Vanaf het moment dat "wij" onder de normale mensen kunnen feesten, terwijl we onszelf zijn, zonder blikken en/of commentaar te krijgen ben ik het met je eensquote:Op zondag 17 april 2011 22:47 schreef waht het volgende:
[..]
Das mooi, maar een normale vrijdagavond in een Nederlands' uitgaansgelegenheden is dat ook (over het algemeen). Homo's zijn normale mensen, kunnen die alleen plezier hebben in een parade waar ze zichzelf etaleren?
Daarmee bedoel ik dat hetero's elke week centraal staan. Zelfs hier op FOK las ik laatst een topic waar iemand niet werd toegelaten tot een feestje omdat het een homo was. Dat er alleen hetero's mochten komen. Zo zijn er talloze feestjes waar je alleen hetero's zal tegenkomen want ze zijn altijd in de meerderheid. Dan verdienen de homo's toch wel een(!!!) feest per jaar?quote:Op maandag 18 april 2011 09:36 schreef Haushofer het volgende:
Ik had het over die gay-parade inderdaad. Zoenende homo's kan me verder niet zoveel boeien; persoonlijk hoeven mensen van mij überhaupt niet overdreven staan zoenen op straat, homo of hetero.
[..]
Het is niet "iets op tegen hebben"; ik gun iedereen zijn feestje. Ik vind het alleen soms wat geforceerd, en zoals ik zei: ik heb homoseksuele vrienden die dat ook vinden en er niks mee hebben.
[..]
"Heterofeestjes"? Ik kan me zo gauw niet een jaarlijks Straight Parade herinneren waarin hetero's op bootjes door de grachten van Amsterdam gaan.
Goed gezegdquote:Op maandag 18 april 2011 09:52 schreef Ang3l het volgende:
Ik feest ook het liefste gemengd, man vrouw hetero homo bi who cares. Maar helaas is niet iedereen zo accepterend zoals sommige hier in dit topic zijn. Het hoeven er in een kroeg van 50 maar maar 2 te zijn die iets roepen of dom kijken of wat dan ook.... en het drukt meteen een stempel op je leuke avond. Dus ja... dan zoek je wel eens een kroeg op of een feest op waar die blikken er niet zijn. Waar ik wel kan dansen zoals ik wil of zelfs iemand een zoen kan geven (en dan heb ik 't niet over bekken midden in de kroeg). Lang leve de gaybar en gayfeesten dus. Helaas nog. In een idealere wereld waren dat soort feestjes en dat soort barretjes misschien niet nodig geweest ..... maar zover zijn we nog lang niet.
Ik heb heel veel accepterende mensen om me heen. Ik ben blij in Nederland te wonen waar de acceptatie wellicht hoger is dan ieder ander land. Maar de blikken zullen er zijn. Loop maar hand in hand in de stad. Of ze nou van acceptatie zijn: "Ahh kijk wat lief! Leuk stel!" ....van Bewondering: " En dat ze dat durven! Goed van ze!" of van minder positieve aard.... je voelt je al-tijd bekeken. Want het is anders.
Dus laat me dan plekjes hebben waar dat eventjes voor een paar uur NIET zo is. Even rust. Ik geloof dat "de hetero" aar maar weinig last van heeft. En als je echt last hebt van de gaypride om wat voor reden dan ook .... bedenk je dan dat het maar 1 weekend per jaar is en wij de rest van ons leven "last" hebben.
Er moet nog een boel gebeuren qua homo-emancipatie, dat ben ik met je eens. Sommige homoseksuelen zijn alleen nogal nadrukkelijk bezig hun homoseksualiteit te etaleren, en daar hebben veel mensen gewoonweg geen behoefte aan (andersom precies hetzelfde). En ik denk dat deze (kleine?) groep homoseksuelen een stevige stempel drukt op de hele groep homoseksuelen. En ik kan me voorstellen (en ik ken ze dus ook) dat homoseksuelen die niet zo nadrukkelijk zijn daar niet altijd even blij mee zijn.quote:Op maandag 18 april 2011 09:40 schreef Ang3l het volgende:
Vanaf het moment dat "wij" onder de normale mensen kunnen feesten, terwijl we onszelf zijn, zonder blikken en/of commentaar te krijgen ben ik het met je eens
Dat is macho-gedragquote:Op maandag 18 april 2011 09:44 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Daarmee bedoel ik dat hetero's elke week centraal staan. Zelfs hier op FOK las ik laatst een topic waar iemand niet werd toegelaten tot een feestje omdat het een homo was. Dat er alleen hetero's mochten komen.
Ja, dat is ook logisch; er zijn nou eenmaal meer hetero's dan homo's.quote:Zo zijn er talloze feestjes waar je alleen hetero's zal tegenkomen want ze zijn altijd in de meerderheid.
Maar dat is het punt nu; je spreekt over "de homo's", terwijl er dus ook zat homo's zijn die weinig met het hele gebeuren hebbenquote:Dan verdienen de homo's toch wel een(!!!) feest per jaar?
Maar is dat wezenlijk anders dan de bouwvakker-uber-hetero die op ieder wijf geilt en er naar fluit en als een van het paard gevallen cowboy over straat loopt en loopt? Ik kan me daar ook aan ergeren. Alleen dat is "normaal" en niet zo boeiend als die homo in een string die meteen de voorkant van de story is en het hoofditem bij RTL Boulevard waar de simpele ziel naar kikt en dan meteen een beeld heeft van "DE homo".quote:Op maandag 18 april 2011 10:13 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Er moet nog een boel gebeuren qua homo-emancipatie, dat ben ik met je eens. Sommige homoseksuelen zijn alleen nogal nadrukkelijk bezig hun homoseksualiteit te etaleren, en daar hebben veel mensen gewoonweg geen behoefte aan (andersom precies hetzelfde).
Ik ben daar zelf ook niet altijd even blij mee nee. En ik snap dat het mensen tegen de nekharen in kan strijken. En dat het het algehele beeld van "DE homo" (die er niet is, want er is ook niet DE hetero) kan kleuren bij anderen. Maar aan de andere kant denk ik: Wie ben ik dan om te zeggen dat dat niet mag? Live and let live.quote:En ik denk dat deze (kleine?) groep homoseksuelen een stevige stempel drukt op de hele groep homoseksuelen. En ik kan me voorstellen (en ik ken ze dus ook) dat homoseksuelen die niet zo nadrukkelijk zijn daar niet altijd even blij mee zijn.
Ik ben er in m'n hele leven pas 3x geweest. Maar toen ik dus vorig jaar op een boot stond.... moet ik wel zeggen dat m'n kijk erop wat veranderd is. Al die zwaaiende lachende mensen. Opa's, oma's, tante sjaan en Marie-Antionette, ome Harry en Klaas van op de hoek, kinderen, bouwvakkers en de wc-dame. Het voelde fijn. En gemoedelijk. En geliefd. For once.quote:Maar zoals ik zei: ik gun ze wel hun feestje, zou er zelf alleen niet zo snel naar toe gaan
Nee, niet echtquote:Op maandag 18 april 2011 10:27 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Maar is dat wezenlijk anders dan de bouwvakker-uber-hetero die op ieder wijf geilt en er naar fluit en als een van het paard gevallen cowboy over straat loopt en loopt?
Ooit wel es opgemerkt hoeveel homo's er bij RTL boulevard achter de desk zitten?quote:Ik kan me daar ook aan ergeren. Alleen dat is "normaal" en niet zo boeiend als die homo in een string die meteen de voorkant van de story is en het hoofditem bij RTL Boulevard waar de simpele ziel naar kikt en dan meteen een beeld heeft van "DE homo".
Misschien moet ik het ook maar es proberen danquote:Ik ben er in m'n hele leven pas 3x geweest. Maar toen ik dus vorig jaar op een boot stond.... moet ik wel zeggen dat m'n kijk erop wat veranderd is. Al die zwaaiende lachende mensen. Opa's, oma's, tante sjaan en Marie-Antionette, ome Harry en Klaas van op de hoek, kinderen, bouwvakkers en de wc-dame. Het voelde fijn. En gemoedelijk. En geliefd. For once.
Jaquote:Op maandag 18 april 2011 10:32 schreef Haushofer het volgende:
Ooit wel es opgemerkt hoeveel homo's er bij RTL boulevard achter de desk zitten?
quote:[..]
Misschien moet ik het ook maar es proberen dan
Ik vind het onsmakelijk omdat ik zelf geen homo ben, en zoals Haushofer ook al zei hoeft het van mij ook niet als hetero's hetzelfde doen. Maar dan heb ik het over uitgebreid tongzoenen of iets dergelijks, niet over een korte begroeting.quote:Op maandag 18 april 2011 09:20 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik snap het gewoon niet. U hebt geen probleem met homo's behalve dan die gay parade en zoenende mannen? Sorry hoor, maar dat komt gewoon raar over. Als je homo's echt oke vind zou je het geen probleem moeten vinden ; want dan kom je een beetje over als iemand die roept dat ze homo-tolerant zijn maar het niet wilt zien. Terwijl als hetero's elkaar zoenen als afscheid of iets dergelijks je het geen probleem vind. Ik zeg niet dat u zo in elkaar zit, maar zo komt t wel een beetje over eerlijk gezegd.
Ware het niet dat de gayparade geen vertoon is van anedrs gedrag. Tijdens zomercarnaval zetten ze wijven met blote tieten op de wagens. Wij zetten mannen met blote tieten op een bootquote:Op maandag 18 april 2011 11:03 schreef waht het volgende:
[..]
Ik vind het onsmakelijk omdat ik zelf geen homo ben, en zoals Haushofer ook al zei hoeft het van mij ook niet als hetero's hetzelfde doen. Maar dan heb ik het over uitgebreid tongzoenen of iets dergelijks, niet over een korte begroeting.
En nogmaals, ik heb niets tegen homofilie, ik heb wel wat tegen die houding dat ik alles maar moet accepteren omdat homo's kennelijk speciaal zijn. Dat gaan we dus niet doen, homo's zijn normaal en worden normaal behandeld. Gedraag je anders (zoals het doen van een gayparade) en je wordt anders behandeld. Daar worden álle homo's mee geconfronteerd, puur omdat een deel van de homo's zichzelf graag wil etaleren.
Niet? O ik wel. Ik pak mijn spandoek en uit mijn walging. het moet eens afgelopen zijn met die spruitjes die daar maar liggen onsmakelik te wezen. Ik heb er last van!quote:Op maandag 18 april 2011 11:09 schreef Tha_Erik het volgende:
Er zit ook een verschil in tussen iets vies/onsmakelijk vinden (om zelf te doen) en mensen afkeuren die dat wel doen.
Ik vind spruiten eten onsmakelijk en vies, maar ik zit er niet mee als anderen er van genieten, of als ik ze zie liggen bij de groenteboer.
Ik heb het niet over ALLE homo's. Ik spreek over hetero's ook in meervoud, dus doe ik dat ook met homo's. Maar ik heb niet gezegd dat ze het ALLEMAAL leuk vinden. Zelf vind ik het ook niks maar ik begrijp wel dat SOMMIGE homo's het leuk vinden en ik snap waarom ze het leuk vinden. Dus leg me geen woorden in de mondquote:Op maandag 18 april 2011 10:14 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Dat is macho-gedrag
[..]
Ja, dat is ook logisch; er zijn nou eenmaal meer hetero's dan homo's.
[..]
Maar dat is het punt nu; je spreekt over "de homo's", terwijl er dus ook zat homo's zijn die weinig met het hele gebeuren hebben
Dat ben ik het wel met je eens ; dat uitgebreid tongen wil ik liever ook niet zien ; bij niemand niet. Ik had t alleen niet meegekregen dat je erbij zei dat het je ook tegenstaat bij hetero's.quote:Op maandag 18 april 2011 11:03 schreef waht het volgende:
[..]
Ik vind het onsmakelijk omdat ik zelf geen homo ben, en zoals Haushofer ook al zei hoeft het van mij ook niet als hetero's hetzelfde doen. Maar dan heb ik het over uitgebreid tongzoenen of iets dergelijks, niet over een korte begroeting.
En nogmaals, ik heb niets tegen homofilie, ik heb wel wat tegen die houding dat ik alles maar moet accepteren omdat homo's kennelijk speciaal zijn. Dat gaan we dus niet doen, homo's zijn normaal en worden normaal behandeld. Gedraag je anders (zoals het doen van een gayparade) en je wordt anders behandeld. Daar worden álle homo's mee geconfronteerd, puur omdat een deel van de homo's zichzelf graag wil etaleren.
Zogenaamd? Er is genoeg haat hier in Nederland. Maakt niet uit hoe het in andere landen is, maar t gaat hier om Nederland, en die haat is hier net zo goed aanwezig hoor.quote:Op zaterdag 23 april 2011 12:31 schreef Relmonder het volgende:
Homo's moeten is niet zo zeuren over die zogenaamde haat,
Nederland is het meest tolerante land richting homo's en lesbi's ter wereld.
In de zogenaamde multi culti maatschappij van nederland kun je niet verwachten dat iedereen sociaal tegenover homoseksuelen is.
Meest tolerant sluit echte haat niet uit hoor. Er is echt wel meer dan zogenaamde haatquote:Op zaterdag 23 april 2011 12:31 schreef Relmonder het volgende:
Homo's moeten is niet zo zeuren over die zogenaamde haat,
Nederland is het meest tolerante land richting homo's en lesbi's ter wereld.
Is het je favoriete woord?quote:In de zogenaamde multi culti maatschappij van nederland kun je niet verwachten dat iedereen sociaal tegenover homoseksuelen is.
Dan mag je nergens meer over zeuren, want het is bijna altijd wel ergens slechter.quote:Op zaterdag 23 april 2011 12:31 schreef Relmonder het volgende:
Homo's moeten is niet zo zeuren over die zogenaamde haat,
Nederland is het meest tolerante land richting homo's en lesbi's ter wereld.
In de zogenaamde multi culti maatschappij van nederland kun je niet verwachten dat iedereen sociaal tegenover homoseksuelen is.
zo denk ik er ook over. ik woon dan wel in België maar er is hier evenveel haat als in Nederland hoor.quote:Op zaterdag 23 april 2011 12:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zogenaamd? Er is genoeg haat hier in Nederland. Maakt niet uit hoe het in andere landen is, maar t gaat hier om Nederland, en die haat is hier net zo goed aanwezig hoor.
Het is overal gewoon vervelend inderdaad ; ongeacht hoeveel het in andere landen voorkomt. Of je nu in Belgie, Nederland of Marokko woont, het is nergens leuk ongeacht hoeveel het in andere landen dus voorkomt.quote:Op zaterdag 23 april 2011 17:30 schreef sararaats het volgende:
[..]
zo denk ik er ook over. ik woon dan wel in België maar er is hier evenveel haat als in Nederland hoor.
Helaas zijn het niet de mensen uit de hogere sociaal-economische milieu's die homo's op straat in elkaar slaan en ze wegpesten uit woonwijken.quote:Op zaterdag 23 april 2011 18:56 schreef Schieteensevenop het volgende:
Ik denk zelf dat het reuze meevalt met de homohaat hier in Nederland. Zeker in de hogere sociaal-economische mileu's. Ik heb nog nooit een van mijn vrienden of kennissen een negatieve uitlating horen doen over homo's of lesbo's. Denk dat het sterk wordt overdreven.
Troll.quote:Op zondag 24 april 2011 02:57 schreef Playeraka het volgende:
Lykt meer op een hetero/geloof bash topic dit en met name door de homos.
Lesbisch no problem vooral als se met elkaar beginnw
Ik hoor nooit van homohaat door homo's. Nogal logisch dus.quote:Op zondag 24 april 2011 02:57 schreef Playeraka het volgende:
Lykt meer op een hetero/geloof bash topic dit en met name door de homos.
Lesbisch no problem vooral als se met elkaar beginnw
Waarom zouden we ons zelf daarvoor schamen? Hun doen niks verkeerd ; maar zijn gewoon henzelf. Het zijn de mensen wie daar een probleem mee hebben, en dat beeld aan iedere homo vastplakken voor wie ik me schaam.quote:Op zondag 24 april 2011 19:25 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Schamen sommige homo's zich niet voor het hele gay-pride gebeuren? Dat er aan paar lui op een bootje in strings uit hun dak gaan? Dat er dan een beeld wordt neergezet dat niet waar is?
Dit dus. Snap wel dat het lijkt alsof het op hetzelfde neer komt, maar zoals ik in mijn vorige post al zei...: Waarom zullen wij ons moeten schamen voor homo's die genieten van de parade? Hun zijn alleen maar hunzelf op een plek waar ze een keer in het jaar even in de aandacht staan. Het zijn de mensen die dat gedrag afkeuren ; en de mensen die daardoor naamplaatjes gaat geven aan elke homo, voor wie ik me schaam. Hetero's mogen zo gek doen als ze willen en er zijn er zat die met feestdagen alleen in rare kleding of alleen met een zwembroek/onderbroek aan rondrennen ; maar die hebben dat recht wel?quote:Op zondag 24 april 2011 20:07 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Misschien gaat de vergelijking niet helemaal op, maar ik schaam me soms aan sommige DJ's die een beetje popiejopie staan doen achter cd-spelers, maar niks technisch doen en wat ze doen klinkt ongelooflijk slecht. Terwijl goed draaien veel meer is dan dat. Ze creëeren daardoor een negatief imago.
Schamen Nederlandse vrouwen zich voor Patty Brard, of voetbalfans voor hooligans, of mannen voor Emile Ratelband?quote:Op zondag 24 april 2011 19:25 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Schamen sommige homo's zich niet voor het hele gay-pride gebeuren? Dat er aan paar lui op een bootje in strings uit hun dak gaan? Dat er dan een beeld wordt neergezet dat niet waar is?
Dan kunnen hetero's zich ook schamen voor het carnavalfeest waar vele hetero's ook belachelijk gekleed gaan. Ik denk dat dan iedereen zich wel een keer schaamt voor een bepaalde groepering mensen.quote:Op zondag 24 april 2011 19:25 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Schamen sommige homo's zich niet voor het hele gay-pride gebeuren? Dat er aan paar lui op een bootje in strings uit hun dak gaan? Dat er dan een beeld wordt neergezet dat niet waar is?
Ja, ik schaam me ook voor veel vrienden die het kennelijk te veel gevraagd vinden om de deur op te houden voor een vrouw en/of zware boodschappen voor ze te dragen.quote:Op maandag 25 april 2011 21:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Schamen Nederlandse vrouwen zich voor Patty Brard, of voetbalfans voor hooligans, of mannen voor Emile Ratelband?
Lijkt me sterk dat je je op zo'n moment schaamt om hetero te zijn...quote:Op maandag 25 april 2011 22:59 schreef Daniel1976 het volgende:
Nou ik ben hetero, maar ik heb ook regelmatig plaatsvervangende schaamte voor het haantjes gedrag van mijn hetero mede mannen.
Waarom zullen homo's zich dan wel schamen om een homo te zijn als een paar homo's alleen maar zichzelf zijn ?quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:30 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je je op zo'n moment schaamt om hetero te zijn...
Jaquote:Op maandag 25 april 2011 21:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Schamen Nederlandse vrouwen zich voor Patty Brard, of voetbalfans voor hooligans, of mannen voor Emile Ratelband?
Vind ik ook onzin. Sowieso vind ik het beeld van de gay-parade (waar homo's zich voor 'moeten' verantwoorden) zwaar overdreven. De eerste keer dat ik ging kijken had ik echt verwacht één groot bacchanaal aan te treffen, maar ik vond het maar een bedeesde boel. Juist de meest extravagante boten worden in beeld genomen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:32 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Waarom zullen homo's zich dan wel schamen om een homo te zijn als een paar homo's alleen maar zichzelf zijn ?
Waarom niet?quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:30 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je je op zo'n moment schaamt om hetero te zijn...
Nogal ja. Dat een RTL Boulevard dat doet vanwege de sensatie kan ik me nog IETS indenken. Dat een NOS journaal hetzelfde doet vind ik ergens erg slecht. Ze geven een heel gekleurd (en verkeerd) beeld van dat waar de pride voor staat. En da's jammer. Niet dat de NOS een functie heeft om acceptatie en integratie bevorderen..... maar 't is jammer dat ze zoiets simpels laten liggen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:46 schreef Hephaistos. het volgende:
Sowieso vind ik het beeld van de gay-parade (waar homo's zich voor 'moeten' verantwoorden) zwaar overdreven. De eerste keer dat ik ging kijken had ik echt verwacht één groot bacchanaal aan te treffen, maar ik vond het maar een bedeesde boel. Juist de meest extravagante boten worden in beeld genomen.
Dat ben ik met je eens. Maar de vraag is dan of hetero's zich evenveel personificeren met die groep als homo's. Ik denk dat homo's (gewild of ongewild) zich veel meer vereenzelvigen met hun groep dan hetero's dat doen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Waarom niet?
Je schaamt je voor een groep, omdat iemand van de groep (die even voor de rest van de wereld de groep personificeert) iets doet waarvan je denkt "O neeee, straks denken ze nog dat....". Of dat terecht is of niet, da's iets anders. Maar ik kan me best voorstellen dat je op zo'n moment plaatsvervangende schaamte hebt ja.
Zoals Wonderer de schaamte van bepaalde voetbalfans voor hooligans noemt. De hooligan is op dat moment iemand van de groep waar jij bij hoort, die gedrag vertoont waar jij het persoonlijk niet mee eens bent. Daar kun je je voor schamen.
Een homo die niet van strings veren boa's en ontblote bovenlijven hoort, dat ziet in de media of live op een boot, kan best een gevoel van schaamte krrijgen op dat moment ja. (Echter is de pride veel meer dan strings veren boa's en ontblote bovenlijven ...... en voetbal daarentegen ook meer dan een andere supporterd in elkaar meppen).
Ik denk ook homo's meer. Want het is een minderheid en dus een kleinere groep. Met een veel meer "eigen identiteit", terecht dna wel onterecht.quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:54 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Maar de vraag is dan of hetero's zich evenveel personificeren met die groep als homo's. Ik denk dat homo's (gewild of ongewild) zich veel meer vereenzelvigen met hun groep dan hetero's dat doen.
Ik ken wel hetero's die zich schamen voor "De hetero" als er weer berichten van intolerantie in het nieuws komen. Ik denk echter wel dat subgroepjes, zoals de feyenoorder, de student en ook de homo, dat soort plaatsvervangende schaamte sterker hebben ja.quote:Ik heb mezelf in ieder geval nooit geschaamd voor mede-hetero's. Wél voor studentjes of debielen bij Feyenoord, met die groepen voelde ik me veel meer verbonden dan met hetero's. Ik vraag me af of dat bij homo's net zo is.
Ik wel. Als ik een jongen overdreven met bijgewerkte wenkbrauwen, een handtas en een huppeltje zie... en ik zie mensen er naar kijken (want het valt op) ... dan denk ik wel eens "Fijn... straks denken ze dat alle homo's zo zijn....". Dus dat "we", voor zover er een WE is, allemaal zo zijn... incl ik.quote:Op dinsdag 26 april 2011 10:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
Enige mensen waar ik me voor schaam kunnen bij beiden ; zowel hetero als homo's voor komen. Er zijn mensen met excentrieke trekjes of dingen die hij/zij doet waaraan ik me erger, maar die mensen kunnen net zo goed hetero zijn als homo of lesbisch.
Als een homo dus iets geks doet ; dan schaam ik me niet omdat ik ook homo ben of dat hij homo is ; maar puur omdat dat gedrag dat hij laat zien mij tegenstaat. Ik schaam me dan voor dat gedrag ; niet aan zijn of mijn seksualiteit.
Er lopen net zo goed hetero's rond met rare kleding en excentrieke trekjes. Als mensen aan de hand daarvan alle homo's dat plaatje opplakken zijn dat de enige mensen voor wie ik me zou schamen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 10:39 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik wel. Als ik een jongen overdreven met bijgewerkte wenkbrauwen, een handtas en een huppeltje zie... en ik zie mensen er naar kijken (want het valt op) ... dan denk ik wel eens "Fijn... straks denken ze dat alle homo's zo zijn....".
Maar dat ligt uiteindelijk meer bij mij dan bij de huppelende
Ik zeg toch ook dat dat meer bij mij ligtquote:Op dinsdag 26 april 2011 10:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Er lopen net zo goed hetero's rond met rare kleding en excentrieke trekjes. Als mensen aan de hand daarvan alle homo's dat plaatje opplakken zijn dat de enige mensen voor wie ik me zou schamen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |