar goed ik hoop voor de TS dat het nooit zo ver komt voor je het was voor mij een stressvolle 1,5 jaar