ik heb van de week uitzening 2 gekeken was via rtlgemistquote:Op donderdag 7 april 2011 17:03 schreef vuurvliegje52 het volgende:
[..]
Ik kijk er niet naar, dus excuus aan jou voor mijn fout. Ik lees in de media alleen over dat Amanda erin zit.
Plezier vanavondquote:Op donderdag 7 april 2011 17:10 schreef henkvandetillaart het volgende:
[..]
Achja gelukkig kan je tegenwoordig goed terugkijken
maar daar stapte ze weer vanaf toen flip zei dat de "slumdog millionaire" film een clue was van gerard, en dat was jo's enige reden om aan bollywood te denkenquote:Op donderdag 7 april 2011 17:11 schreef bull1966 het volgende:
Jo had het vannacht ook over bollywooddanser bij Karim
idd maar het idee is er en als er nog een clue voor karim komt zit ze er weer opquote:maar daar stapte ze weer vanaf toen flip zei dat de "slumdog millionaire" film een clue was van gerard, en dat was jo's enige reden om aan bollywood te denken
Hij ligt languit te dromen van zijn mooie vriendin in het koude nederland....quote:
Hoef alleen de DVDRecorder maar in te stellen.quote:Op donderdag 7 april 2011 17:13 schreef Capt1caveman het volgende:
Flash: Heb je alles klaar staan voor het barsten van de bom vanavond?
Nu ga ik me toch maar aan een oordeel wagen....quote:Op donderdag 7 april 2011 17:14 schreef Je_Psychiater het volgende:
Vind het prima dat het zogenaamde scharreltje komt opduiken. De stevigheid en echtheid van de relatie van M&M wordt zo beproefd en gesterkt. Net zo als het onverwachte scheiden van de lovers deed.
quote:Op donderdag 7 april 2011 17:15 schreef Sunshine1974 het volgende:
Is Karim vd Bagwan in zijn oranje doek?
quote:Op donderdag 7 april 2011 17:15 schreef chufi het volgende:
[..]
Hij schijnt te weten dat er wat op stapel staat ... Laat zich nu instrueren door het oog
Ja maar niks beter dan een Limburgse.quote:Op donderdag 7 april 2011 17:16 schreef Toverheks het volgende:
dus er komt een ander neukertje vanavo0nd voor Maikgezellig
Jij doet zoveel mensen een plezier met je filmpjes gewoon helemaal topquote:Op donderdag 7 april 2011 17:16 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Hoef alleen de DVDRecorder maar in te stellen.
quote:Op donderdag 7 april 2011 17:15 schreef Sunshine1974 het volgende:
Is Karim vd Bagwan in zijn oranje doek?
quote:Op donderdag 7 april 2011 17:17 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Jij doet zoveel mensen een plezier met je filmpjes gewoon helemaal top![]()
![]()
![]()
Als jij er niet was, zou ik me de vellen moeten zoeken naar software en dan nog falen in het opnemen van de juiste stukkies ....quote:Op donderdag 7 april 2011 17:16 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Hoef alleen de DVDRecorder maar in te stellen.
dan heb je zeker nog nooit een ander gehadquote:Op donderdag 7 april 2011 17:17 schreef Je_Psychiater het volgende:
[..]
Ja maar niks beter dan een Limburgse.
quote:Op donderdag 7 april 2011 17:17 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Jij doet zoveel mensen een plezier met je filmpjes gewoon helemaal top![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |