Hallo,
Van de week heb ik een aanrijding gehad. Meneer ging langs de kant van de weg stil staan en ik ging hem voorbij, tijdens het passeren reed hij achteruit. Hierbij heeft hij mijn rechter voor en achterportier geraakt en heb ik dus voor min ¤ 850 schade. Toen zijn vrouw aan kwam lopen en wij langs de kant stonden om het e.e.a. te bespreken zei hij tegen haar dat hij fout zat, hij reed achteruit. Nu beweert meneer stil te hebben gestaan en hij heeft zelfs getuige hiervoor geregeld. Mijn dochter van 5 die in de auto zat heeft 2 nachten nauwelijks geslapen zo geschrokken was ze, helaas mag zij niet getuigen. Hij heeft de kras die op zijn linkervoorbumper zat al "weggepoetst" Ik zit met lakschade in 2 deuren en dus ook deuken. Meneer blijft bij hoog en laag volhouden, de schade die ik heb begint dus bij mijn rechtervoorportier net voor het handvat. Nou lijkt het mij dat een schade-expert aan de schade wel kan zien wie de waarheid spreekt.
De zogenaamde getuige beweert dat hij in een geparkeerde auto zat en het allemaal heeft zien gebeuren en beweert dus ook dat meneer stil stond. Waarom is hij dan niet uitgestapt???
Ik heb stom dus wel het schadeformulier getekend. Kon niet alles goed lezen (ouderwets handschrift) en ik had twee jengelenden kinderen in de tuin. Die zogenaamde getuige belde mij dus ook op met dit verhaal en vertelde mij dat ik moest stoppen met liegen. Nou vraag het mijn dochter van 5! Ik voel me hierdoor wel zwaar k*t. Alsof ze op die manier overal onderuit proberen te komen. Het voelt een beetje alsof ik onder druk ofzo gezet wordt. Maar ik spreek 1000% de waarheid. Wat moet ik nu? Meneer heeft mij ook nog gebeld, maar ik heb niet geantwoord. De rechtbijstand gaat er ook achteraan, maar mochten jullie tips hebben, ze zijn erg welkom!